Eva MÁCOVÁ
  • 54 53:58
    Olomouc

FBŠ AL INVEST Jihlava - FBS Olomouc 4:2
branky: 15. Andrea Kondrát Urbanová, 47. Malvina Brošová, 52. Tereza Sedláčková, 54. Eva Mácová - 20. Alice Pavlíková, 21. Monika Zamazalová; rozhodčí: Tomáš Podlesný - Martin Petřík; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Šárka Domanská 13 - Markéta Doubková 19; po třetinách: 1:1, 0:1, 3:0
65:00 Tímto se s Vámi loučíme a přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a šťastný nejen Nový rok, ale celý rok 2013.
60:00 Komentář trenéra domácích Romana Komendy: 'Další důležité vítězství v boji o play-off. Kromě výpadku ve druhé třetině jsme měli zápas pod kontrolou. Ve třetí třetině rozhodla naše vůle po obratu skore a silný tlak do branky. Hráčkám děkujeme za hezký vánoční dárek.'
60:00 Komentář trenéra hostí Pavla Hausnera: 'Z naší strany nepovedené utkání, domácí zaslouženě vyhráli.'
60:00 Hráčkami utkání byly zvoleny za FBS Olomouc #2 Pařízková Barbora. Za FBŠ AL INVEST Jihlava byla hráčkou utkání zvolena #16 Sedláčková Tereza.
60:00 V třetí třetině vyhrála na střely opět Jihlava poměrem 6:6. Celkově vyhrála Jihlava poměrem 23:15.
59:59 Ani velká přesila Olomouce už jim nepomohla k vylepšení skóre, a tak Jihlava vítězí.
59:51 Sedláčková běžela sama na prázdnou bránu, ale byla nechutně zastavena a je zraněna.
59:00 Poslední minuta zápasu a Olomouc jde v 6 na 4 hráčky Jihlavy.
58:16 Mácová vyloučená za opakované přestupky. Olomouc má velikánskou šanci se přiblážit na vzdálenost jednoho gólu.
57:30 Olomouc jde do šesti.
56:20 I přes příznivé skóre pro Jihlavu se domácí hráčky hodně snaží.
55:08 Topičová výborně pokryla střelu Spurné.
54:20 Urbanová vybojovala míč, přihrála ho Sedláčkové, která pořádně protáhla Doubkovou.
53:58 Timeout FBS Olomouc
53:58 GÓL FBŠ AL INVEST Jihlava! 4:2
Branku družstva FBŠ AL INVEST Jihlava vstřelil #13 Eva Mácová, asistoval #16 Tereza Sedláčková (4:2)
53:58 Mácová 'probruslila' polovinu hřiště a vyvěsila krásný gól, který donutil Olomouc vzít si timeout.
53:27 Jihlava jde do plného počtu.
53:00 Posledních 30 vteřin oslabení, kdy si Olomouc pouze přihrává na vršku deštníku.
52:35 Topičová první zákrok v oslabení a Raabová získává balon pro svůj tým.
52:09 Zatím si Olomouc pouze přihrává, ale střelu ještě hostující hráčky neukázaly.
51:27 Jandátová si jde odpočinout na dvě minuty za bránění ve hře.
51:12 GÓL FBŠ AL INVEST Jihlava! 3:2
Branku družstva FBŠ AL INVEST Jihlava vstřelil #16 Tereza Sedláčková, asistoval #12 Tereza Přibylová (3:2)
51:12 Sedláčková doráží z velkého brankoviště za záda Doubkové a posílá svůj tým do vedení.
50:40 Jihlava do toho jde hodně aktivně. A podpora diváků je obrovská.
49:16 Nakonec z toho ale zase nic nebylo...
48:44 Tentokrát je přesilovka Jihlavy daleko živější, než při předchozích dvou pokusech.
47:16 Jihlava bude opět hrát přesilovou hru po opakovaných přestupcích Sklenářové.
46:01 GÓL FBŠ AL INVEST Jihlava! 2:2
Branku družstva FBŠ AL INVEST Jihlava vstřelil #17 Malvina Brošová, asistoval #27 Tereza Slavíková (2:2)
46:01 Brošová se Slavíkovou přivádí osazenstvo jihlavské haly do varu. Vstřelily krásný gól!
45:10 Zatím hráčky tráví nejvíc času na polovině Jihlavy.
43:30 Olomoucké hráčky teď dávají Jihlavačkám hodně zabrat svojí hrou do těla. Většinu zákroků ale sudí hodnotí jakožto fauly.
42:10 Míčku se drží jihlavské obránkyně a Olomouc je nenechává rozehrát.
41:00 Nástup do třetí třetiny je od Jihlavy hodně útočný.
40:00 Střely ve druhé třetině vyhrála opět Jihlava 10:6.
