60
  • 60 59:09
    Tatran team Děkanka

FBS Olomouc - Tatran team Děkanka 5:4
branky: 17. Barbora Pařízková, 23. Petra Kamínková, 27. Barbora Pařízková, 34. Barbora Pařízková, 42. Jitka Oháňková - 5. Alžběta Sainerová, 49. Andrea Nemravová, 54. Barbora Zabavská, 57. Andrea Nemravová; rozhodčí: Tomáš Podlesný - Martin Petřík; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Markéta Doubková 15 - Kateřina Chvátalová 15; po třetinách: 1:1, 3:0, 1:3
60:00 Hráčky utkání: FBS Olomouc - Barbora Pařízková, Tatran team Děkanka - Andrea Nemravová.
60:00 Střely na bránu celkem: FBS Olomouc - 20, Tatran team Děkanka - 19.
60:00 Střely na bránu po třetí třetině: FBS Olomouc - 6, Tatran team Děkanka - 5.
60:00 Komentář trenéra hostí: Dnes ne zcela štastný zápas z naší strany rozhodlo proměnování šancí a v tom jsme dnes zaostali. Dobrý závěr a zejména celá třetí třetina už nestačili k získání třech bodů.
60:00 Komentář trenéna domácích: Už v druhém zápase po sobě jsme propadli v poslední třetině a to se nesmí stávat. Doufám, že todle pro nás bude velkým ponaučením a v příštích zápasech se už nic podobné nestane, ale hlavní jsou tři body a ty jsme dneska získali.
59:59 FBS Olomouc poráží Tatran team Děkanku.
59:56 Rozehrávka FBS Olomouc.
59:45 Děkanka zkouší hru v šesti.
59:09 Timeout Tatran team Děkanka
59:00 Diváci společně se střídačkou domácích, bouřlivě povzbuzují.
58:20 Musilová vrazila ramenem Čechovskou do zad, která se sesunula k zemi.
57:19 Beranová má problém udržet nervy na uzdě, klidní ji rozhodčí.
57:01 Právě probíhají, poslední tři minuty třetí třetiny.
56:06 Timeout FBS Olomouc
56:06 GÓL Tatran team Děkanka! 5:4
Branku družstva Tatran team Děkanka vstřelil #57 Andrea Nemravová, asistoval #7 Barbora Beranová (5:4)
56:06 Děkance se podařilo snížit na rozdíl jedné branky.
55:56 Zamazalová trefuje břevno.
55:45 Oháńková opět vyzkoušela freestyle, ale trefila pouze břevno, Zamazalová se snažila dorazit, ale bez úspěchu.
54:42 Děkanka má standartku po výskoku Kamínkové.
53:19 GÓL Tatran team Děkanka! 5:3
Branku družstva Tatran team Děkanka vstřelil #10 Barbora Zabavská, asistoval #3 Tereza Pilíková (5:3)
48:32 GÓL Tatran team Děkanka! 5:2
Branku družstva Tatran team Děkanka vstřelil #57 Andrea Nemravová, asistoval #10 Barbora Zabavská (5:2)
48:26 Doubková vyráží míček maskou, který ani neviděla.
47:45 Machů unikla hráčkám Děkanky, ale míček končí za hřištěm.
45:45 Tým FBS Olomouc hraje v plném počtu.
45:25 Beranová trefuje tyč.
43:45 Trestné střílení družstva Tatran team Děkanka neproměnil #57 Andrea Nemravová.
41:24 GÓL FBS Olomouc! 5:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #10 Jitka Oháňková, asistoval #2 Barbora Pařízková (5:1)
41:24 A Oháňková měla krásnou příležitost ke freestylovému tryku, kterým navyšuje na 5:1.
40:39 Machů vystřelila po nahrávce Spurné, ale Chvátalová na poslední chvíli vyrazila míček do rohu hřiště.
40:01 Byla zahájena třetí třetina.
40:00 Střely na bránu: FBS Olomouc - 7, Tatran Team Děkanka - 9.
