• 44 43:40
    2
    Štěpán TORÁČ

FBC Intevo Třinec - 1. SFK Havířov 7:4
branky: 5. Tomáš Polok, 21. Jan Bajtek, 27. Tomáš Polok, 29. Tomáš Polok, 29. Daniel Otruba, 39. Filip Stryczek, 42. Lukáš Cieslar - 11. Daniel Kantor, 17. Vojtěch Sasin, 32. Dominik Toma, 43. Daniel Kantor; rozhodčí: Dominik Pustówka - Radek Vybíhal; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 249; zásahy brankářů: Čeněk Mitrenga 16 - Robert Grim 13; po třetinách: 1:1, 4:1, 2:2
45:00 Komentář domácích Kupczak Lukáš (Trenér): Naprosto souhlasím s hodnocením kolegy. My jsme dneska byli produktivnější a potrestali jsme více chyb než soupeř. Zítra jedeme, ale od nuly zase 45 minut na krev. Nakonec bych chtěl poděkovat všem rodičům a fanouškům, kteří vytvořili fantastickou atmosféru. Jste prostě nejleší jako vždy!
45:00 Komentář hostů Ficenc Tomáš (Trenér): Jeli jsme do Třince v roli favorita, bohužel jsme tuto roli nezvládli. Utkání bylo bojovné a domácí hrali na maximu svých možností. My jsme byli pomalí a nepřesní a navíc jsme udělali o něco více chyb v obraně a tyto goly na 3:2, 4:2, 5:2 nalili domácím čerstvou krev do žil. Víme, kde se zrodil náš problém a pokusíme se jej v Havířově zítra vyřešit a sérii srovnat a překlopit na naší stranu. Gratuluji domácím k vedení a těšíme se na Vás v Havířově.
45:00 Střely ve 3. části: 4:8
44:34 Zvoní tyč domácí brány!!!
43:40 Vyloučen hráč #18 Štěpán Toráč družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za blokování florbalky
43:33 Na dnešní utkání zavítalo i pár známých tváři jako trenér žen Šimon Laštůvka či trenér mužů Jiří Kajfosz
42:04 GÓL 1. SFK Havířov! 7:4
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #19 Daniel Kantor, asistoval #34 Samuel Strakoš (7:4)
42:04 Kantor snižuje na rozdíl tři branek
41:02 GÓL FBC Intevo Třinec ! 7:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #6 Lukáš Cieslar, asistoval #3 Štěpán Pilch (7:3)
41:02 Lukaš Cieslar si zběhl z půlky, kde ho příhrávkou našel Štěpan Pilch
40:35 Viktor Pyszko ukázal svoje skills!
38:32 GÓL FBC Intevo Třinec ! 6:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #74 Filip Stryczek, asistoval #44 Viktor Pyszko (6:3)
38:32 Filip Stryczek nejprve vymíchal svého protihráče a následně se střelou na vzdálenější tyč prosadil
37:23 Mitrenga kolenem vyráží nebezpečnou šanci hostů
35:57 Kubicius zkusil střelu, Mitrenga zasahuje
34:23 Rozehrávka z vlastní poloviny domácích končí na hokejkách hostů
33:32 Dnešní utkání sleduje fantastických 249 diváků. Děkujeme!!!
31:56 GÓL 1. SFK Havířov! 5:3
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #68 Dominik Toma, asistoval #87 Filip Malý (5:3)
31:56 Odražený míček končí až za zády Mitrengy
30:05 Na dnešní zápas do samotné haly stars zavítala i roztleskavačka.
30:00 Střely ve 2. části: 8:6
28:47 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #22 Daniel Otruba, asistoval #13 Jan Bajtek (5:2)
28:47 Bajtek se ocitl v dobré pozici na středu, dokázal však vyšperkovat pozici pro ještě lépe postaveného Otrubu.
28:26 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Tomáš Polok, asistoval #74 Filip Stryczek (4:2)
28:26 Polok si připisuje Hattrick!
26:41 Po střele Tomáše Poloka míček se štěstím dohopsal za brankovou čáru
26:21 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:2
25:36 Havířov uzamkl domácí Třinec na vlastní polovině
23:29 Pokus Otruby byl zblokován, na míčku hosté
22:14 Pyszko vypálil prudkou střelu, Grim vyráží!
20:11 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Jan Bajtek, asistoval #22 Daniel Otruba (2:2)
20:11 Bajtek se z rohu hřiště dokázal prokličkovat až před branu a střelou na blížší tyč srovnává stav utkání
19:34 Čmiel vypálil nebezpečnou střelu, tu však zastavuje blok
19:01 Třinec se nedokáže dostat přes Havířovskou obranu
17:36 Kubicius v úniku, Mitrenga drží svůj tým!
16:47 Sotva Třinec úbranil oslabení hosté udeřili a jdou do vedení po střele Macečka
16:46 GÓL 1. SFK Havířov! 1:2
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #90 Vojtěch Sasin, asistoval #57 Jakub Maceček (1:2)
15:14 Toráč se ve vlastním oslabení dostal do samostaného úniku, Grim chytá!!!
15:01 Na dnešní zápas do samotné haly stars zavítala i roztleskavačka.
15:00 Střely v 1. části: 8:6
14:44 Vyloučen hráč #22 Daniel Otruba družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:54 Nebezpečnou přihrávku hostů zastavuje Czudek, následnou střelu vyráží Mitrenga
12:54 Havířov si vytváři stalé nebezpečnější šance, kterým scházi pouze přesnější zakončení
11:43 Nebezpečný tlak hostů zastavuje až míček za mantinelem
10:18 GÓL 1. SFK Havířov! 1:1
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #19 Daniel Kantor, asistoval #90 Vojtěch Sasin (1:1)
10:18 A máme srovnáno. Sasin našel zcela volného Kantora, který se střelou z první nemýlil
09:59 Vyloučen hráč #19 Tomáš Polok družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
09:46 Mitrenga si připisuje parádní zákrok
08:45 Rozběhnutý Laštůvka zastaven
07:12 Na střely i šance zatím jednoznačně vede domácí Třinec
04:59 Tomáš Polok se střelou do levého růžku prosazuje a otevírá skóre dnešního utkání
04:58 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Tomáš Polok, asistoval #16 Filip Hevera (1:0)
03:59 Třienckou kombinaci zastavuje hostující obrana
02:23 Na míčku je aktivnější hostující Havířov, k žádné šanci se však zatím nedostal
00:01 Úvodní buly dnešního útkání pro hosty
00:00 Vítáme Vás u 1. kola play off 1. ligy dorostenců, kde již za malý okamžik domácí Třinec přivítá soupeře z nedalekého Havířova