• 64 63:33
    5:6
    (Toulová)

Crazy girls FBC Liberec - ELITE PRAHA 5:6p
branky: 9. Lucie Paulovičová, 20. Leona Müllerová, 50. Michaela Mlejnková, 59. Klára Veselá, 60. Klára Veselá - 16. Tereza Bystrianská, 26. Natálie Sátrová, 35. Michaela Valla Rullová, 42. Aneta Toulová, 57. Martina Řepková, 64. Tereza Bystrianská; rozhodčí: Petr Herman - Martin Reichelt; vyloučení: 0:0; využití: 2:1; diváků: 84; zásahy brankářů: Alena Vokatá 18 - Daniela Kreisingerová 24; po třetinách: 2:1, 0:2, 3:2, 0:1
65:00 Ukončení prodloužení
79:59 Komentář trenérky Liberce: Osobní chyby rozhodly celý zápas.
79:59 Komentář trenéra Elita: Velice těžký zápas se šancema na obou stranách, padalo hodně gólů. Ve druhé třetině sme se dostali do vedení, které jsme ve třetí třetině navýšily o dvougólový rozdíl, snažily jsme se vydržet až do konce a zbytečným vyloučením jsme se dostaly do tlaku, kdy soupěř vyrovnal. Prodloužení už bylo kdo z koho, nám se to štěstí přiklonilo. Děkujeme soupeři za hru.
63:33 GÓL ELITE PRAHA! 5:6
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #5 Tereza Bystrianská, asistoval #16 Aneta Toulová (5:6)
63:33 Opět sama Chvátalová před bránou, tentokrát už ani všichni svatí nepomohli a padl gól.
63:06 Vokatá s Kabelákovou zachraňovaly před bránou několik neuvěřitelných střel.
62:10 Chvátalová dostala nahrávku na paty, jinak by jistě ohrožovala naší bránu.
60:28 Elite zkouší vyhazovat přímo před naší gólmanku. Vokatá se ale nedá! Hned na to se zjistilo, že liberečandy si střihly půl minuty ve 4 hráčkách v poli.
60:00 Zahájení prodloužení
59:59 Liberecké Crazynky opět dokázali svoji sílu a dorovnání náskoku soupeře. A to klidně i pár minut před koncem. Výborně holky!
59:22 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 5:5
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #10 Klára Veselá, asistoval #34 Simona Kabeláková (5:5)
58:31 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:5
57:53 Zatím bez střely, Liberec si vytváří šanci.
57:12 Trestné střílení družstva Crazy girls FBC Liberec neproměnil #10 Klára Veselá.
57:12 Opět Crazyny pouze málem střelily gól a zase to nevyšlo, aspoň pro ně páni rozhodčí písknuli time-out.
57:07 Timeout Crazy girls FBC Liberec
56:51 GÓL ELITE PRAHA! 3:5
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #10 Martina Řepková, asistoval #69 Natálie Sátrová (3:5)
56:51 Protiútok a gól. Výsledek vůbec neodpovídá kvalitě hře Liberce.
55:52 Kabeláková vzala míček a přes celé hřiště a zakončovala, bejt tam jakákoliv dorážející hráčka, třeba by to tam spadlo.
54:52 Konečně se nám probrali diváci, Liberecké hráčky teď potřebují každou oporu.
54:07 Trenérka Bartošová svůj tým hlasitě chválí, teď hrají vše jak mají.
53:26 I přes usilovné pokusy u branky Elite liberečandám štěstí nepřeje.
52:18 Liberec se do toho teď opřel, musel jestli chce vyrovnat.
51:55 Na hřišti se objevila i se svým zraněným kolenem Kabeláková.
49:53 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:4
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #15 Lucie Paulovičová (3:4)
49:53 Na tuto přesilovku se muselo dívákům koukat nádherně. Přesné nahrávky, míček stále pod kontrolou, první střela a rovnou gól.
49:16 Dnes se Dostalíková vyznamenává. Škoda, že jí to tam nepadá.
47:05 Opět krásná akce Liberce, kde znovu zakončovala Mülerová.
45:15 Lacková nahrála od manťáku na střed na sbíhající Mülerovou, gól z toho nepadnul.
44:21 Kabeláková leží v bolestech na zemi a nevypadá to dobře. Nemůže chodit, koleno se ozvalo po ošklivém dopadu.
43:33 Moťková s Koníčkovou vytvořily krásnou šanci, která skončila dorážkou u brány, bohužel neúspěšnou.
41:28 GÓL ELITE PRAHA! 2:4
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #16 Aneta Toulová, asistoval #96 Veronika Zittová (2:4)
41:28 Kinkalová střílela z poloviny hřiště celkem pomalou střelu, ale Vokatá neviděla přes všechny hráčky před ní a gól jí spadl pod rukou do branky.
