• 51 50:40
    3:4
    (Šifnerová)

FbC COQUÍ Asper Šumperk - Tatran team Děkanka 3:4
branky: 21. Hana Pokorná, 33. Jana Kováříčková, 45. Tereza Marošková - 19. Tereza Pilíková, 23. Lucie Šmatláková, 30. Kateřina Blahutová, 51. Tereza Pilíková; rozhodčí: Tomáš Podlesný - Martin Petřík; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Jarmila Davidová 14 - Kateřina Blahutová 30; po třetinách: 0:1, 2:2, 1:1
60:00 Tomáš Pecha, Tatran Team Děkanka: 'Bojovné utkání na ledové ploše se šťastným koncem pro nás.'
60:00 Michal Marošek, trenér Šumperka: 'Individuální chyba v závěru a spousta neproměněných šancí se stávají standardem, kdy nám zápas uteče o gól.'
60:00 Střely celkem: Šumperk 33 - Děkanka 18
60:00 Střely ve 3. třetině: Šumperk 12 - Děkanka 6
60:00 Nejlepší hráčky utkání: Tereza Hubáčková (Šumperk) - Andrea Nemravová (Děkanka)
59:59 Je konec.
59:42 Rozehra Děkanky.
59:20 Už běží poslední minuta, míček za brankou Davidové a navíc faul domácích.
58:40 Domácí se nemohou dostat k míčku a tlak zatím nepřichází.
58:20 Šumperk už hraje vabank.
58:00 Poslední 2 minuty 3. třetiny.
56:41 Řada nepřesností, až z toho byla šance Šumperka. Zatím ale stále platí stav 3:4.
55:40 Míček pod kontrolou Děkanky.
54:15 Až teď se Asper usazuje u branky Blahutové.
53:23 Nejlepší obrana je útok - to je recept, který teď Děkanka aplikuje. Zatím funguje výborně.
52:50 Domácí by se měli snažit o vyrovnání, zatím ale míček spíše na holích hostujícího družstva.
50:40 GÓL Tatran team Děkanka! 3:4
Branku družstva Tatran team Děkanka vstřelil #3 Tereza Pilíková, asistoval #13 Eliška Šifnerová (3:4)
50:40 Rychlá rozehrávka, domácí obrana byla nepřipravena a Děkanka se opět ujímá vedení.
50:36 Rozehra hostí po levici Davidové.
49:47 Drvoštěpová v obraně teď výborně zblokovala přihrávku před branku Šumperka a výrazně tak pomohla Davidové při likvidování šance Děkanky.
47:42 Asperky se nemohou dostat při útočné snaze blíže hostující brance.
46:47 Děkanka rozjíždí svůj útok.
46:00 Vyrovnávací branka paradoxně povzbudila hostující družstvo, které si vypracovalo řadu šancí.
44:05 GÓL FbC COQUÍ Asper Šumperk! 3:3
Branku družstva FbC COQUÍ Asper Šumperk vstřelil #21 Tereza Marošková, asistoval #3 Tereza Hubáčková (3:3)
44:05 Obrovská chyba v rozehrávce a máme vyrovnáno. Hrušková neměla problém tumístit míček do prázdné branky.
43:42 Lubojacká bekendovým pokusem míjí branku.
43:05 Teď je hra opět rozháraná a vidíme řadu nepřesností na obou stranách.
41:47 již se hraje 5 na 5, přesilovka zůstala nevyužita.
41:13 Šance střídá šanci, leč bez brankového efektu.
40:15 Šumperk dohrává početní výhodu.
40:00 Druhá dvacetiminutovka přinesla hned 4 branky, po dvou na obou stranách. Děkanka je tak stále o krok napřed. jestli se něco na tomto stavu změní ve 3. třetině, o tom se budeme moci přesvědčit od 16:15, kdy poslední část hry začne.
40:00 Střely ve 2. třetině: Šumperk 9 - Děkanka 6
39:42 Závěr třetiny ve znamení přesilovky Šumperka.
39:16 Zacpálková se s tím nepárala a vystřelila ze střední vzdálenosti. Její pumelice se zastavila až o břevno branky Blahutové.
39:00 Poslední minuta druhého dějství.
38:30 5/5
37:42 Hosté nyní vstřelili branku, avšak střelkyně (nevšiml jsem si, která hráčka to byla) dorážela do branky při postavení v brankovišti.
36:30 Trestné střílení družstva Tatran team Děkanka neproměnil #17 Andrea Musilová.
36:30 Nedává, vystřelila jen do Davidové! Přesilovka hostí.
36:30 Faul Hamplové a nájezd pro Děkanku!
35:55 Rychlý brejk Děkanky. Její hráčky si však nepřihrály přesně a z nadějné šance nebylo nic.
35:12 Domácí se ženou za vyrovnáním, teď jsou lepším týmem.
34:21 Zacpálková vyhodila přes celé hřiště a domácí střídají.
32:37 GÓL FbC COQUÍ Asper Šumperk! 2:3
Branku družstva FbC COQUÍ Asper Šumperk vstřelil #48 Jana Kováříčková, asistoval #13 Monika Körmendyová (2:3)
32:37 Jen jsem to stihl dopsat, urodila se nám další branka. Körmendyová našla v úniku naběhnuvší Kovaříčkovou, která se nemýlila a snížila na rozdíl jediné branky.
