59
  • 59 58:53
    Black Angels

BLACK ANGELS - Florbal TJ Kobylisy 4:3
branky: 9. Jakub Votruba, 29. Tomáš Vinkler, 53. Ondřej Kroužek, 57. Vilém Doležal - 18. Matouš Neužil, 32. Matyáš Pik, 39. Matěj Víšek; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Lukáš Laštovička; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 91; zásahy brankářů: Vít Lukáč 21 - Marek Paleček 19; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:0
60:00 Komentář domácích Janeček Tomáš (Trenér): Sever Prahy je náš! Vyrovnané utkání, které jsme konečně dotáhli do vítězného konce a máme tři body. Přejeme Adamu Kropíkovi krátkou a úspěšnou rekonvalescenci. Děkujeme všem příchozím divákům a těšíme se na odvetu.
60:00 Komentář hostů Hrdlička Jan (Trenér): Bohužel, dneska jsem udělali zbytečné chyby, které soupeř potrestal.  nProhrávali jsme skoro všechny osobní souboje. Děkuji všem.
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
59:42 Brankář domácích žádá o ošetření levé ruky
59:19 Kobylisy v 6 hráčích
58:53 Timeout BLACK ANGELS
56:37 Bleci jedou opět opatrný florbal, aby udrželi vedení
56:20 GÓL BLACK ANGELS! 4:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #18 Vilém Doležal, asistoval #88 Adam Štyler (4:3)
54:35 Kobylisy začali tlačit neuvěřitelnou silou a skoro to vypadalo na branku
53:01 3:3? Na to, kdo tento zápas vyhraje, se bude muset ještě počkat
52:18 GÓL BLACK ANGELS! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #29 Ondřej Kroužek, asistoval #59 Tomáš Veselý (3:3)
50:20 Bleci se snaží srovnat výsledek během přesilovky
49:29 Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
48:40 Kobylisy dle mého názoru zvolili opatrnou taktiku a spíše bránit. Pravděpodobně kvůli 1 gólovému vedení nad domácími
47:00 Hra nahoru dolů? To teď můžete vidět na hřišti poprvé během tohoto utkání
45:18 Matyáš Pik (Kobylisy) se stal obětí faulu od svého protihráče během vedení balónku za brankou svého týmu
44:02 Kobylisy opět jen nahrávají na půlce a čekají na chytrý náběh svých spoluhráčů v útoku
43:28 Bleci tlačí své soupeře a nezastavují
42:30 Kobylisy zatím ve 3. třetině jen brání. K žádné šanci se nedostali
40:16 Bleci se toho nebojí. Tahají za jeden provaz a snaží se dohnat 1 gólové vedení Kobylis
40:00 Střely ve 2. části: 7:11
39:00 Přinese poslední minuta branku?
38:51 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #11 Matěj Víšek, asistoval #68 Tomáš Klouda (2:3)
37:08 Marek Paleček (GK Kobylisy) podporuje svůj tým ze svého brankoviště mezitím, co jeho tým útočí na branku BA
36:01 Opatrná hra je viděna u obou družstev tohoto utkání
34:17 Bleci tlačí a snaží se využít přesilovky
33:43 Vyloučen hráč #25 Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
32:23 "To bylo nedovolené bránění, to je na dvojku!" znělo z lavičky domácích od trenéra Tomáše Janečka po faulu hostů. Rozhodčí si nicméně stojí za svým a píská "obyčejný" faul
31:40 Adam Štyler (Bleci) poslal krásnou přihrávku po manťáku do rohu na soupeřově polovině
31:08 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #33 Matyáš Pik, asistoval #52 Vít Komorný (2:2)
30:00 Dnešní utkání sleduje skvělých 91 diváků. Děkujeme!
29:03 Matyáš Pik (Kobylisy) krásně vyběhl s míčkem na soupeřovu polovinu. Byl sražen až k manťáku svým soupeřem, nicméně se hned otrkal a běžel zpět do obrany zachraňovat situaci
28:34 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #81 Tomáš Vinkler, asistoval #25 Daniel Hadaš (2:1)
28:09 Vojta Koštialik (Bleci) hází míček za manťák a dává tím svému soupeři šanci
27:21 Vít Lukáč (GK Bleci) předvedl sérii fantastických zákroků!
26:00 Kobylisy hledají šanci během přesilovky
25:06 Vyloučen hráč #93 Vojtěch Koštialik družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
24:20 Vít Komorný (Kobylisy) trefuje levou tyčku branky domácích
23:19 Bleci se toho v oslabení nebojí :D není poznat že hrají pouze ve čtyrech a dále tlačí na branku Kobylis
22:41 Vyloučen hráč #25 Daniel Hadaš družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
21:46 Lukáš Procházka (Bleci) vypálil takovou šlehu, že by udělala díru do zdi. Střela letěla krásně do šibenice. Gól z toho ale není, protože brankář Kobylis vytáhl super zákrok
20:50 Bleci zodpovědně čekají na správný čas založení akce
20:14 Bleci vyhrávají úvodní bule 2. třetiny
20:00 Střely v 1. části: 8:7
19:32 Kobylisy mají během posledních 30 sekund rozehrávku na středu hřiště
18:40 Bleci teď jedou opatrně a zodpovědně
17:30 Hra se zastavuje po zranění Adama Kropíka (Kobylisy) a zápas pro něj bohužel tímto končí
17:21 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #92 Matouš Neužil, asistoval #99 Marek Paleček (1:1)
15:47 Domácí BA chodí každou chvíli do útočné akce, avšak většina akcí končí přestřelením branky a rozehrou Kobylis
14:20 centimetry chyběly střele kterou vyslal jeden z útočníků Kobylis
13:30 Maty Pik (Kobylisy) krásně vyřešil situaci před brankou hostů a zabránil dalšímu gólu domácích
12:34 Vilda Doležal (Bleci) šel na branku téměř sám. V cestě mu stál pouze 1 obránce, kterého Vilda napálil přímo do florbalky
11:50 Kobylisy se opatrně snaží založit akci na své polovině
11:18 Kobylisy mají standartní situaci na polovině domácích. Bude branka?
10:48 Posledních 5 minut na míčku můžeme vidět převážně hráče Black Angels
10:02 Faul týmu TJ Kobylisy ukončil nepořádek před brankou domácích. Bleci rozehrávají od své branky
09:26 Kobylisy po gólu neustupují a tlačí dál
08:30 Bleci po vstřelené brance hrají opatrný, ale šikovný florbal
08:00 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #92 Jakub Votruba, asistoval #24 Daniel Kalaš (1:0)
04:57 Bleci opět v plném počtu
03:50 Kobylisy hrají v přesilovce krásný florbal
03:00 Po vyloučení Viléma Doležala (Bleci) začali Kobylisy tlačit na polovině domácích
02:56 Vyloučen hráč #18 Vilém Doležal družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
02:00 Dan Hadaš (Bleci) padá k zemi, nicméně rozhodčí ukazue, že se hraje dál a faul nepíská
01:39 Zašlápnutý míček přerušuje hru
01:20 Kobylisy tlačí, ale s opatrností
00:44 Bleci drží balónek a poprvé střídají
00:12 Kobylisy hned na začátku ženou do útoku