• 45 44:34
    1:7
    (Sumec)

SAMIGAS FBS Olomouc - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 1:7
branky: 20. Samuel Strašil - 3. Kryštof Dohnálek, 15. Radek Habler, 23. Vojtěch Gut, 31. Vojtěch Gut, 35. Jakub Polcar, 37. Kryštof Kronek, 45. Kryštof Kronek; rozhodčí: Jiří Kroupa - Šimon Chovanec; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 102; zásahy brankářů: Šimon Vrána 15 - Ondřej Slatinský 20; po třetinách: 0:2, 1:1, 0:4
45:00 Komentář domácích Hruška Tomáš (Trenér): Soupeř byl v celé sérii jednoznačně lepším týmem a zaslouženě postupuje do dalšího kola. Bohužel jsme nedokázali proměňovat naše šance, což rozhodlo. Gulliverům děkuji za férovou sérii a přeji hodně štěstí v dalších sériích. Svému týmu děkuji za sezónu, která rozhodně nebyla jednoduchá, ale dokázali jsme v ZČ splnit náš cíl a kdyby nám někdo před sezónou řekl, že budeme po ZČ na třetím místě, asi bychom to brali! V příští sezóně přijdeme ještě silnější!
45:00 Komentář hostů Bořecký Jiří (Asistent trenéra): Dnes musím kluky pochválit za vyspělový týmový výkon. Šli si za vítězstvím od první do poslední minuty. Vůči soupeři asi přísný výsledek, protože jednoduché to dnes ani včera rozhodně nebylo, ale tak to ve florbale někdy bývá. Chtěl bych moc poděkovat našim skvělým fanouškům, kteří byli včera i dnes našim šestým hráčem. Soupeři děkuji za férovou sérii.
45:00 Střely ve 3. části: 8:5
44:55 Vyloučen hráč #9 Štěpán Mach družstva SAMIGAS FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:34 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:7
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #22 Kryštof Kronek, asistoval #24 Vojtěch Sumec (1:7)
43:04 Timeout SAMIGAS FBS Olomouc
43:00 Slavík nechtěl, aby jeho spoluhráči dali gól a proto i po překonání brankáře Slatinského míček vytečoval mimo.
42:10 Tři minuty na devět gólů, tak pojďme kluci.
37:15 Domácí znovu v šesti, ale je to bez střely.
36:37 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #22 Kryštof Kronek bez asistence (1:6)
36:37 Večeřa si po mém vzoru foukl míček do branky.
34:55 Vyloučen hráč #11 David Schön družstva SAMIGAS FBS Olomouc na 2 minuty za opakované přestupky
34:55 Troufám si říct, že máme hotovo.
34:39 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #27 Jakub Polcar bez asistence (1:5)
34:04 Ano, měl jsem pravdu. Domácí v šesti.
30:05 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #62 Vojtěch Gut, asistoval #27 Jakub Polcar (1:4)
30:05 Jsem si ani nestihl sednout a domácí už můžou pomalu rozpouštět led..
30:00 Domácím už doslova visí nůž na krku, prohrávají celkově 8:2. Dá se očekávat powerplay ze strany FBS, uvidíme, co naordinuje svým svěřencům olomoucký lodivod Hruška.
30:00 Střely ve 2. části: 7:9
29:15 Večeřa naremploval Čejku na Schöna, ten dostal pěkné kleště.
28:04 Brejková šance Sumce, Vrána se ale mrskal v bráně jako kapr a vychytal Sumcův pokus.
26:37 Habler nese vyloučení velmi těžce a vychrlil během dvaceti sekund několik slov, které mohou být publikována až po desáté.
26:10 Vyloučen hráč #48 Radek Habler družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za zdržování hry
25:15 Slavík trefuje břevno.
22:56 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #62 Vojtěch Gut, asistoval #85 Juda Otradovec (1:3)
22:56 Gut dostal prostor na pravém křídle a tvrdou ranou do víka překonal Vránu.
19:44 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #12 Samuel Strašil bez asistence (1:2)
19:44 Strašil zavřel oči a vystřelil, stav utkání i série snížen.
18:33 Zatím žádné vyložené šance na obou stranách.
15:00 Střely v 1. části: 6:6
14:30 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #48 Radek Habler, asistoval #22 Kryštof Kronek (0:2)
13:21 V téměř totožné šanci se ocitl i Gut potom co posadil Kutila na zadek, prostějovský odchovanec Vrána ale opět skvěle zasahuje maskou.
13:01 Langer obešel Juráska a šel sám na Vránu, který skvěle vykopl nohu a zneškodnil jeho pokus.
12:15 Další velká šance domácích, ale také další úspěšná série zásahu pro hostujícího strážce svatyně.
11:26 Jašurek s Večeřou předvedeli velice pohlednou akci zakončenou prvním jmenovaným. Slatinský ale vystrčil levý beton a znemožnil olomouckým snížení stavu série.
09:41 Strašilovu střelu z křídla pokryl hostující brankář a ihned vyslal výhozem Svobodu do přečíslení 2-1. Vrána si se zakončením brněnské devadesátky poradil.
09:13 Gullivers zatím více na balonu, Olomouc hrozí spíše z brejkových situací.
08:23 Kutil dostal míček mezi kruhy, Slatinský opět připraven.
04:15 Opluštil vyslal jedovatou ránu, se kterou si Slatinský poradil, stejně tak jako s dorážkou Balnera.
02:39 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #32 Kryštof Dohnálek, asistoval #27 Jakub Polcar (0:1)
02:39 Dohnálek zkusil střelu od pravého mantinelu, kterou Vrána neviděl a otevírá tak skóre utkání.
00:31 Hlavní pořadatel říká, že to má grády, s čímž plně souhlasím.