(Mareš)

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

ACEMA Sparta Praha UNYP - TJ Znojmo LAUFEN CZ 10:3
branky: 12. Adam Roháč, 13. Daniel Vostřák, 15. Tomáš Novotný, 15. Filip Rathouský, 17. Filip Volf, 29. Adam Hykel, 32. Martin Prunner, 33. Michal Hruška, 37. Adam Hykel, 39. Filip Rathouský - 13. Lukáš Světlík, 42. Damian Jelínek, 43. Štěpán Stegura; rozhodčí: Andrej Lipan - Tomáš Tóth; vyloučení: 3:3; využití: 3:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Jiří Pecka 8 - Lukáš Krejčiřík 15, Tomáš Votava 13; po třetinách: 4:1, 2:0, 4:2
45:00 Komentář domácích Severa Martin (Trenér): V první řadě chci dát kredit Znojmu, za vzájemné zápasy v celé sezoně. Byla to vždy utkání plná emocí, intenzity a osobních soubojů. Dnes rozhodl náš konzistetní výkon. My jsme zvládli hrát ve velké intenzitě a kvalitě s míčkem a to bylo pro soupeře na 2 lajny velmi těžké. Díky všem rodičům za podporu.  Těšíme se na vrchol sezony.
45:00 Komentář hostů Ďuriška Martin (Trenér): Hořký konec sezony, ale je nutno uznat velikou kvalitu soupeře, který si to naprosto zasloužil. Nás dnes zlomila horrorová poslední minuta v první třetině. Jakmile se tým jako Sparta dostane do herní pohody, tak se už těžko chytá tempo utkání. Svým klukům extrémně děkuji za celou sezónu, udělali jsme velký pokrok ve všech ohledech a jsem na ně pyšný. Naplnit znojemskou halu byl nádherný pocit a já za to děkuji hlavně jim. Toto byl můj poslední zápas na lavičce před pauzou a jsem rád, že odcházíme se vztyčenou hlavou. Děkuji zejména našim skvělým fanouškům a dnes perfektním rozhodčím. Díky Spartě za skvělou sérii, naučila nás mnoho věcí.
45:00 Střely ve 3. části: 13:2
42:22 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 10:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #99 Štěpán Stegura, asistoval #97 Patrik Mareš (10:3)
42:22 Spartě se nepodařilo střídání a po ztrátě za vlastní brankou nechávají Znojmu další branku.
41:11 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 10:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #53 Damian Jelínek z trestného střílení (10:2)
41:01 Švehlák střílí od mantinelu.
38:50 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 10:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #98 Filip Rathouský, asistoval #87 Jan Urych (10:1)
38:50 Urych se nabídl na střed a poté přihrává Rathouskému do prázdné branky.
37:33 Rozehrávka pro domácí ze střední vzdálenosti v útočném pásmu.
36:31 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 9:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #11 Adam Hykel bez asistence (9:1)
36:31 Hykel proběhl Znojemskou obranou jak králíček trávou a zvyšuje náskok Sparty.
36:08 Hrůša v obrovské šanci. Hat-trick zatím nevstřelil.
35:16 Roháč nevyužil nabídnutou prázdnou branku od Slavíka.
34:22 Hosté nevyužívají dvojnásobné přečíslení a domácí jsou už ve čtyrech.
33:36 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
33:36 Vyloučen hráč #27 Tomáš Novotný družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:14 Šoman odmítl vstřelit devátou branku domácích po přihrávce od Novotného.
32:16 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 8:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #24 Michal Hruška, asistoval #41 Filip Volf (8:1)
32:16 Vyloučen hráč #11 Adam Hykel družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nesportovní chování
32:16 Hrůša střílí další branku po přihrávce od Volfa do prázdné.
31:34 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #29 Martin Prunner, asistoval #87 Jan Urych (7:1)
31:34 Prunner si odskočil pro přihrávku od Urycha a střelou z první k tyči střílí další branku Sparty.
31:34 Urych střílí z dálky.
30:28 Do velké šance ve velkém brankovišti se dostal Švehlák po přihrávce Roháče.
