5:6
    Filip KRICNER
    (Vrzala)

BUTCHIS - Florbal Ústí 5:6
branky: 17. Štěpán Dušek, 18. Jakub Fořt, 20. Patrik Vodrážka, 30. Jakub Fořt, 37. Vojtěch Stádník - 2. Ondřej Trčka, 22. Vilém Vrzala, 40. Aleš Vlach, 42. Tadeáš Weber, 42. Ondřej Trčka, 45. Filip Kricner; rozhodčí: Filip Bollardt - Martin Preclík; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Matěj Žufníček 11 - Tomáš Kremlík 4, Lukáš Rybníček 20; po třetinách: 0:1, 4:1, 1:4
45:00 Komentář hostů Klíma Karel (Trenér): Dnešní utkání bylo hodně náročné. První třetina od nás kvalita bez stresu. Do další části zápasu přišel úplně jiný tým. Tohle není výkon, který chceme předvádět. Soupeř chtěl dnes víc, ale zápas nakonec vyzněl pro nás. Děkuji soupeři za kvalitní sérii a rozhodčím. Samozřejmě i našim divákům, kteří jsou podporou na každém utkání.
45:00 Komentář domácích Piruchta Vojtěch (Trenér): Dnešní výkon byl výrazně přesvědčivější než včerejší. Dařilo se nám soupeře skoro celý zápas tlačit a konečně jsme hráli tak, jak hrát chceme. Na závěr jsme se pokusili ve hře v šesti sérii zvrátit, bohužel jsme však zbytečně inkasovali. Bohužel se hraje na celkové skóre a včerejší zbytečná prohra o 7 golů nám velice zkomplikovala celou sérii, a tedy nám nezbývá nic jiného než poděkovat soupeři za hru.
45:00 Střely ve 3. části: 12:6
44:22 GÓL Florbal Ústí! 5:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Filip Kricner, asistoval #2 Vilém Vrzala (5:6)
41:44 GÓL Florbal Ústí! 5:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #19 Ondřej Trčka, asistoval #14 Martin Hrabánek (5:5)
41:28 GÓL Florbal Ústí! 5:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #29 Aleš Vlach (5:4)
39:51 GÓL Florbal Ústí! 5:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach bez asistence (5:3)
38:56 Timeout BUTCHIS
36:07 GÓL BUTCHIS! 5:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #33 Vojtěch Stádník, asistoval #36 Vojtěch Seeman (5:2)
30:00 Střely ve 2. části: 13:4
29:46 GÓL BUTCHIS! 4:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #70 Jakub Fořt, asistoval #11 Lukáš Mencler (4:2)
28:19 Vyloučen hráč #2 Vilém Vrzala družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře
21:49 GÓL Florbal Ústí! 3:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #2 Vilém Vrzala, asistoval #14 Martin Hrabánek (3:2)
19:36 GÓL BUTCHIS! 3:1
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #20 Patrik Vodrážka, asistoval #36 Vojtěch Seeman (3:1)
18:01 Vyloučen hráč #14 Martin Hrabánek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře
17:10 GÓL BUTCHIS! 2:1
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #70 Jakub Fořt, asistoval #51 Alfréd Benko (2:1)
16:32 GÓL BUTCHIS! 1:1
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #22 Štěpán Dušek, asistoval #20 Patrik Vodrážka (1:1)
15:00 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Lukáš Rybníček družstva Florbal Ústí
15:00 Střely v 1. části: 4:3
01:47 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #19 Ondřej Trčka, asistoval #29 Aleš Vlach (0:1)