• 28 27:18
    Kadaň

Video

Pozdní sběr - FBC DDM Kati Legends Kadaň 6:3
branky: 5. Radim Komínek, 10. Luděk Ondráček, 14. Jan Kadlec, 15. Radim Komínek, 18. Luděk Ondráček, 20. Luděk Ondráček - 6. Erik Štěrba, 26. Jakub Solar, 28. Martin Weiss; rozhodčí: Pavel Brückner - Tomáš Otruba; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Jiří Skácelík ? - Robin Ciota ?; po třetinách: 2:1, 4:0, 0:2
30:00 Ukončení 3. části
29:00 Poslední minuta zápasu začíná.
28:38 Skvělý zákrok Skácelíka.
27:26 Hosté s odkrytou brankou za zády.
27:19 Jeden z hráčů hostí srazil Skácelíka k zemi, ale vše bylo čisté a tak Weiss mohl zaparkovat míček do odkryté branky.
27:18 Timeout FBC DDM Kati Legends Kadaň
27:18 GÓL FBC DDM Kati Legends Kadaň! 6:3
Branku družstva FBC DDM Kati Legends Kadaň vstřelil #71 Martin Weiss bez asistence (6:3)
25:13 Kadaň snižuje na rozdíl čtyř branek.
25:12 GÓL FBC DDM Kati Legends Kadaň! 6:2
Branku družstva FBC DDM Kati Legends Kadaň vstřelil #4 Jakub Solar, asistoval #11 Erik Štěrba (6:2)
24:31 Na půlce hostů se teď srazil Ondráček se Štěrbou a na hřiště musela vyběhnout i zdravotnice.
22:37 Vyloučen hráč #26 Jan Hušek družstva Pozdní sběr na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
21:43 Muchna srazil Skácelíka k zemi, ale domácí brankář je vpohodě.
20:01 Úvod poslední třetiny patří hostům.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
19:13 Vymetenej pravej vykejř od Ondráčka posílá domácí do většího vedení.
19:12 GÓL Pozdní sběr! 6:1
Branku družstva Pozdní sběr vstřelil #96 Luděk Ondráček, asistoval #17 Petr Jeski (6:1)
17:22 Ťuk ťuk a gól v podání Ondráčka s Huškem.
17:21 GÓL Pozdní sběr! 5:1
Branku družstva Pozdní sběr vstřelil #96 Luděk Ondráček, asistoval #26 Jan Hušek (5:1)
14:13 Skvělá zadovka provedena Ondráčkem na Komínka, který pálil do odkryté brány posílá domácí do vedení o 3 branky.
14:12 GÓL Pozdní sběr! 4:1
Branku družstva Pozdní sběr vstřelil #79 Radim Komínek, asistoval #96 Luděk Ondráček (4:1)
13:15 GÓL Pozdní sběr! 3:1
Branku družstva Pozdní sběr vstřelil #4 Jan Kadlec, asistoval #13 Marek Kadlec (3:1)
11:59 Jeden z hráčů hostů poslal Komínka na dovolenou na střídačku Kadaně.
11:54 Ondráček orazítkoval tyč
10:01 Úvod do 2. třetiny patří hosům.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
09:52 Ondráček vymetl pravej vykejř a posílá domácí zpět do vedení.
09:51 GÓL Pozdní sběr! 2:1
Branku družstva Pozdní sběr vstřelil #96 Luděk Ondráček, asistoval #68 Ladislav Dufek (2:1)
09:00 Právě začala poslední minuta 1. třetiny.
07:44 Kadaň hledá prostor na střelu, ale zatím se jim to nedaří.
06:07 Standartka domácích neskončila v kase Kadaně.
05:27 Rychlá odpověd Kadaně.
05:26 GÓL FBC DDM Kati Legends Kadaň! 1:1
Branku družstva FBC DDM Kati Legends Kadaň vstřelil #11 Erik Štěrba, asistoval #23 Martin Žemlička (1:1)
04:47 Komínek nádhernou střelou posílá domácí do vedení.
04:46 GÓL Pozdní sběr! 1:0
03:40 Pavla poouze do nohy obránce Kadaně.
02:51 Vyloučen hráč #10 František Kožuch družstva FBC DDM Kati Legends Kadaň na 2 minuty za vysoká florbalka
00:46 Krippner pálí nad branku Jiřího Skácelíka.
00:01 Úvodní buly vyhrává tým FBC DDM Kati Kadaň.