58
  • 58 57:57
    Start98

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FAT PIPE Tigers Start98 11:10
branky: 8. Soňa Dibelková, 12. Eva Nečasová, 22. Eliška Tesaříková, 25. Bára Brančová, 32. Kamila Reischlová, 37. Marie Bartušková, 41. Eva Smutná, 44. Petra Václavková, 46. Eliška Tesaříková, 49. Marie Bartušková, 53. Bára Procházková - 8. Monika Škorpová, 12. Alžběta Řeháková, 20. Karolína Mezerová, 23. Alžběta Řeháková, 37. Karolína Mezerová, 38. Emilie Skalíková, 38. Anna Kateřina Jandová, 45. Monika Škorpová, 48. Alžběta Řeháková, 50. Monika Škorpová; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 88; zásahy brankářů: Pavlína Nováková 6 - Eliška Držíková 16; po třetinách: 2:3, 4:4, 5:3
52:28 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 11:10
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #37 Bára Procházková, asistoval #66 Marie Bartušková (11:10)
50:35 Střela Filákové končí pouze na mantinelu
49:28 Škorpová doplnila na světelné tabuly stejné skóre 10:10
49:27 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 10:10
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #32 Monika Škorpová bez asistence (10:10)
48:14 Procházková nachystala pro Bartuškovou do prázdné a ta dává 10 gól
48:13 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 10:9
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #66 Marie Bartušková, asistoval #37 Bára Procházková (10:9)
47:02 Řeháková dorazila poskakující míček a máme vyrovnáno
47:01 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 9:9
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #9 Alžběta Řeháková, asistoval #32 Monika Škorpová (9:9)
45:01 Tesaříková to vzala na sebe a posouvá Znojmo do vedení
45:00 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 9:8
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #5 Eliška Tesaříková, asistoval #38 Natálie Svobodová (9:8)
44:45 Škorpová vymetla levý růžek branky Novákové
44:44 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 8:8
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #32 Monika Škorpová, asistoval #13 Karolína Mezerová (8:8)
43:03 Václovková střílí od mantinelu a přesně do horního růžku
43:02 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 8:7
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #21 Petra Václavková, asistoval #27 Eva Nečasová (8:7)
42:00 Nováková si připisuje další zákrok
40:41 Smutná proběhla přes půlku hřiště a dává srovnávací branku
40:40 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 7:7
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #11 Eva Smutná, asistoval #66 Marie Bartušková (7:7)
40:01 Úvodní buly třetí třetiny patří Startu
40:00 Střely ve 2. části: 7:5
39:19 Filáková perfektně obrala Hernandézovou o míček a může jít do protiútoku
37:49 Během necelých dvou minut si teď oba týmy vyměnili vedení
37:48 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 6:7
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #17 Anna Kateřina Jandová, asistoval #9 Alžběta Řeháková (6:7)
37:20 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 6:6
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #63 Lucie Hernandezová (6:6)
36:55 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 6:5
36:23 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 5:5
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #13 Karolína Mezerová, asistoval #77 Adéla Jůzová (5:5)
35:01 Vyloučen hráč #14 Veronika Filáková družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za držení
33:39 Skalíková se dostala do útoku ale míček ji ujel a na míčku bude Znojmo
32:32 pokus Řehákové opět pouze za mantinelem
31:07 Kamila Reischlová posouvá Znojmo do vedení
31:06 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #19 Kamila Reischlová bez asistence (5:4)
29:11 Znojmo si perfektně poradilo s obranou Startu ale střela končí v síti za hřištěm
27:51 Mezerová pálí ale pouze do mantinelu za brankou
26:26 Střela Smutné se dvakrát odrazila a skončila na tyči
25:18 Nováková si perfektně poradila se střelou od Skalíkové a připisuje si nádherný zákrok
24:10 Nesnídalová získala míček na mantinelu a poslala na samotnou a ta proměňuje
24:09 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #10 Bára Brančová, asistoval #16 Eliška Nesnídalová (4:4)
22:49 Řeháková vrací Startu opět vedení
22:48 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 3:4
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #9 Alžběta Řeháková bez asistence (3:4)
21:27 Po neuspěšné střele od Nečasové balon převzala Tesaříková a srovnává
21:26 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #5 Eliška Tesaříková, asistoval #27 Eva Nečasová (3:3)
20:50 Vyloučen hráč #32 Monika Škorpová družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za sekání
20:01 Úvodní buly pro hostující Start
20:00 Vyloučen hráč #38 Natálie Svobodová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 14:7
19:34  Mezerová poslala míček před branku a míček záhadným způsoben skončil za zády Novákové
19:33 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #13 Karolína Mezerová bez asistence (2:3)
17:50 Tesaříková získala míček a její střela končí pouze na boku protihráčky
16:44 Procházková leží na zemi po tvrdém hitu od Jůzové
15:34 Václavková našla úplně volnou Nečasovou před brankou a ta míjí
14:21 Znojmo zatlačilo Start až k vlastní brance
12:59 Jandová na poslední chvílí přiskočila k Nečasové a zblokoval jí její střelecký pokus
11:31 Řehákové to dlouho netrvalo a máme opět srovnáno
11:30 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:2
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #9 Alžběta Řeháková, asistoval #54 Eliška Rojíčková (2:2)
11:12 Nečasová utekla po mantinelu a zvyšuje na 2:1
11:11 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #27 Eva Nečasová bez asistence (2:1)
10:10 Bartušková sama před golmankou hostů ale její střelecký pokus skončil pouze za mantinelem
08:51 Skalíková se ocitla sama před znojemskou svatyní ale míček ji sjel z čepele a skončil v rohu
07:24 Dibelková stála sama před brankou a máme srovnáno
07:23 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #13 Soňa Dibelková, asistoval #16 Eliška Nesnídalová (1:1)
07:08 A máme tady první gól a to hostujícího týmu
07:07 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 0:1
05:40 Procházková trefuje pouze zakleknutou Řehákovou
04:28 Výborný blok Jůzové po tvrdé střele Filákové
03:17 Mezerová ustála souboj s Nečasovou a kontroluje balónek
02:02 Tesaříková vysílá první střelu dnešního zápasu
00:54 Filáková posílá dlouhý nahrávku po mantinelu ale končí na florbalkách Startu
00:01 Úvodní buly pro Start