39:49 Tým Tatran team Děkanka hraje v plném počtu.
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:49 Marešová poslala za mantinel Zamazalovou, která se ji snažila předběhnout. Trenéři se okamžitě protestují proti verdiktu.
37:12 Ted pro změnu byla v šanci Děkanka, ale Nemravová, střílí hodně vedle brány.
33:54 Spurná tedka měla šanci navíši o další branku, ale míček se stočil za bránu.
33:37 GÓL FBS Olomouc! 4:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #2 Barbora Pařízková, asistoval #14 Monika Zamazalová (4:1)
33:37 A v přesilové hře Pařízková dovršuje svůj hattrick.
32:57 Během chvíle byla v šanci Matulíková a chvíli po ní Machů.
32:01 FBS má tedka před sebou dvouminutovou přesilovou hru.
31:58 Vysloužilová nahodila na bránu, kde se snažila tečovat Ohánňková.
31:11 Rozehrávka Děkanky na polovině domácích.
26:10 GÓL FBS Olomouc! 3:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #2 Barbora Pařízková bez asistence (3:1)
26:10 Pařízková unikla hráčkám hostí, sice byla faulovaná a rozhodčí signalizoval vyloučení, ale i tak se ji podařilo zakončit a vstřelit třetí branku.
24:58 Oháňková vyzkoušela freestyle alá Peter Runnestig, ale trefila pouze boční síťku.
22:28 GÓL FBS Olomouc! 2:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Petra Kamínková, asistoval #6 Karolína Spurná (2:1)
22:28 Kamínková trefuje šibenici a zvyšuje na 2:1
21:34 Kamínková trefuje golmanku hostí do masky.
21:11 Matulíková se snažila překvapit Chvátalovou, ale bohužel její střela šla hodně mimo bránu.
20:01 Úvodní buly vyhrála Děkanka, ale Spurná se je hned snažila obrat.
20:00 Střely na bránu: FBS Olomouc - 6, Tatran team Děkanka - 5.
19:01 Probíhá poslední minuta první třetiny.
16:20 Chvíli po buly se do šance dostala Kamínková, ale překonat Chvátalovou se ji nepodařilo.
16:11 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #2 Barbora Pařízková, asistoval #10 Jitka Oháňková (1:1)
16:11 A Pařízková vyrovnává po nahrávce Oháňkové !
14:30 Zamazalová ted pro změnu střílí od mantinelu, ale Chvátalová míček vyrazila do roho hřiště.
12:36 Denková vystřelila, ale Doubková na ten míček bez problému viděla.
09:45 Rozehrávka FBS mohla přinést gól po střele Pařízkové.
08:00 Zamazalová nahodila na bránu, kde se snažila tečovat Oháňková, ale míček končí v rohu hřiště.
05:30 Johnová míjí bránu a hosté jdou následně do protiútoku, kde to zachránila, DOubková.
04:44 GÓL Tatran team Děkanka! 0:1
Branku družstva Tatran team Děkanka vstřelil #20 Alžběta Sainerová, asistoval #98 Lucie Murasová (0:1)
04:16 Rozehrávka FBS Olomouc na polovině hostí.
03:45 Pavlíková zabránila přihrávce hostí, která by mohla dostat hosté do přečíslení.
03:08 Zápas je na začátku chvíli na polovině hostí a chvíli na polovině domácích.
02:01 Krásný zákrok Doubkové.
00:00 Line Up Tatran Team Děkanka: KKateřina Chvátalová, Lucie Denková, Alžběta Mašková, Gabriela Marešová, Lucie Brabcová, Helena Perlíková.
00:00 Line Up FBS Olomouc: Markéta Doubková, Alice Pavlíková, Karolína Spurná, Lucie Machů, Petra Kamínková, Jana Matulíková.
00:00 Vážení diváci, dovolte, abych Vás přivítal u dnešního 11. kola extraligy žen, kde proti sobě nastoupí domácí FBS Olomouc a hosé Tatran Team Děkanka.