57
  • 57 56:11
    Sparta

Torpedo Pegres Havířov - AC Sparta Praha Florbal 6:4
branky: 11. David Mattivi, 34. Gabriel Mertha, 45. Martin Varta, 50. Lukáš Jurčík, 50. Ondřej Firda, 55. Ondřej Firda - 16. Jan Marvánek, 16. Pavel Dvořák, 23. Jan Marvánek, 48. Michael Rodina; rozhodčí: Jan Kadlec - Marek Kadlec; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 292; zásahy brankářů: Jakub Krupa 23 - Michal Kotouček 34; po třetinách: 1:2, 1:1, 4:1
60:00 Povedenou poslední třetinou získává Torpedo Pegres Havířov další body důležité při boji o záchranu a dotahuje se na předposlední Liberec. Pěkný večer Vám přeje Jan Duda - online zapisovatel.
60:00 Komentář trenéra domácích Libora k zápasu: Důležité 3 body. Zápas ale nebyl o florbale, ale spíše o bojovnosti a nasazení. Děkujeme hráčům za předvedený výkon a soupeři za utkání.
60:00 Komentář trenéra hostí Václava Culky k zápasu: Do Havířova jsme jeli s pokorou, byli jsme na havířovské systém připraveni a dlouho jsme v zápase vedli. Jenže poté jsme dostali branku díky přísné přesilovce, následně gól přímo z buly a bylo vše jinak. Zápas rozhodly nevyužité brejky, ikdyž nám skvěle zachytal gólman. Na bod jsme ale měli. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Celkový počet střel na bránu: Torpedo Pegres Havířov - 40, AC Sparta Praha Florbal - 27.
60:00 Střely na bránu v 3. třetině: Torpedo Pegres Havířov - 17, AC Sparta Praha Florbal - 13.
60:00 Nejlepší hráči utkání: Michal Kotouček (SPA) a David Mattivi (HAV)
59:59 Juhaňák s Kožušníkem se stydí ještě teď za to, co neproměnili. Ale to na 3 bodech pro Torpedo nic nemění.
59:15 Sparta tlačí, zatím bez efektu.
58:11 Oba týmy v plném počtu.
57:47 Plácnutí Križka padající do brány skvěle vyrazil Krupa.
56:11 Timeout AC Sparta Praha Florbal
56:00 Další obrovské šance Torpeda. Dvakrát Vartu, pak i Kožušníka ale vychytal Kotouček.
54:32 GÓL Torpedo Pegres Havířov! 6:4
Branku družstva Torpedo Pegres Havířov vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #21 Michal Starostka (6:4)
54:32 Nedáš, dostaneš. Brejk Torpeda s přehledem končí v síti.
54:22 Juhaňákovu chybu nepotrestala Sparta.
51:46 Nejprve Juhaňák se dostal před bránu a trefil helmu Kotoučka, poté na druhé straně střelu Michala Schwana vyrazil Krupa.
51:08 Diváci se nechali v hale strhnout a ženou domácí za vítězstvím.
49:41 Kožušník trefuje pouze břevno, které se třepe ještě teď.
49:17 GÓL Torpedo Pegres Havířov! 5:4
Branku družstva Torpedo Pegres Havířov vstřelil #5 Ondřej Firda bez asistence (5:4)
49:17 Hned po buly otáčí skóre Firda.
49:14 GÓL Torpedo Pegres Havířov! 4:4
Branku družstva Torpedo Pegres Havířov vstřelil #23 Lukáš Jurčík, asistoval #15 Tomáš Bajgar (4:4)
49:14 Jurčík bleskově zpoza brány využívá přesilovku.
48:47 Vydrovu střelu s potížemi chytá Kotouček.
47:13 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 3:4
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #33 Michael Rodina, asistoval #24 Jan Marvánek (3:4)
47:13 Rodina po samostatné akci tahem nad rameno Krupy vrací Spartě jednobrankový náskok.
46:15 Varta opět vysílá střela. Síť se sice zavlnila, akorát po střele do boční sítě.
44:39 GÓL Torpedo Pegres Havířov! 3:3
Branku družstva Torpedo Pegres Havířov vstřelil #9 Martin Varta, asistoval #10 Pavel Kožušník (3:3)
44:39 Jurčík s Kožušníkem vedli akci po křídle kuriozně vzduchem. Avšak když Pavel míček uklidnil, poslal pas na Vartu, který vymetl šibenici a vyrovnává!!!
43:36 Sparta hraje asi na trénincích na házenkářské brány. Další střela nad, tentokrát se 'vyznamenal' Dvořák.
42:14 Kožušník bohužel nad bránu při akci po křídle.
41:03 Marvánek až na atletické hřiště vedle sportovní haly.
40:00 Torpedo sice ze začátku obdrželi další branku, ale poté je gól Merthy povzbudil a hráči se vehementně snažili o vyrovnání. Nestalo se tak. Uvidíme, jaké bude mít utkání rozuzlení.
