()
  • 44 43:02
    Ostrava

Bulldogs Brno - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 3:1
branky: 33. Daniel Mazáč, 38. Jakub Zachoval, 44. Jakub Zachoval - 5. Marek Zabral; rozhodčí: Jan Kouba - Radek Olšina; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 104; zásahy brankářů: Jakub Heralecký 15 - Matyáš Hartmann 21; po třetinách: 0:1, 0:0, 3:0
45:00 Komentář hostů Kuča Jaroslav (Trenér): Krásné zápasy bohužel pro nás sezona končí. Takový je sport krásný ale zároven krutý. nDěkuji klukům za sezonu. 2007 hodně štestí v juniorce bylo mi ctí kluci. Gratuluji sopeři a hodně štestí do dalších bojů uvídime se v příští sezoně. Zvlášt děkuji Sváčovi a Vojtovi díky kluci.
45:00 Komentář domácích Škubal Rudolf (Trenér): Stejný zápas jako včera, fantastičtí golmani, kteří deptali střelce. Naštěstí se nám podařilo ke konci zápasu své šance proměnit a otočit stav. Děkuji soupeřům za tvrdé, ale férové utkání.
45:00 Střely ve 3. části: 9:4
45:00 Máme tu konec, Bulldoci si náskok uchránily a postupují do Osmifinále!
44:40 Posledních dvacet sekund pro Ostravu.
43:28 Ale nevyplácí se jim to a Zachoval zvyšuje naděje na výhru a postup Bulldogs do Osmifinále.
43:27 GÓL Bulldogs Brno! 3:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #43 Jakub Zachoval bez asistence (3:1)
43:03 Hosté to zkouší bez brankáře.
43:02 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
41:39 Mattes vystihl přihrávku, sám se potom rozběhl dopředu, ale bohužel pro Bulldogs netrefil bránu.
40:54 Zachoval střílí, Hartmann vyráží a Mazáč už doráží pouze do rukavic.
39:29 Vratný z bezprostředni blízkosti ne.dokázal trefit bránu.
38:39 Domácí se tlačí stále víc a víc do předu, hosté ale tvrdě odporují.
37:11 Úlehla posouvá na Zachyho, ten trefuje přesně a domácí se z ničeho nic ujímají vedení.
37:10 GÓL Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #43 Jakub Zachoval, asistoval #98 Petr Úlehla (2:1)
35:12 Hosté opět v plném počtu.
34:31 Úlehla na Pařenicu, ten střílí dost přesně, ale Hartmann si poradil s touto střelou.
33:12 Vyloučen hráč #99 Patrik Vykoupil družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
32:56 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #94 Daniel Mazáč bez asistence (1:1)
32:56 Mazáč přechytračil Hartmanna a střílí pod jeho pravou ruku.
31:52 Mazáč posílá na Úlehlu, ten střílí těsně nad odkrytou bránu Hartmanna.
31:02 Buraj M. střílí kousek nad nohu, Hartmann vyráží.
30:01 Na buly opět už po třetí v tomto utkání Úlehla proti Vykoupilovy, Úlehla opět úspěšnější.
30:00 Střely ve 2. části: 8:4
29:34 Samostatný únik Vratného, Herálecký neskutečně zasahuje.
28:47 Hude střílí přesně k zadní tyči, Hartmann se štěstím vyráží.
27:03 Úlehla zkouší od střídačky hostí, jenže opět do středu brány.
26:33 Koutný posílá Mattesovi, ten opět minul bránu.
24:36 Hosté hrají opět v pěti.
23:03 Úžasná střela Mazáče, Hartmann bohužel pro domácí opět zasahuje přesně.
22:35 Ano, je tomu opravdu tak, Úlehla střílí z půlky a hosté se dotkly balónku.
22:02 Signalizována výhoda a domácí nejspíš budou hrát přesilovku.
21:30 Hude blokuje střelu Vratného.
20:52 Buraj M. si sám nabjehl do prostoru, v závěru ale netrefil míček.
20:03 Mattes posílá před bránu, Koutný ale netrefil balón.
19:11 Hra přerušna, paní Vybíralová v bufetu vyhodila pojistky toustovačem. Vše už je opraveno a můžeme hrát dál.
18:36 Koutný sražen Vrátným podobným zákrokem jako Mazáčův v první půly, dvojka se ale nepíská.
17:06 Až teď se rozběhl Buraj B. a zakončil, opět ale přesně do středu brány.
16:34 Bulldoci hrají opatrně na své půlce a zatím nedokážou nic vymyslet.
15:01 Na buly se opět staví Úlehla proti Vykoupilovy, Úlehla opět úspěšnější, z buly se ihned rozběhl do předu, ale netrefil bránu.
15:00 Střely v 1. části: 6:8
14:13 Hude vybojoval balónek v rohu hřiště, posílal za bránu. ale opět z toho nic není.
12:19 Herálecký perfektním zákrokem vyráží balónek až za mantinel.
11:57 Hude zkouší od půlící čáry, střela prošla až k bráně, ale proplula těsně kolem levé tyče.
10:24 Mrva posouvá na Buraje B. před prázdnou bránu, ten ji ale minul.
09:19 Domácí úspěšně ubránili oslabení.
08:21 Svatoň bojuje o míček na útočné půlce, balónek sice nezískal, ale spoustu času ano!
07:19 Vyloučen hráč #94 Daniel Mazáč družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
06:40 Hude posílá přesně na Zachovala, ten však míjí bránu.
05:30 Hosté hrají opatrně na balónku, čas však stále tiká vpřed.
05:07 Střela Mattese do prostřed brány, Hartmann vyráží helmou.
04:11 Střela Zabrala od domácí střídačky končí za zády Heráleckého.
04:10 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Marek Zabral, asistoval #33 Martin Kovář (0:1)
03:05 Svatoň vybojoval balónek na půlící čáře, Mrva poslal do rohu kde už ale nikdo nebyl.
01:44 Únik Mattese, který střílí mezi nohy, ale Hartmann si místo kryje.
00:54 První šance domácích, ale Zachoval nedokázal trefit skákající balónek na brankovišti.
00:01 Na úvodním buly úspěšnější Úlehla a Bulldoci pokračují na míčku.
00:00 Dobré odpoledne, vítáme všechny čtenáře z haly SH SportPoint u druhého kola playoff mezi týmy Bulldogs Brno a FBC ČPP Bystroň Group Ostrava, předpokládáme velmi vyrovnanou bitvu o vysněný postup do osmifinále.