39:59 Nic závažného se ale nestalo a třetina končí stavem 1:2.
39:00 Poslední minuta první třetiny začíná za bránou Jihlavy.
37:50 Matulíková střílí krásnou střelu, ale Topičová předvádí ještě krásnější zákrok.
33:46 Standardní situace Jihlavy kousek od olomoucké brány, avšak bez střely na bránu.
32:28 Přesilová hra Jihlavy opět neúspěšná. Olomouc v plném počtu.
30:50 Jihlava zkouší přesilovku v jiné formaci a hned střílí na bránu Olomouce.
30:38 Přes půlminuty měli sudí ruku vzhůru, aby poslali na trestnou lavici Spurnou za sekání.
29:01 Sklenářová, jen co opustila trestnou lavici, se rozběhla do útoku, kde zfaulovala Jihlavačky a šla střídat.
29:00 Urbanová střílí od poloviny hřiště, trefuje břevno, ale míček se z brankové čáry odrazil zpět do hřiště.
28:31 Jihlavě se přesilovka vůbec nedaří.
27:01 Jihlava bude hrát přesilovku za opakované přestupky Sklenářové.
26:30 Další střela od Sůvové, tentokrát na pas Doubkové.
25:45 Velká šance Jihlavy ze závaru před bránou, který ale rozhodčí utli, kvůli sekání do prstů Doubkové.
25:00 Trenér Komenda nasadil do hry i třetí lajnu jihlavských útočnic.
24:40 Sůvová v akci střílí na bránu hostí, ale trefuje Doubkovou na prsa.
23:30 Olomouc se snaží hru uklidnit držením míčku ve své obraně. Jihlavě se tato taktika asi nelíbí, a tak napadají.
21:30 Jihlava ale nechce své hlasité publikum zklamat a začala aktivně napadat hráčky Olomouce.
20:53 GÓL FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #14 Monika Zamazalová, asistoval #11 Lucie Machů (1:2)
20:53 Chyba obrany Jihlavy, které využívá Zamazalová a z dorážky dává gól.
20:30 FBS se ale na polovině FBŠ moc neohřálo a Jihlava míří směrem k bráně hostí.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny opět vyhrála Jihlava, ale Olomouc jde do útoku.
20:00 Na střely v první třetině vyhrály domácí hráčky poměrem 7:3.
19:40 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #4 Alice Pavlíková bez asistence (1:1)
19:40 Pavlíková oloupala hráčku Jihlavy a vstřelila vyrovnávací gól.
19:00 Poslední minuta první třetiny.
18:25 Topičová snad jeden z prvních zákroků dnes.
17:15 Olomouc se snaží o vyrovnání a už půl minuty úřaduje na polovině domácích.
16:50 Slavíková trefuje spojnici přes půl hřiště!
15:56 Sedláčková střílí ze stejné pozice jako Urbanová, ale střela letí mimo bránu.
15:00 Jihlavu branka nakopla a bojuje ještě s větší vervou.
14:50 GÓL FBŠ AL INVEST Jihlava! 1:0
Branku družstva FBŠ AL INVEST Jihlava vstřelil #20 Andrea Kondrát Urbanová, asistoval #16 Tereza Sedláčková (1:0)
14:50 Urbanové to konečně vyšlo a trefila neskutečný vingl. Jihlava jde do vedení!!!
14:00 Blažková právě uhasila nebezpečnou situaci před jihlavskou brankou způsobenou chybou obrany.
12:20 Sůvová ve veliké šanci, ale střela jí sjela z čepele...
10:10 Obrana obou týmu je o hodně lepší, než útoky.
08:40 Urbanová zkouší další dalekou střelu, tentokrát na vingl, ale Doubková je ve střehu.
08:05 Olomouc zase zkouší založit útok, ale díky obraně Jihlavy se jí to nedaří.
07:30 Jihlava je zatím dominantní na hřišti.
06:20 Sedláčková s Krupkovou v obří šanci z dorážek, které ale Doubková pochytala.
04:10 Urbanová zkouší dalekonosnou střelu od půlky, ale střela letěla 10 cm vedle tyče.
03:50 Blažková ve velké šanci, ale její střelu obránkyně hostí zblokovaly.
02:30 Olomouc poprvé v útoku, ale honí míček za bránou Jihlavy.
01:30 ...kde se drží až do teď.
00:01 Jihlava vyhrává úvodní buly a hned přechází do útoku...
00:00 Line-up domácí: Topičová, Urbanová, Přibylová A., Svobodová, Krupková, Sedláčková
00:00 Line-up hostí: Doubková, Pavlíková, Kamínková, Matulíková, Sklenářová, Spurná
00:00 Dobrý večer, vítejte u on-line přenosu ze zápasu domácí Jihlavy proti hostujícím hráčkám z Olomouce.