Filip ČERNÝ
  • 60 59:57

Filip ČERNÝ

SOKOLI Pardubice - Wizards DDM SO Praha 10 3:2
branky: 7. Matěj Tlučhoř, 13. Vojta Čapek, 27. Matěj Švadlenka - 8. Filip Černý, 38. Adam Aarons; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Suchý; vyloučení: 2 + Ondřej Machatý OS:3 + Filip Černý OS; využití: 1:0; diváků: 81; zásahy brankářů: Jakub Mikula 21 - Adam Bednář 14; po třetinách: 2:1, 1:1, 0:0
60:00 Komentář domácích Třískala Jan (Trenér): Další zápas v play-off. Hodně o emocích a morálu. Jsem rád, že jsme zvládli konec duelu. Myslím si, že jsme byli dvě třetiny lepším týmem a těším se na pátek.
60:00 Komentář hostů Urbanec Roman (Vedoucí): Soupeř si dnešní vítězství nezasloužil. Darovali jsme mu je naší nemohoucností při proměňování šancí. Jinak bychom zvítězlili stejně jako v druhém zápase. Je to však předevšímm o našich hlavách.  nNa druhou stranu je otázkou jestli tuto soutěž vůbec hrát. Množství zranění a zákroků za hranou v zápasech sérií play off je za hranou. Stejně jako nasazování rozhodčích, kteří by měli fair play ohlídat. Není možné, aby familiernost s domácím týmem byla tak za hranou a do očí bijící.
60:00 Střely ve 3. části: 5:8
59:57 Vyloučen hráč #81 Filip Černý družstva Wizards DDM SO Praha 10 - osobní trest
59:57 Vyloučen hráč #57 Ondřej Machatý družstva SOKOLI Pardubice - osobní trest
59:57 Vyloučen hráč #57 Ondřej Machatý družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování
59:57 Vyloučen hráč #81 Filip Černý družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nesportovní chování
57:17 Krásná akce Vašíčka, hostující brankář nepřekonán.
56:25 Rozhodčí teď domlovouvá agilnímu Bednářovi.
55:56 Černý netrefil poloprázdnou branku.
54:32 Zvoní tyč pardubické kasy!
53:18 Hra se začíná přiostřovat. Další tvrdý zákrok u mantinelu, SOKOLI mají rozehrávku z rohu.
52:43 Kvasilův pokud letí díky teči vysoko nad.
51:00 Pitoňák se těžce zvedá po střetu s jedním z pardubických obránců.
50:00 Zbývá nám posledních 10 minut třetí třetiny. Kdo se bude radovat z výhry?
48:14 Kvasil přesně z polovině hřiště jenom do náruče Bednáře.
46:33 Šimák a jeho několikátý skvělý skvělý obranný zákrok. Jo, ty zkušenosti ze Superligy někde musí být vidět.
45:53 Černý prověřil Bednáře střelou z dálky, ten úspěšně kryje.
44:20 Kvasil vybojoval standartní situaci v útočném rohu. Její následná realizace se však nepovedla podle představ.
42:31 Bauer s Havelkou šli sami na brankáře, avšak druhý jmenovaný trestuhodně netrefil prázdnou pardubickou svatyni.
41:02 Macháček na trestné lavici prožívá hru svých spoluhráčů na hřišti velmi intenzivně! Za každým úspěšným blokem slyšíme pronikavé "yeeeeeeeees"
40:01 Úvodní bule třetí třetiny pro Wizards, kteří pokračují v přesilové hře.
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
39:57 Vyloučen hráč #8 Tomáš Macháček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
39:14 Macháček nevyzrál na Bauera v rohu hřiště.
37:25 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #24 Adam Aarons, asistoval #77 Lukáš Tichopád (3:2)
37:25 Mikula si nyní vybral slabší chvilku a někde na přední tyči mu proklouzl balónek do branky.
35:13 Hostům zatím chybí lepší řešení na útočné polovině.
