(Smetana)
  • 60 59:13
    BILLY BOY Mladá Boleslav

AC Sparta Praha Florbal - BILLY BOY Mladá Boleslav 3:9
branky: 10. Radek Križko, 12. Pavel Dvořák, 60. Jiří Šimůnek - 14. Petr Salát, 22. Ondřej Fojta, 23. Petr Novotný, 24. Pavel Bouška, 26. Pavel Bouška, 44. Petr Salát, 45. Martin Rožnovják, 54. Pavel Bouška, 59. Jiří Bouška; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 51; zásahy brankářů: Michal Kotouček 19, Karel Kotoun 7 - Lukáš Bauer 17; po třetinách: 2:1, 0:4, 1:4
60:00 Komentář vedoucího Sparty Petra Gemrotha: Dvě třetiny jsme hráli docela dobré utkání s výpadkem v té druhé, kde jsme obdrželi branky. Ve třetí třetině nám už odcházeli síly a to se i promítlo do naší hry.
60:00 Komentář vedoucího boleslavského družstva Tomáše Janečka: Jsme rádi, že zápas jsme odehráli bez zranění. Přejeme soupeři hodně štěstí v play-down.
60:00 Střely celkem: Sparta - 20, Boleslav - 35
60:00 Střely po třetí třetině: Sparta - 5, Boleslav - 10
60:00 Nejlepšími hráči utkání se stali Pavel Bouška z Boleslavi a Pavel Dvořák ze Sparty.
59:45 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 3:9
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #96 Jiří Šimůnek, asistoval #21 Adam Smetana (3:9)
59:13 Timeout BILLY BOY Mladá Boleslav
58:38 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 2:9
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #19 Jiří Bouška, asistoval #9 Petr Novotný (2:9)
58:38 Boleslav bere Spartě míček, svou střelu hned proměnuje.
58:18 Sparta se snále snaží změnit výsledek.
57:08 Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny, zásadní zlom ve výsledku už asi nikdo nečeká.
55:43 Bouška sebral Spartě míček a krásně s ním prokličkoval mezi domácími přes celé hřiště, nezakončil.
55:17 Diváci vypadají, že se modlí, aby už byl konec utkání.
55:11 Čermák hladce prokličkoval celé hřiště, byl zastaven.
53:41 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 2:8
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #8 Pavel Bouška, asistoval #92 Ondřej Fojta (2:8)
53:41 Boleslav proměňuje svoji střelu a vede rozdílem šesti gólů.
53:10 Smetana přihrává obloukem přes celé hřiště.
50:10 Eklova střela prošla krásně přes dva sparťanské hráče, Kotouček ale po míčku skočil jako drak.
49:23 Dvořák se dostal k rychlé střele, Bauer je ale ve velice dobré formě.
49:03 Sparta je v psychickém presu, dělá víc a víc chyb.
44:05 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 2:7
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #20 Martin Rožnovják, asistoval #18 Marek Štěpánek (2:7)
43:52 Sparta začala svoje akce znovu dokončovat, je vidět snaha skore obrátit.
43:22 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 2:6
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #11 Petr Salát, asistoval #8 Pavel Bouška (2:6)
41:36 Omlouváme se divákům video-onlinu, technické problémy s internetovým připojením řešíme.
40:00 Střely po druhé třetině: Sparta - 7, Boleslav - 13
39:58 Pěkná střela domácích, bohužel neproměněna.
37:28 ..Přesilovku se jim ale nedaří proměnit.
36:59 Boleslav se už zase drží delší dobu na sparťanské polovině.
35:41 Sparta začala rozehrávat, ještě když se jí střídaly hráči.
35:15 Hra se drží na sparťanské polovině.
35:00 Na dnešní utkání se do haly v Radotíně přišlo podívat celých 51 diváků. Děkujeme.
31:36 Duchek skončil po faulu na časomíře.
29:55 Svatoš byl ve velice slibném úniku zastaven.
28:55 Hra se přelévá ze strany na stranu, žádných výrazných zákroků momentálně není.
28:01 Volný přímý úder po faulu na Duchka.
27:58 Hosté jsou mnohem víc aktivní než v první třetině.
27:23 Domácím se po delší době podařilo proniknout na polovinu hostů.
25:47 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 2:5
23:01 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 2:4
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #8 Pavel Bouška, asistoval #11 Petr Salát (2:4)
23:01 Střídání brankáře. Nový brankář #88 Karel Kotoun družstva AC Sparta Praha Florbal
22:41 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 2:3
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #9 Petr Novotný, asistoval #21 Radek Gwuźdź (2:3)
22:41 Rychlá kombinace hostí, skóre obrací ve svůj prospěch.
21:30 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 2:2
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #92 Ondřej Fojta bez asistence (2:2)
21:08 Pěkná kombinace boleslavských hráčů byla zblokována Schwanem.
20:00 Střely po první třetině: Sparta - 8, Boleslav - 12
19:13 Rozehrávka ze standardky před sparťnskou brankou.
18:27 Hra je teď spíš monotónní, Sparta s Boleslaví si navzájem přebírají míček.
17:24 Rožnovják vzal Spartě míček a snaží se ho teď proměnit.
16:06 Boleslav dostala domácí pod tlak, hraje se na sparťanské polovině.
15:12 Studeného střela sjela Kotoučkovi po noze, naštěstí správným směrem pro domácí.
13:39 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 2:1
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #11 Petr Salát, asistoval #4 Dmitry Uglanov (2:1)
13:39 Salát dává gól z dorážky.
12:22 Krásná přihrávka Duchka s Križkem za brankou, ten ale střelu bohužel nevyužil.
11:35 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 2:0
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #34 Pavel Dvořák, asistoval #21 Adam Smetana (2:0)
11:35 Dvořák tečoval Smetanovu střelu z půlky a je z toho další gól pro Spartu.
09:47 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 1:0
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #42 Radek Križko, asistoval #23 Petr Duchek (1:0)
09:47 Radek Križko střílí krásný gól za Bauerova záda.
09:24 Další střela Černého do Kotoučka.
08:23 Tempo hry se ukliďnuje.
07:38 Dvořák spálil tutovku, Bauer je ve svkvělé formě.
07:24 Přestřelka před brankou domácích.
06:32 Černý šel sám na Kotoučka, ten střelu neomylně zachytil.
05:42 Sparta se snaží vykombinovat útok.
03:12 Havlas se uvolnil do rychlého protiútoku, Bauer jeho střelu zachytil.
02:24 Sparťané trefují tyčku.
01:15 Zápas je zatím ve velmi poklidném tempu.
00:00 Line-up Boleslavi: 74 - Bauer Lukáš, 9 - Novotný Petr, 21 - Gwuźdź Radek, 26 - Černý Jakub, 24 - Pluhař Josef, 10 - Ekl Jaromír
00:00 Line-up Sparty: 32 Kotouček Michal, 24 - Marvánek Jan, 2 - Císař Martin, 23 - Duchek Petr, 44- Svatoš Ondřej, 42 - Križko Radek