32:11 Hra se teď trošku uklidnila
29:38 GÓL Tatran team Děkanka! 1:3
Branku družstva Tatran team Děkanka vstřelil #2 Kateřina Blahutová, asistoval #57 Andrea Nemravová (1:3)
29:38 Rychlá akce v podání Děkanky, Davidová očekávala nahrávku, ale Nemravová nakonec volila střelu. Zamířila přesně k tyči a hosté vedou již 3:1.
28:40 Šumperk se vymanil a snaží se opět dostat do útoku, ovšem konečná fáze zdá se býti problémem na obou stranách.
27:20 Teď je pro změnu v tlaku Děkanka a Asper má problémy ubránit tlak soupeře.
25:30 Šumperk se snaží rychle vyrovnat, snaží se cpát do branky, ale zatím se mu nepodařilo soupeře dostat pod souvislejší tlak.
22:53 GÓL Tatran team Děkanka! 1:2
Branku družstva Tatran team Děkanka vstřelil #9 Lucie Šmatláková, asistoval #4 Helena Pechová (1:2)
22:53 Přesilovka nakonec využita a hosté znovu vedou, Davidová přes spoustu těl před sebou neviděla vůbec nic.
22:05 První minuta oslabení Šumperka za námi, Děkanka se k větší šanci nepropracovala.
20:58 Ihned po vyrovnání je vyloučena Tereza Hubáčková. Jinak první okamžiky druhé třetiny byly jasně pod taktovkou domácího celku, vyrovnání trefila Štěrbová.
20:40 GÓL FbC COQUÍ Asper Šumperk! 1:1
Branku družstva FbC COQUÍ Asper Šumperk vstřelil #12 Hana Pokorná bez asistence (1:1)
20:00 Byli jsme svědky poměrně rozhárané první třetiny, kdy byl mírně lepší domácí tým. Ovšem z gólu se radoval soupeř, když využil zmatku před brankou Davidové a Pilíková otevřela skóre dnešního utkání. Druhé dějství začne v 15:33.
20:00 Střely v první třetině: Šumperk 12 - Děkanka 6
19:00 Poslední minuta 1. třetiny.
18:44 GÓL Tatran team Děkanka! 0:1
Branku družstva Tatran team Děkanka vstřelil #3 Tereza Pilíková, asistoval #57 Andrea Nemravová (0:1)
18:44 Trma vrma před brankou Asperu a hosté vedou.
18:21 Hra za brankou Děkanky.
17:00 První třetina letí bez většího zdržování, příliš se nepřerušuje.
16:00 Hra plyne a plyne bez větších šancí.
14:40 Na hřišti se poprvé objevuje Šárka Šíblová, mimo jiné manželka hlavního pořadatele.
13:37 Zacpálková střílí z pravé strany, Blahutová zasahuje.
12:28 5/5
11:40 Teď se však daří vyhodit a domácí začínají od své branky.
11:10 Šumperku se první přesilovka daří, domácí celek je v tlaku a hosté se brání zuby nehty.
10:00 Přesně v polovině utkání další střela na Davidovou, její razance však nebyla nikterak velká.
09:15 Obrovská šance hostí! Nemravová dostala perfektní přihrávku před prázdnou branku, avšak Davidová vytáhla zákrok z říše snů. Stav tak zůstává stále bez branek.
08:21 První vážnější střela v podání hostujícího družstva.
08:03 Celá akce zakončena útočným faulem.
08:00 Tereza Hubáčková teď v další šanci.
07:27 A opět hlušší část hry. Dnes to bude dle mého názoru boj do konce utkání.
05:50 Tereza Hubáčková teď těsně minule branku! To byla velká šance domácích.
05:00 Tempo hry je poměrně pomalé, zatím odpovídá postavení obou týmů v tabulce.
04:33 V 5. minutě stále čekáme na nějakou větší brankovou příležitost na obou stranách.
03:00 Hostující tým v útoku neuspěl, míček na holích domácích.
02:18 Hostující tým zatím nic moc kloudného nevymyslel, teď však pá rozehrávku z rohu po pravici Davidové.
01:00 Šumperk v tlaku, Zacpálková s míčkem v rohu.
00:30 První oťukávání máme za sebou, oba týmy si připsaly po jedné střele.
00:00 Vážení diváci, přeji Vám příjemné nedělní odpoledne při sledování on-line přenosu z Extaligy žen, kdy se mezi sebou utkají domácí Šumperk a pražský celek Tatran Team Děkanka. Dnes budeme svědky duelu dvou týmů, které okupují spodní příčky tabulky, favorita tak hledáme jen těžko, i když papírově bychom mohli mírně favorizovat domácí celek, který v prvním vzájemném duelu zvítězil na na hřišti Děkanky 5:4. U sledování utkání Vás vítá Petr Matěj.
00:00 Zahajovací sestava hostujícího týmu Tatran Team Děkana: Kateřina Blahutová (G, č. 2) - Helena Perlíková (O, č. 4), Lucie Brabcová (O, č. 9) - Andrea Musilová (Ú, č. 17), Adéla Zeherová (Ú, č. 18), Petra Brotánková (Ú, č. 89)
00:00 Zahajovací sestava domácího týmu FbC COQUI Asper Šumperk: Jarmila Davidová (G, č. 1) - Eva Filipiová (O, č. 11), Renáta Drvoštěpová (O, č. 82) - Monika Körmendyová (Ú, č. 13), Jana Kovaříčková (Ú, č. 48), Hana Štěrbová (Ú, č. 12)