Video

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

Viking TJ Kobylisy - TJ Znojmo LAUFEN CZ 1:7
branky: 6. Tomáš Schejbal - 15. Adam Kylián, 16. Štěpán Stegura, 19. Lukáš Světlík, 30. Radim Dočekal, 32. Vilém Frič, 32. Martin Klempa, 33. Matyáš Přibil; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 3:4 + Damian Jelínek TDKU + 4; využití: 0:1; diváků: 39; zásahy brankářů: Ondřej Pospíšil ? - Lukáš Krejčiřík ?; po třetinách: 1:1, 0:3, 0:3
45:00 Komentář domácích Havlíček Daniel (Vedoucí): Dnes utkání muži vs děti. Soupeř náš předčil ve většině herních aspektů, především v důrazu, z čeho pramení naše chyby a vyloučení. Krok jsme drželi v podstatě jen v první třetině, poté naše herní tempo opadalo.
45:00 Komentář hostů Ďuriška Martin (Trenér): No tak zdravim zdravim, dnešek zralý na natočení dokumentární série od Netflixu. Náš výkon splnil parametry asi z pěti procent, zítra budeme na úplně jíné úrovni. Děkujeme soupeři a divákům za utkání. Těšíme se na domácí peklo.
45:00 Střely ve 3. části: 9:11
44:00 Právě probíhá poslední minuta 3.třetiny.
42:23 Trestné střílení družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ neproměnil #37 Adam Kylián.
42:23 Pospíšil podržel svůj tým a skvěle vychytal nájezd.
41:07 Vyloučen hráč #99 Štěpán Stegura družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za špatné střídání
40:40 Právě probíhá přesilová hra pro tým domácích. Ale zatím se halou ozývají jen zvuky trefených tyček.
39:58 Vyloučen hráč #88 Martin Klempa družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za špatné střídání
37:56 Krejčiřík dnes předvádí užasný výkon.
36:20 Tým hostí si většinu času drží balonek pod kontrolou.
32:38 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:7
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 Matyáš Přibil, asistoval #97 Patrik Mareš (1:7)
32:38 Kluci si dnes ze Znojma přivezli dobrou formu, a dnes jim to opravdu pálí.
31:48 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #88 Martin Klempa, asistoval #55 Lukáš Světlík (1:6)
31:48 Znojmo střílí další gól.
31:36 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #17 Vilém Frič, asistoval #12 Radim Dočekal (1:5)
31:36 Frič umístil svou střelu přímo mezi ruce golmana.
30:00 Střely ve 2. části: 8:7
29:48 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #12 Radim Dočekal, asistoval #37 Adam Kylián (1:4)
28:29 Vyloučen hráč #29 Matyáš Jelen družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
28:06 Bude tu další vyloučení, Znojmo však stále využívá výhody.
27:34 Znojmo ted´ většinu času hraje na balonku.
22:43 Počty na hřisti jsou srovnané, hraje se 4 na 4.
21:43 Dnešní utkání sleduje 39 diváků, děkujeme.
20:55 Vyloučen hráč #34 Vojtěch Sviták družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za špatné střídání
20:55 Právě sledujeme hru 4vs3. Znojmo kombinuje na útočné polovině.
19:32 Vyloučen hráč #53 Damian Jelínek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2+2 minuty za nesportovní chování
19:32 Vyloučen hráč #53 Damian Jelínek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ do konce utkání
19:32 Vyloučen hráč #49 Oscar Andreatta družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
19:32 Hráč týmu hostí byl vyloučen do konce utkání za opakované přestupky.
19:12 A bude se vylučovat.
18:31 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #55 Lukáš Světlík, asistoval #37 Adam Kylián (1:3)
18:31 Světlík vystřelil nádhernou střelu z první, a máme z toho další gól.
15:24 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #99 Štěpán Stegura, asistoval #37 Adam Kylián (1:2)
15:24 Stegura posílá svůj tým do vedení.
15:00 Střely v 1. části: 7:8
14:26 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #37 Adam Kylián, asistoval #87 Jiří Jedlička (1:1)
14:26 Znojmo srovnává skóre, díky rozehrávce před brankou domácích.
11:29 Vyloučen hráč #53 Damian Jelínek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
09:35 Znojmo si připravilo krásnou akci, ale golman domácích svůj tým podržel.
05:58 GÓL Viking TJ Kobylisy! 1:0
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #58 Tomáš Schejbal, asistoval #29 Matyáš Jelen (1:0)
05:58 Schejbal otevírá skóre po přesné nahrávce Jelena.
05:24 Družstvo hostí opět v plném počtu.
04:06 Frič zachytil balonek na středu. Vystřelil krásný beckend, ale golman domácích byl připraven.
03:23 Vyloučen hráč #53 Damian Jelínek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:22 Hanuš posílá krásnou přihrávku na střed, ale střela skončila v rohu.
01:10 Hostující golman si zapisuje první skvělý zákrok.