30:11 Vyloučen hráč #8 Matyáš Přibil družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:00 Úvodní vhazování třetí části vyhrávají domácí.
30:00 Střely ve 2. části: 14:3
28:16 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #11 Adam Hykel, asistoval #29 Martin Prunner (6:1)
28:16 Střídání brankáře. Nový brankář #15 Tomáš Votava družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ
28:16 Prunner našel přihrávkou volného Hykela před brankou soupeře, který se na dva pokusy prosazuje.
26:47 Přes 3 hráče Znojma prošel Urych. Při zakončení neustál poslední souboj.
26:17 Prunner razítkuje horní tyč.
25:22 Hrůša si vypressoval míček a zkusil zoro. Bohužel těsně minul branku.
24:23 Domácí nevyužívají přečíslení 3na1.
23:20 Domácí neustále tlačí na obranu hostů, a nepouštějí je na míček.
20:54 Branku domácích rozhodčí neuznávají.
19:46 Šoman ve velké šanci neprostřelil brankáře Znojma.
18:43 Pecka zachytává další střelu z dálky.
16:38 Střela z dálky pro Pecku.
16:26 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #41 Filip Volf, asistoval #29 Martin Prunner (5:1)
16:26 Prunner nastřelil míček na zadní tyčku, který po teči Znojemského hráče doráží Volf.
15:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Lukáš Krejčiřík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ
15:00 Úvodní vhazování druhé třetiny vyhrávají domácí.
15:00 Střely v 1. části: 11:3
14:46 Ke střele z dálky se po vypressovaném míčku dostal Prunner.
14:27 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #98 Filip Rathouský, asistoval #14 Adam Švehlák (4:1)
14:27 Další střelou z "jedničky" se prosazuje Rathouský po přihrávce od Švehláka.
14:21 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #27 Tomáš Novotný, asistoval #87 Jan Urych (3:1)
14:21 Novotný to vzal na sebe a střelou tahem na bližší zvyšuje náskok domácích.
14:08 Vyloučen hráč #97 Patrik Mareš družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za špatné střídání
12:38 Slavík našel Rathouského crossovou přihrávkou. Rathouský se střelou z první neprosadil přes brankáře hostí.
12:32 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #47 Daniel Vostřák, asistoval #86 Matteo Šoman (2:1)
12:32 Z přihrávky na malém prostoru Vostřák zvyšuje střelou ze střední vzdálenosti.
12:11 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #55 Lukáš Světlík, asistoval #53 Damian Jelínek (1:1)
12:11 Ze střely backhandem Znojmo vyrovnává stav utkání.
11:54 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #78 Adam Roháč, asistoval #87 Jan Urych (1:0)
10:48 Vyloučen hráč #55 Lukáš Světlík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
10:30 Obrovská šance Znojma, s žabkou na zadní si hostující hráč neporadil.
07:35 Rathouský našel Slavíka v prostoru velkého brankoviště. Krejčiřík střelu chytá.
06:23 Volf si založil útok, a byl odměněn nabitím od Hykela. Obrovskou šanci nevyužil.
05:06 Rozehrávka pro domácí na útočné polovině.
04:04 Kuchyňka ztrácí za vlastní brankou v oslabení, Znojemský hráč byl sám před brankou, ale míček netrefil.
03:42 Vyloučen hráč #24 Michal Hruška družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
03:15 První prověření pozornosti hostujícího brankáře. Jeho pozornost prověřil Rathouský, když se protlačil do před brankového prostoru.
02:43 Domácí vypressovali míček a Rathouský se dostal ke střele. Ta byla zblokována.
02:34 Po delší době na míčku hosté.
02:17 Sparta rozehrává standardní situaci ze střední vzdálenosti v útočném pásmu.
02:04 Domácí kombinují s míčkem na útočné polovině.
00:55 Pecka si připisuje zákrok po nebezpečné střele Znojma.
00:22 Standardka v útočném rohu pro domácí.
00:15 Ke střele se dostal těsně nad velkým brankovištěm Prunner.
00:00 Úvodní vhazování vyhrávají hostující.