• 58 57:01
    1:12
    (Jelínková)

FBC UNITED Č. Budějovice - ELITE PRAHA 1:12
branky: 41. Barbora Skálová - 3. Natálie Sátrová, 4. Hanka Kubátová, 11. Nikola Domonkosová, 14. Martina Řepková, 16. Michaela Valla Rullová, 17. Hana Poláková, 23. Kristýna Vranová, 30. Barbara Jelínková, 40. Nikola Domonkosová, 50. Hana Poláková, 54. Kristýna Vranová, 58. Martina Řepková; rozhodčí: Petr Herman - Martin Reichelt; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Kristýna Petržalová 31 - Martina Gécová 18; po třetinách: 0:6, 0:3, 1:3
59:59 Ohlasy trenérů po utkání: za domácí Ivan Janoušek:Dnes náš vůbec nejhorší výkon v extralize. Těžko se mi hledalo, kterou hráčku vybrat jako nejlepší. Děvčata zřejmě byla duchem na večerním vánočním večírku. Nadílku obdržely teď. za hosty Stanislav Richter: Převážnou většinu času jsme měli na našich hokejkách míč, herní převahu jsme proměnili i gólově a po první třetině bylo prakticky rozhodnuto. Do druhé třetiny jsme šli s cílem se soustředit na herní systém a do třetí třetiny jsme vyměnily pos
59:58 Nejlepší hráčky utkání: Klára Minářová - Michaela Rullová střely na branku ve třetí třetině 12:7
59:10 Utkání se dohrává v klidném tempu....
58:01 Běží poslední dvě minuty zápasu.
57:01 GÓL ELITE PRAHA! 1:12
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #10 Martina Řepková, asistoval #6 Barbara Jelínková (1:12)
56:32 Do zakončení se prokličkovala Řepková.
54:29 Míša Nováková střílela nad branku Gécové.
53:31 GÓL ELITE PRAHA! 1:11
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #9 Kristýna Vranová, asistoval #3 Michaela Valla Rullová (1:11)
52:25 Šance Dubské, střela ale neměla potřebnou razanci.
51:17 Jelínková mířila vedle horního růžku branky.
50:11 Po střele Tomešové předvedla neskutečný zákrok Gécová, asi ani sama dobře neví jak dokázala míček vyrazit mimo tyče.
50:00 Na hřišti se neobjevuje další hráčka první lajny domácích, Zdeňka Janoušková.
49:21 GÓL ELITE PRAHA! 1:10
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #17 Hana Poláková, asistoval #3 Michaela Valla Rullová (1:10)
49:01 Hráčky Elite kombinují a je tu desátá branka v síti domácích.
47:07 Skálová minula branku o pár centimetrů.
45:38 Střela Kadlecové, Gécová se štěstím likviduje.
44:15 Střela Skálové, Gécová v pohodě kryje a hned rozehrává další útok Elite.
43:04 Rozehrávka pro domácí, míček drží Nováková Míša.
41:39 Sama před Petržalovou se ocitla Baráková, ale nemířila přesně.
40:11 To byl nástup do poslední třetiny! Po střele Postlové skórovala Skálová!
40:10 GÓL FBC UNITED Č. Budějovice! 1:9
Branku družstva FBC UNITED Č. Budějovice vstřelil #12 Barbora Skálová, asistoval #17 Daniela Postlová (1:9)
39:59 skončila nám druhá třetina, střely na branku ve druhé třetině: 12:5
39:34 GÓL ELITE PRAHA! 0:9
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #92 Nikola Domonkosová, asistoval #17 Hana Poláková (0:9)
39:01 začala nám poslední minuta druhé třetiny, rozehrávají domácí.
38:11 Tři střelecké pokusy za sebou měla Řepková, vždy kryla skvělá Petržalová.
37:51 Další nastřelená tyčka, tentokrát střílela Havlíková!
36:10 Rozehrávka pro Elite, na jejich útočné polovině.
35:23 Tomešová zakončila vedle branky.
34:49 Dostálová se dostala do šance, v poslední moment zakročila dobře fungující obrana pražského celku.
33:43 Nahození Kláry Minářové likviduje obrana Elite.