39:59 Nádherná akce před brankou hostů, trvala téměř minutu, škoda že Leierová, Červová či Kabeláková šanci nevyužily.
38:59 Neskutečně rychlá Paulovičová si vybojovala míček na středu a mířila sama na bránu, našla ale sobě rovnou Barákovou, která jí dohonila a zabránila ohrožení.
37:50 Martina Dostalíková nečekaně vystřelila tzv. z 'voleje'.. Brankarka hostů byla pohotová
36:44 Červová tvrdě zakročila u mantinelu a zneškodnila tak soupeřku rozjetou k bráně.
35:20 No je to velice zajímavé, jednou přestane hrát jeden tým a ten druhý si skáče okolo jejich brány jak chce, a za minutu se tato akcička převalí k opačné bráně.
35:07 Oba týmy se probouzejí a začínají více hrát. Hala ožila.
34:00 GÓL ELITE PRAHA! 2:3
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #3 Michaela Valla Rullová bez asistence (2:3)
33:25 Poláková si vyjela obloukem před bránu, ale Dostalíková jí stínila a vychytala nohama střelu.
32:10 Leierová se svýma šikovnýma ručkama obehrála hned několik soupeřek.
29:10 Koníčková se ocitla sama před bránou a nikdo z pražských hráček jí v ničem nebránil, dorážela tam hned několikrát. Branku nedala, v tom jí zabránila gólmanka.
28:18 Liberec si opět drží míček delší dobu pod kontrolou a nutí pražandy bránit.
26:31 Chvátalová sebrala u mantinelu míček jedné z libereckých hráček, nahrála na sbíhající Polákovou, ta zpětně vrátila na Chvátalovou, která si výborně naběhla přímo před bránu, netrefila míček.
25:12 GÓL ELITE PRAHA! 2:2
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #69 Natálie Sátrová, asistoval #6 Barbara Jelínková (2:2)
25:12 Po krásné kombinační akci Elite to skončilo za Vokatou. Rychlé přihrávky zvítězily.
22:30 Jelínková míček vyvezla k rohu na liberecké polovině a zde jí zastavila Moťková. Vzápětí ale narazila na Řepkovou, která pohotově vystřelila. Vokatá se o to ale postarala a skončilo to pro nás dobře.
21:04 Liberecké hráčky mají míček pod kontrolou a Elite zatím jenom brání.
19:59 Počet střel v první části utkání je pro Crazyny 9 a pro Elite 6.
19:59 Do konce už nic zajímavého hráčky ani jednoho týmu vytvořily.
19:33 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #93 Leona Müllerová, asistoval #66 Michaela Mlejnková (2:1)
15:03 GÓL ELITE PRAHA! 1:1
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #5 Tereza Bystrianská, asistoval #3 Michaela Valla Rullová (1:1)
15:03 Gól padl následovně. Zpoza hranky a přímo před naší bránu, kde už nebylo těžké zakončit.
12:10 Střela sem, střela tam, teď to často hoří na obou stranách.
11:05 Jedna z hostujících hráček rozdala dva 'stromečky' hned po sobě, nebylo to potrestáno. Schytala to Simona Kabeláková.
08:34 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #15 Lucie Paulovičová, asistoval #10 Klára Veselá (1:0)
08:34 Velice chytře střelený gól. Leierová prohodila jedinou obránkyni na sbíhající Paulovičovou, ta se ocitla sama před bránou a aktivní gólmankou, podívala se a úspěšně zakončila.
07:50 Moťková svojí tvrdou obranou odstranila střelkyni u liberecké branky.
06:10 Řepková z Elite se ocitla sama před brankou Liberce, doběhla jí Dostalíková a míček sebrala.
05:20 Branka hostů byla opět obstřelovaná Kabelákovou, chyběla pouze dorážka.
03:30 Zatím si tady pod Ještědem držíme převahu v držení míčků a v počtu střel.
03:00 Kabeláková opět střílí, trefila tyčku.
02:30 Přihrávka lobem před branku domácích hráček. Vokatá ale suveréně zakročila.
00:09 Kabeláková využívá prvních pár sekund pro svou první střelu.
00:00 Hra po menších komplikacích s časomírou začala přesně na čas:)
00:00 Dobrý večer, vítám Vás na zápase týmů FBC Liberec proti Elite Praha. Zahajovací sestava Liberce: V brany nastupuje Vokatá Alena, v obraně jí podpoří 34 Simona Kabeláková a 13 Kristína Lochmanová, jako první útočná trojka nastoupí 15 Lucie Paulovičová, 11 Jana Lacková a 10 Klára Leierová. Zahajovací sestava Elite 1 Kreisingerová Daniela, 12 Zimina Mariia, 28 Havlíková Adéla, 96 Zittová Veronika, 17. Poláková Hana, 5 Chvátalová Tereza.