• 60 59:47
    2
    hra na zemi

SOKOLI Pardubice - Wizards DDM SO Praha 10 1:5
branky: 20. Tomáš Macháček - 14. Matěj Bednář, 15. Kryštof Pitoňák, 41. Matěj Bednář, 56. Vojtěch Göpfert, 59. Vojtěch Göpfert; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Mikula 19 - Adam Bednář 17; po třetinách: 1:2, 0:0, 0:3
60:00 Komentář domácích Třískala Jan (Trenér): Když nedáme gól, nemůžeme vyhrát. Super atmosféra, děkujeme slušným divákům za atmosféru. nPátý zápas této sérii bude slušet, budeme se těšit.
60:00 Komentář hostů Urbanec Roman (Vedoucí): Tým se rozhodl, že vyhraje. Takže vyhrál. Stále nás trápí proměňování šancí. Na pondělí budeme připraveni. Neskutečně nás trápí nominace rozhodčích na pondělní zápas. Nechceme být odrovnáni jako v posledním zápase se Spartou. Děkujem všem divákům v hale za krásnou atmosféru. Hezké svátky.
60:00 Střely ve 3. části: 6:9
59:47 Vyloučen hráč #55 Vojtěch Göpfert družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za hra na zemi
58:42 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert, asistoval #25 Marek Bauer (1:5)
57:11 Timeout SOKOLI Pardubice
55:12 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert bez asistence (1:4)
50:44 Petr Kvasil tvrdou střelou ohrozil brankáře hostí, který se štestím chytá
40:07 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #88 Matěj Bednář, asistoval #81 Filip Černý (1:3)
40:07 Hodně rychlý gól v úvodu třetí třetiny od pražských juniorů
40:00 Střely ve 2. části: 5:9
37:20 Vojta Čapek bohužel zadovkou svého spoluhráče nenašel v pěkném úniku
33:42 Pardubičtí hráči skvěle brání a blokují střely
31:54 Vyloučen hráč #37 Vojtěch Král družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
30:30 Šance Sokolů zmařil dobře postavený brankář
27:00 David Strnádek skvěle zablokoval střelu
23:46 Fanoušci obou družstev jsou slyšet z hlediště. Vypadá to i na souboj v hledišti
21:10 Brankář Sokolů Jakub Mikula vytahuje parádní zákrok
20:00 Střely v 1. části: 7:5
19:42 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček bez asistence (1:2)
17:17 Ondřej Machatý se krásně uvolnil a míří pouze do pražského brankáře
16:26 Dva góly jsou pro Wizards živou vodou a mají více ze hry
14:06 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #30 Kryštof Pitoňák, asistoval #25 Marek Bauer (0:2)
14:06 Dva rychlé góly ze strany Wizards
13:26 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #88 Matěj Bednář, asistoval #14 Tadeáš Zeiner (0:1)
11:30 Vojta Král sám před brankářem a bez úspěchu
10:51 Brankáři si vyměnili míček mezi sebou a zápas je stále bez gólu.
09:26 Wizards v první šanci a Vahata střílí jen do brankáře
07:37 Hra je zatím nahoru dolu, bez vážnější situace
02:15 V první šanci Sokoli Pardubice - Ota Černohorský pálí do připraveného brankáře