Video

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

FBŠ SLAVIA Plzeň - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 2:4
branky: 23. Filip Ticháček, 34. James Joseph Cirelli - 17. Dominik Kožnar, 29. Šimon Diviš, 43. Jakub Kabourek, 45. Jakub Kabourek; rozhodčí: Martin Klán - Václav John; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 82; zásahy brankářů: Jan Čepička 24 - Tomáš Novák 19; po třetinách: 0:0, 1:2, 1:2
45:00 Komentář hostů Palatínus Antonín (Trenér): Po dnešním utkání máme na videu snad všechny druhy chyb, které se dají vytvořit, a jako bonus je tam každá víckrát, takže to nebude těžké najít. Dobře pro mě. Po zítřejším zápase budou jistě plusy pozitivní a zvládneme to lépe. Díky soupeři za první klání.
45:00 Komentář domácích Kuthan Jiří (Trenér): Rozdíl 2 góly ve florbale nic neznamená. Dnešní zápas se musel líbit všem divákům. Hra v tempu a my jsme opět předvedli, že můžeme hrát vyrovnané utkání s jakýmkoliv soupeřem. Škoda, že jsme nehráli v sezóně více takových utkání, zítra jedem urvat výhru.
45:00 Střely ve 3. části: 9:9
44:04 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #87 Jakub Kabourek, asistoval #54 Jiří Hanzal (2:4)
44:04 Přesnou střelou k tyči se trefuje Kabourek a Bohemians odskakují do vedení o 2 branky
42:42 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:3
42:42 Teď už se trefuje Kabourek a hosté znovu vedou
42:19 Hosté v plném počtu, hned po konci oslabení měli velkou šanci
40:19 Vyloučen hráč #87 Jakub Kabourek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
40:19 První přesilovku v zápase si zahrají i domácí
40:02 Sotva jsem to dopsal, tak si musel připsat Čepička 2 těžké zákroky
38:35 Hrdonka ani natřikrát nepřekonal Nováka v brance Bohemians. Ve třetí části jsou zatím o něco nebezpečnější domácí
37:29 Nebezpečný závar před brankou Bohemians, ale i přes několik dorážek balonek v brance neskončil
35:59 Rozehrávka volného úderu z brankoviště skončila na tyči domácí branky
33:46 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #21 James Joseph Cirelli, asistoval #22 Jan Machačný (2:2)
33:46 Domácí vyrovnávají, po rozehrávce střílel Cirelli. Jeho střelu pravděpodobně tečoval jeden z obránců a po této teči změnila směr a skončila až za Novákem
32:35 Domácí v plném počtu
30:35 Vyloučen hráč #96 Ondřej Wopršalek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
30:00 Střely ve 2. části: 5:8
28:23 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #39 Šimon Diviš, asistoval #33 Petr Vincenz (1:2)
28:23 Hosté výborně sehráli přečíslení 3 na 1, které zakončuje Diviš a hosté opět vedou
27:30 Čepička likviduje střelu a i následnou dorážku
26:21 TeĎ několikrát nebezpečně zahrozili Slávisté, ale žádná střela v brance neskončili
25:39 Cicko byl zcela sám před prázdnou brankou domácích, ale naštěstí pro ně se své příležitosti asi zalekl a nezamířil přesně
23:34 Vyloučen hráč #69 Pavel Jendrichovský družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:34 Třetí výhoda přesilové hry pro hosty
22:32 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #29 Filip Ticháček, asistoval #69 Pavel Jendrichovský (1:1)
22:32 Teď už to vypadalo, že domácí protiútok torchu překombinovali a přihrávka zahnala Ticháčka trochu mimo střelecký úhel. Ale Ticháček i z těžkého úhlu fantasticky trefil a vyrovnává
19:29 Hezký individuální průnik od Vojty Anderleho, jeho střelu ale jeden z obránců sráží nad branku
18:51 Na středu hřiště se uvolňoval Kabourek, ale na poslední chvíli domácí obrana jeho pokus zblokovala
16:02 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #59 Dominik Kožnar, asistoval #54 Jiří Hanzal (0:1)
15:00 Střely v 1. části: 7:11
14:44 Vyloučen hráč #17 Dominik Štrunc družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
12:35 SKvělý zákrok Čepičky po střele z první
12:05 Hosté mají první výhodu přesilové hry
12:01 Vyloučen hráč #72 Kryštof Ircing družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za zvedání florbalky
10:05 Výběh hráče hostů od mantinelu, ale střelu zablokovala domácí obrana
08:51 Velká šance domácích, ale Cirelli ani nadvakrát nedokázal překonat Nováka
08:21 Další zákrok domácího brankáře proti střele od mantinelu
06:23 Teď se hra přesunula před domácí branku, ale SLávisté zatím odráží útoky hostů
04:53 Zápas má zatím obrovské tempo, další nebezpečnou střelu Bohemky vyráží Čepička maskou
03:40 Hezká kombinace na Kožnara, který trefuje z boku tyč domácí branky
03:23 První střela klokanů, která ale skončila nad domácí brankou
02:25 Domácí zatím aktivnější, nyní střílel Hrdonka, ale Novák byl opět připraven
02:07 Jendrichovský střílel bekendem, Novák chytá