32:58 Havlíková mířila do růžku branky, skvěle zakročila Petržalová!!
31:42 Střelu Jelínkové vyrazila Petržalová a následující dorážku Veselé vykopla zázračně nohou.
30:11 Ve druhé části se na hřišti neobjevuje Veronika Rybičková, zranění ramene je asi horší než se čekalo.
29:58 GÓL ELITE PRAHA! 0:8
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #6 Barbara Jelínková, asistoval #3 Michaela Valla Rullová (0:8)
29:22 Rychlý protiútok hostí. Domácí obrana zafungovala na jedničku.
28:21 Dostálová minula branku.
26:47 Střelecké zakončení Postlové, Gécová měla štěstí.
25:45 Střelu Kadlecové zastavila Zimina.
24:23 Rozehrávka pro domácí.
23:22 Střela Skálové neměla bohužel správný směr.
22:22 Střela Tomešové zaměstnala Gécovou!
22:15 GÓL ELITE PRAHA! 0:7
20:36 Zranění hráčky hostí Řepkové, ošetřuje se naražené koleno.
20:01 Střely na branku po první třetině 7:19
17:13 Střelecký pokus z půlky hřiště kryje Petržalová.
16:38 GÓL ELITE PRAHA! 0:6
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #17 Hana Poláková, asistoval #19 Marcela Urbanová (0:6)
15:53 Pěkné zakončení Michaely Novákové, Gécová kryje.
15:27 Rychlý protiútok a zakončení Jelínkové.
15:07 GÓL ELITE PRAHA! 0:5
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #3 Michaela Valla Rullová, asistoval #29 Lýdie Čiháková (0:5)
14:03 Po střele Kubátové zazvonila tyčka!
13:38 GÓL ELITE PRAHA! 0:4
13:15 Po špatné rozehrávce Janouškové střílela Jelínková.
11:53 A máme tu další střelu Postlové, Gécová s ní ale neměla žádné problémy.
11:23 Tak zranění Rybičkové není asi tak vážné, už je na hřišti a zaměstnává hostující obranu.
10:53 Až před branku hostí se prodrala Postlová, v poslední chvíli ji ale míček sebrala hostující hráčka.
10:01 GÓL ELITE PRAHA! 0:3
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #92 Nikola Domonkosová bez asistence (0:3)
09:25 Veronika Šraierová protáhla golmanku hostí, která míček vyrazila do rohu hřiště.
08:32 Veselá vyběhla oblouk do středu hřiště a švihem vystřelila na Petržalovou.
07:28 rozehrávka pro domácí, Šraierová nastřelila soupeřku do ruky.
06:49 Na palubovce se po souboji ocitla Rybičková, vypadá to na zraněné rameno.
06:07 Postlová se dostala do zakončení, míček zůstal bohužel na síťce zvenku.
05:10 Pěkný průnik přes půlku hřiště předvedla Vranová.
04:25 Po přihrávce Rybičkové se do šance dostala Klára Minářová.
03:16 Domácí teď dostaly dva slepené góly během 30ti vteřin.
03:15 GÓL ELITE PRAHA! 0:2
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #66 Hanka Kubátová, asistoval #19 Marcela Urbanová (0:2)
02:47 GÓL ELITE PRAHA! 0:1
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #69 Natálie Sátrová, asistoval #6 Barbara Jelínková (0:1)
02:25 Hosté teď zavřely domácí hráčky na jejich polovině.
01:15 Pokus Tomešové skončil vedle branky.
00:11 Hne po hvizdu rozhodčích se domácí hráčky dostaly do šance, střela skončila na bránící hráčce.
00:00 zahajovací sestavy domácí: 96 Petržalová - 44 Pírková, 6 Janoušková - 10 Dostálová, 9 Rybičková, 26 Kadlecová hosté: 71 Gécová - 12 Zimina, 66 Kubátová - 17 Poláková, 19 Urbanová, 92 Domonkosová
00:00 Pěkné odpoledne ze Sportovní haly v Českých Budějovicích. Dnes nás čeká utkání 14.kola extraligy žen mezi celky FBC UNITED a ELITE PRAHA.