5:6
    Petr SKÁCEL
    ()

Panthers Otrokovice - FBC ČPP Remedicum Ostrava 5:6p
branky: 38. Jaroslav Vaněk, 44. Petr Krzyžanek, 46. Jan Valčík, 48. Michal Nagy, 60. Michal Hradil - 10. Michał Dziurdzik, 13. Petr Krzyžanek, 15. Jakub Plíhal, 32. Jan Daniš, 52. Jakub Plíhal, 63. Petr Skácel; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 310; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 19 - Vít Schulmeister 17; po třetinách: 0:3, 1:1, 4:1, 0:1
65:00 Ukončení prodloužení
62:16 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 5:6
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #7 Petr Skácel bez asistence (5:6)
62:16 Komentář trenéra domácích: Daniela Folty: děkuji soupeři za vysokou úroveň zápasu.Hra měla vysoké tempo a zápas jsme si prohráli individuální chybou.Kluci ukázali velkou morální sílu,kdy dokázali vyrovnat ze stavu 0:4.Čímž jím děkuji za jednoznačně jeden z nejlepších výkonů v této sezóně.Díky taky Fantastickým divákům.Gratuluji soupeři k vítězství.
62:16 nejlepšími hráči utkání jsou z celku domácích hráč číslo 56 Michal Nagy a z celku hostů hráč číslo 7 Petr Skácel.
62:16 Komentář trenéra hostů: Tomáše Svačinky:Dneska jsme odehráli z naší strany velmi dobré utkání,nebýt pokažených deseti minut ve třetí třetině,tak jsme si odváželei tři body.Domácí zaslouženě vyrovnali,protože dali do toho srdíčko.Zápas skončil zaslouženou remízou,v prodloužení jsme měli více štěstí,ale šli jsme si naproti tomu.Děkuji soupeři za zápas.
62:16 Střely celkem:Domácí 22,Hosté 25
62:16 Střely v prodloužení Domácí-0,Hosté-2
61:40 Michajlovič jistým zákrokem drží šance panterů!
61:02 Zápas je velmi vyhecovaný, panteři u míčku.
60:00 Zahájení prodloužení
59:59 Střely ve třetí třetině :Domácí 6: Hosté 5
59:59 V posledních sekundách Michajlovič podržel domácí!
59:15 Timeout FBC ČPP Remedicum Ostrava
59:15 GÓL Panthers Otrokovice! 5:5
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #93 Michal Hradil, asistoval #27 Michal Ďopan (5:5)
59:15 Panteři vyrovnávajíí!!! a Fanoušci řvou ještě jeden!!
58:49 Schulmeister na čáře chytá,diváci mohutně povzbuzují.
58:21 Panteří zkouší powerplay!
57:15 Ostrava dobře brání.
55:46 Timeout Panthers Otrokovice
55:46 Do konce třetí třetiny nám zbývají 4 minuty,uvidíme jestli domácí něco vymyslí.Právě mají time.
53:37 Chyba opravená,utkání je velmi záživné na obou stranách.
51:28 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 4:5
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #3 Jakub Plíhal, asistoval #10 Jiří Curney (4:5)
49:30 Omlouváme se za technické problémy,stav je momentálně 4:4.Na opravě pracujeme!
47:10 Panteři z 0:4 vyrovnávají na 4:4!!!
47:05 GÓL Panthers Otrokovice! 4:4
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #56 Michal Nagy, asistoval #7 Tomáš Sovják (4:4)
46:19 Michajlovič nádherně chytá.
46:01 Už je to jenom o gól panteři mohutně dotahují.
45:23 GÓL Panthers Otrokovice! 3:4
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #10 Jan Valčík, asistoval #93 Michal Hradil (3:4)
44:35 Otrokovice ožili a ztrácí už jenom dva goly.
43:12 GÓL Panthers Otrokovice! 2:4
Vlastní branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #14 Petr Krzyžanek (2:4)
42:14 Michajlovič skvělým zákrokem zachraňuje Otrokovice.
41:07 Ostrava drží míček na svých hokejkách.