32:53 Wizards nyní tlačí SOKOLY na jejich polovině. Mikula další skvělý zákrok!
31:16 Trestné střílení družstva Wizards DDM SO Praha 10 neproměnil #81 Filip Černý.
31:16 Černý si potáhl Mikulu a měl zcela odkrytou branku, avšak Mikula se zázračně ještě o pár čísel natáhl a skvělým zákrokem chytil jasný gól!
31:16 Šimák zahrál vysokou holí, bude to nájezd pro Wizards.
30:29 Důrazný souboj na polovině hřiště mezi Kubešem a Bednářem. Rozhodčí pískají pardubický faul.
28:53 Král ze vzduchu pouze do břevna!
27:53 Vyloučen hráč #45 Patrik Vachata družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
27:53 Skvělá příležitost pro SOKOLY navýšit své vedení. Podaří se jim vstřelit branku?
26:16 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #19 Matěj Švadlenka, asistoval #6 Ondřej Kubeš (3:1)
26:16 Švadlenka se nejlépe zorientoval ve skrumáži na středu hřiště a přesně trefil! SOKOLI vedou o dvě branky.
25:57 Vzrušení před brankou Mikuly bylo zbytečné, toto byla hra vysokou holí.
24:47 I přes poměrně pozdní hrací čas dorazilo na Dašickou 81 diváků, děkujeme.
23:46 Rozehrávka domácích z rohu skončila faulem, u míčku Wizards.
21:16 Sedliský nyní leží na hřišti a jsou u něho zdravotníci, snad bude v pohodě.
20:29 Začali jsme hodně rychle! Během 29 vteřin nejprve Bednář krásně vychytal Macháčka, z následného brejku zase Mikula předvedl svůj um a následně opět úřadoval Bednář.
20:00 Střely v 1. části: 7:8
19:56 Machatý trefuje tyč!
16:40 Šimákův GRANÁT! Hostující Bednář hlásí "jsem ready".
16:13 Prášek se krásně vytočil od mantinelu, jeho střela však byla zblokována.
14:35 Hezký zákrok Mikuly nohou. Pardubický mladíček v brance zatím drží svůj tým.
12:24 Vašíček odehrál skvělé střídání. Nejprve uhrál pár důležitých soubojů u mantinelu a následně přihrál Čapkovi, který sice pomalou, ale krásně umístěnou střelou "dvacet nad led" nedal hostujícímu brankáři šanci. Hezký gól.
12:13 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #40 Vojta Čapek, asistoval #88 Matyáš Vašíček (2:1)
10:37 Standardní situace Pardubic na hranici velkého brankoviště skončila na těle jednoho z bránících hráčů.
10:12 Wizards aktivně napadají pardubické hráče na jejich polovině, SOKOLI si ve většině času pomáhají dlouhými balónky.
08:13 První slovní interakce mezi oběma trenéry..dle posledního duelu to asi bude i dnes velmi napjaté.
07:01 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #45 Patrik Vachata (1:1)
07:01 Vychata krásně prohodil obránce domácích a přesně zavěsil - máme srovnáno.
06:31 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #49 Matěj Tlučhoř, asistoval #8 Tomáš Macháček (1:0)
06:22 Havelka ve vlastním oslabení v brejku, nedal.
05:15 Vyloučen hráč #30 Kryštof Pitoňák družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za blokování florbalky
04:34 SOKOLI budou hrát přesilovou hru, zatím hrají v šesti.
04:05 Vosáhlo nyní hezky beckhendem, brankář hostů pozorný.
03:19 Zatím jsme neviděli ani jednu střelu na branku.
02:40 Macháček se teď sportovně přiznal k teči, na míčku Wizards.
02:20 Strnádek nyní zaváhal v obraně, hostující hráč chybu netrestá.
01:09 Oba týmy se zatím oťukávají a hledají cestu na útočnou polovinu.
00:01 Úvodní bule pro domácí celek.