(Slavík)

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

SAMIGAS FBS Olomouc - Fbc Topgal Šternberk 11:0
branky: 21. Robin Večeřa, 21. Jakub Balner, 23. Marek Opluštil, 29. Marek Tomášek, 31. Denis Jašurek, 36. Robin Večeřa, 38. Marek Opluštil, 41. Filip Kutil, 42. Samuel Strašil, 44. Jakub Balner, 45. Jakub Balner; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 91; zásahy brankářů: Samuele Pedriali 9 - Richard Lenobel 15; po třetinách: 0:0, 4:0, 7:0
45:00 Komentář hostů Papica Lubomír (Trenér): Děkujeme soupeři za sérii a gratulujeme k postupu.
45:00 Komentář domácích Hruška Tomáš (Trenér): Dnešní utkání bylo ze začátku z naší strany lehce nervózní, ale od druhé třetiny byl na hřišti pouze 1 tým. My se teď jdeme pořádně připravit na další kolo! Děkujeme soupeři a rozhodčím za utkání.
45:00 Střely ve 3. části: 10:2
44:07 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 11:0
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #47 Jakub Balner, asistoval #8 Jan Slavík (11:0)
43:07 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 10:0
42:52 Vyloučen hráč #85 Filip Neplech družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za držení
42:52 Vyloučen hráč #80 Ondřej Šušlík družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za sekání
41:38 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 9:0
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #12 Samuel Strašil, asistoval #8 Jan Slavík (9:0)
40:28 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 8:0
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #72 Filip Kutil, asistoval #37 Lukáš Krejčí (8:0)
39:39 Večeřa z metru napálil Schöna do hlavy.
37:29 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 7:0
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #14 Marek Opluštil, asistoval #8 Jan Slavík (7:0)
37:16 Sofronieski prohrál souboj s Mikolajkovou. I takové věci se dějí.
35:57 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 6:0
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #48 Robin Večeřa, asistoval #47 Jakub Balner (6:0)
32:27 Začínají pracovat emoce.
30:48 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 5:0
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #7 Denis Jašurek, asistoval #22 Radim Bečica (5:0)
30:00 Střely ve 2. části: 7:3
28:32 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 4:0
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #21 Marek Tomášek, asistoval #12 Samuel Strašil (4:0)
22:39 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 3:0
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #14 Marek Opluštil, asistoval #21 Marek Tomášek (3:0)
21:28 Neplech zajel do golmana Pedriho a Krejčí mu dal co proto.
20:49 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 2:0
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #47 Jakub Balner, asistoval #48 Robin Večeřa (2:0)
20:19 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 1:0
16:25 Strašil má naopak kapitánskou pásku. Zajímavé.
15:00 Střely v 1. části: 9:4