4:5
    Lukáš NOŘINSKÝ
    (Pilek)

FBC Plzeň - 1. FBC DDM Děčín 4 4:5
branky: 5. Petr Kleiner, 6. Dominik Mirovský, 36. Petr Kleiner, 55. Karel Eichler - 8. David Matza, 9. Petr Baša, 10. Tomáš Štěpánek, 18. David Matza, 58. Lukáš Nořinský; rozhodčí: Michal Bůha - Lukáš Starý; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Lukáš Hurda 34 - Petr Miško 23; po třetinách: 2:4, 1:0, 1:1
60:00 Komentář trenéra domácích: Zápas jsme si prohráli sami. Soupeři dobře zachytal brankář
60:00 Komentář kapitánu hostů (T. Štěpánek): Chtěl bych pochválit kluky za skvělý výkon.
60:00 Střely ve 3. třetině: Plzeň 9 - Děčín 15, celkem 27 - 39
60:00 Domácí po velmi špatném výkonu zaslouženě prohrávají
59:50 Velký závar před děčínskou brankou gólem nekončí
59:15 Domácí hrají bez brankáře
58:10 Střelu Vopeláka blokuje děčínská obrana
57:05 GÓL 1. FBC DDM Děčín 4! 4:5
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín 4 vstřelil #89 Lukáš Nořinský, asistoval #99 Šimon Pilek (4:5)
57:05 Děčín se vrací do vedení! Pilek z rojhu našel Nořinského, který přesnou střelou nedal Hurdovi šanci
57:03 Pilkovu střelu vyráží Hurda ramenem
54:46 Timeout 1. FBC DDM Děčín 4
54:46 GÓL FBC Plzeň! 4:4
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #19 Karel Eichler, asistoval #17 Jan Vokáč (4:4)
54:46 Domácí vyrovnávají díky Eichlerovo přesné střely zdálky. První asistenci v A-týmu mužů si připsal okáč.
54:02 Hosté mohli rozhodnout, ale první šanci chytá Hurda a o následnou dorážku se postarali domácí obránci
40:00 Střely ve 2. třetině: Plzeň 11 - Děčín 12
38:26 Bořuta po pěkné přihrávce od spoluhráče míjí zblízka odkrytou branku domácích
37:55 Švábovu střelu skvěle chytá Miško
37:11 Volák z otočky střílí nad.
36:38 Strakovu střelu z volného úderu blokuje děčínská obrana
35:18 GÓL FBC Plzeň! 3:4
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #99 Petr Kleiner, asistoval #68 Martin Straka (3:4)
35:18 Domácí konečně snižují. Straka našel Kleinera, který střílí svůj druhý gól v zápase.
27:55 Mirovského střílenou nahrávku tečoval Kůst. Miško připraven
27:22 Rybnikárova střela skončila na tyči!
25:43 Bořuta prokličkoval mezi několika hráči soupeře. Ke střele se už asi nedostal
24:00 Omlouvám se za drobné technické problémy. Úvodní 4 minuty druhé třetiny mnoho zajímavého nepřinesly
20:00 Střely po 1. třetině: Plzeň 8 - Děčín 12
17:41 GÓL 1. FBC DDM Děčín 4! 2:4
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín 4 vstřelil #12 David Matza bez asistence (2:4)
17:41 Domácím se zatím vůbec nedaří a hosté z rychlého protiútoku zvyšují na 4:2
17:29 Straka po nahrávce od Eichlera trefuje tyčku
15:11 Ani další velká šance domácích gólem nekončí.
13:44 Střela Voláka ze standartky letěla těsně vedle.
12:50 Bašu v samostatném úniku vychytal Lukáš Hurda
12:09 Bašovu střelu blokuje jeden z plzeňských brankářů.
11:43 Šůsovu střelu blokuje Štěpánek
09:42 GÓL 1. FBC DDM Děčín 4! 2:3
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín 4 vstřelil #48 Tomáš Štěpánek, asistoval #16 Petr Bořuta (2:3)
09:42 Hosté rychle otáčejí průběh zápasu. Po další pěkné kombinaci se trefuje Štěpánek.
08:55 GÓL 1. FBC DDM Děčín 4! 2:2
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín 4 vstřelil #6 Petr Baša, asistoval #94 Jan Fidler (2:2)
08:55 Fidler našel pěknou přihrávkou volného Baxu u tyčky plzeňské branky. Ten pohodlně uklidil balónek do branky a vyrovnává na 2:2.
07:54 Domácí nevyužívají přečíslení 2 na 1. Miško skvělým přesunem chytá střelu do odkryté branky
07:11 GÓL 1. FBC DDM Děčín 4! 2:1
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín 4 vstřelil #12 David Matza, asistoval #62 Tomáš Krauskopf (2:1)
07:11 Hosté snižují na 1:2! Po pěkné přesilovkové kombinaci se trefuje Matza
05:51 GÓL FBC Plzeň! 2:0
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #25 Dominik Mirovský, asistoval #27 Tomáš Kůst (2:0)
05:51 Domácí už vedou 2:0. Střelu Kůsta doráží Mirovský
04:53 GÓL FBC Plzeň! 1:0
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #99 Petr Kleiner, asistoval #19 Karel Eichler (1:0)
04:53 Domácí se dostávají do vedení. Po přihrávce Eichlera otevírá skóre zápasu Petr Kleiner
02:18 Fidler v nadějné pozici nedokázal přesně zamířit a minul plzeňskou branku
01:14 Straakovo střelu vyráží Miško těsně nad branku
00:45 Utkání je poprvé přerušeno pro zranění hráče Děčína. Vypadá to, že to ale nebude nic vážného.