40:01 Uvidíme co se změní ve třetí třtině.
39:59 Střely ve druhé třetině: Domácí:10 Hosté:9.
39:54 pantery gól velmi nabudil,ale další gol nepadl.
37:39 GÓL Panthers Otrokovice! 1:4
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #8 Jaroslav Vaněk, asistoval #87 Michal Kořený (1:4)
37:39 Panteři snižují na 1:4 Vaňkova střela nádherně zapadla za bezmocného Schulmeistra.
37:19 Schulmeister chytá a drží si stále čistý štít.
34:29 Panteři se snaží hrát svoji hru ale Ostrava pozorně brání.
31:54 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 0:4
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #17 Jan Daniš, asistoval #20 Petr Kašpar (0:4)
31:54 Nádherná beckendová střela a ostrava vede už 0:4!
30:04 Panteři teďka velmi tlačí a hostující obránce pouze fotbalovým výkopem odevzdal míč domácím.
28:40 Schulmeister opět chytá a panteři si neví rady jak ho prostřelit.
27:01 Michajlovič chytá na čáře.
25:47 Viděli jsme hokejový 'bodyček'.
25:02 velká šance domácích Schulmeister nádherně chytá.
24:20 Střela z otočky šla dobrých 5 metrů od hostující svatyně.
23:28 Panteři měli velké štěstí,že Michajlovič chytá.
21:48 Na hřišti leží domácí hráč,diváci pískají.
21:02 Panteři velmi aktivní a snaží se korigovat stav.
19:59 Střely v první třetině: Domácí:7 Hosté:9
19:30 Ostrava strategicky drží míček a hlídá konec třetiny
18:14 Opět mantinely spadly,domací pořadatelé okamžitě reagují.
17:10 Velké štestí stálo při domácích,Ostrava zatím hraje velmi aktivně,ale až moc důrazně ošetřován je brankář domácích.
16:25 Domácí se snaží aspoň korigovat,zatím marně.
14:53 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 0:3
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #3 Jakub Plíhal, asistoval #21 Kamil Peřka (0:3)
14:53 Panteři jsou velmi opaření vývojem a už prohrávají o tři branky.
14:35 Hostující brankář chytá další povedenou střelu panterů.
12:20 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 0:2
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #14 Petr Krzyžanek, asistoval #7 Petr Skácel (0:2)
12:20 Pěkně tečovaná střela Skácela končí za zády bezmocného Michajloviče.
10:30 Akce na jeden dotek obránce hostů zachytává.
10:00 Ostravané zatím pozorně brání.
09:06 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #6 Michał Dziurdzik, asistoval #7 Petr Skácel (0:1)
08:55 Janča ve velké šanci,brankář hostí chytá.
07:32 Standartní situace pro domácí vzápětí Ostravané měli dobrou šanci.
06:00 Utkání je zatím velmi záživné a fanoušci co přišli,nemusí litovat.
04:38 Ostrava se usadila na delší dobu v útočném pásmu.
03:28 Boční sítka pomohla domácím.
02:59 Opět reflexivní zákrok brankáře hostí.
02:14 Petřík v šanci,ale Schulmeister chytá
01:52 Ostrava má míček a Michajlovič naštěstí nemusel zasahovat.
00:44 Panteři zatím drží míček v útočném pásmu.
00:01 Úvodní buly vyhráli domácí.
00:00 Dobrý den vítáme Vás při sledování dnešního 16.kola AutoCont Extraligy mužů, kde proti sobě nastoupí týmy Panthers Otrokovice-FBC ČPP Remedicum Ostrava.Utkání nám přibližně 10 minut začne.
00:00 Line Up domácí-98 Michajlovič Radovan-93 Hradil Michal,14 Spáčil Jaroslav-10 Valčík Jan,11 Matěj Koňařík,27 Ďopan Michal Line Up Hosté- 81 Schulmeister Vít-3 Plíhal Jakub,14 Krzyžánek- 21 Peřka Kamil,10 Curney Jiří,7 Skácel Petr