39:59 2. třetinu ukončuje nepovedená střela Petra Bezděčíka, bratra kapitána TH Pavla Bězděčíka.
38:35 Mertha je dnes při chuti. Jeho další dvě střely ale neměli účinek jako ta první.
37:15 Pěknou akci Torpeda zakončil Mattivi. Kotouček byl ale pozorný.
34:57 Peřka napřáhl k brutální střele. Bohužel pouze do Kotoučka.
33:57 GÓL Torpedo Pegres Havířov! 2:3
Branku družstva Torpedo Pegres Havířov vstřelil #28 Gabriel Mertha, asistoval #3 Ondřej Kowal (2:3)
33:57 Gabriel Mertha skvěle umístěnou střelou nad nohu Kotoučka snižuje.
31:30 Úder Torpeda skončil pouze brejkem Sparty. Linhart ale nemířil přesně.
29:32 Spolupráce Davida Mattiviho a Pavla Kožušníka a následná střela havířovské legendy končí na helmě Kotoučka.
28:30 Vznikají chyby při bránění Torpeda a neobsazení hráči mají možnosti střílet. Skóre zatím zůstává nezměněno.
26:37 Trenéři Torpeda začínají točit sestavou. Na hřiště se dostávájí si hráči, kteří ještě neměli možnost se dostat do hry.
25:45 Linhart trestuhodně z ideální pozice minul Krupovu bránu.
24:48 Mertha se dokázal technicky dostat do střelecké pozice. V ní byl nedovoleně faulován.
22:14 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 1:3
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #24 Jan Marvánek, asistoval #23 Petr Duchek (1:3)
22:14 Marvánek táhlou střelou trestá faul Kutllera.
21:41 Kuttler poslal Dvořáka za mantinel a dostává 2 minuty.
21:00 Trenér Sparty prožívá zápas tak emotivně, že míček tlačí jak očima, tak i pomyslně rukou z obranného pásma.
20:00 Zatímco první polovina 1. třetiny byla ve znamení Torpeda, což vyústilo v gól Mattiviho, otěže nad druhou polovinou převzala Sparta a zaslouženě otočila skóre.
18:27 Hra se teď přelévá ze strany na stranu. Sparta je ale v brejcích nebezpečnější.
17:33 Další obrovský samostatný únik Sparty, Krupa se štěstím vyrazil.
15:43 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 1:2
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #34 Pavel Dvořák, asistoval #52 Ondřej Perušič (1:2)
15:43 Pouze 19 sekund stačilo Spartě na obrat.
15:24 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 1:1
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #24 Jan Marvánek, asistoval #33 Michael Rodina (1:1)
15:24 Marvánek od poloviny hřiště prostřelil vše a vyrovnává.
14:40 Torpedo zásobuje Kotoučka střelami bez menších prodlev. Kotouček se musí otáčet.
13:15 Duchek sám před Krupou, nicméně gól se nezrodil.
12:35 Čermák namazal útoku Torpeda, ale Varta pouze do gólmana.
12:01 3. lajna Sparty se taky zapojila do utkání, Smetana pouze vysoko nad.
10:33 GÓL Torpedo Pegres Havířov! 1:0
Branku družstva Torpedo Pegres Havířov vstřelil #83 David Mattivi, asistoval #23 Lukáš Jurčík (1:0)
10:33 Exkluzivní centr na zadní tyč poslal Jurčík na Mattiviho, který s přehledem vstřílí 1. branku utkání.
09:30 Firda pouze propagačně na Kotoučka.
07:55 Jedovatou střelu do horního růžku brány vyslal od mantinelu David Mattivi. Kotouček ovšem akrobaticky kryje.
07:15 Sparta nenechává nic náhodě a hraje na 2 pětky.
05:30 Torpedo teď má více ze hry a snaží se překonat obranu Sparty.
03:30 Nejprve Bajgar a pak dvakrát Kuttler ohrozili Kotoučka. Kotouček se ale vyznamenal.
02:20 Oba týmy se zatím oťukávají, první střelu vyslal Firda pouze do obránce Sparty.
00:00 Dobré odpoledne vážení sportovní příznivci, vítám Vás u online přenosu 15. kola AutoCont Extraligy. V MSH Havířov se o souboji o důležité body pro šanci na play-off utká hostující celek AC Sparta Praha Florbal a domácí Torpedo Pegres Havířov.
00:00 Line-up hostů: Brankář - Michal Kotouček, obránci - Jakub Vrána, Ondřej Havlas, útočníci - Petr Duchek, Jaroslav Berka, Dan Moravec (C)
00:00 Line-up domácích: Brankář - Jakub Krupa, obránci - Vojtěch Peřka, Lukáš Jurčík, útočníci - Pavel Kožušník, David Mattivi, Martin Varta