59
  • 59 58:29
    Olomouc

Tatran Střešovice - FBS Olomouc 3:2
branky: 9. Kamila Prokůpková, 53. Markéta Seidlerová, 56. Daniela Křížová - 25. Klára Horčičková, 32. Kateřina Stoklásková; rozhodčí: Jaroslav Verner - Marek Jeřábek; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 94; zásahy brankářů: Veronika Novotná 22 - Klára Hodulíková 26; po třetinách: 1:0, 0:2, 2:0
60:00 Komentář domácích Michálek Marek (Trenér): Tohlu výhru posíláme Bee do nemocnice. Zítra pokračujeme v téhlé jízdě, příští zastávka neskutečně težké utkání v Olmiku. Moc děkujeme fanouškům za podporu, která se fakt slovy nedá popsat.#LKT
60:00 Komentář hostů Čoček Ondřej (Trenér): Bojovný zápas rozhodly zranění a přesilovky, soupeř jich hrál víc a nás víc trápilo zdraví... předně ale doufám, že hráčka Tatranu, kterou musela odvézt sanitka, bude v pořádku!  nZítra pokračujeme na domácím hřišti, bude to těžká serie... nDěkujeme Tatranu i divákům a zítra na viděnou!!!
60:00 Střely ve 3. části: 8:5
58:43 Zerzánová pálí od poloviny a jen těsně netrefuje bránu.
58:29 Timeout FBS Olomouc
58:29 Olomouc opět v 6.
57:55 Oloumouc zamyká Tatran na polovině. Nakonec se Vaculová rozhoduje pro střelu, ale Horáková blokuje.
57:20 Olomouc v 6.
56:45 Olomouc s klidem kontroluje míček a tlačí domácí na vlastní polovině, ale ne a ne najít prostor k zakončení.
55:10 GÓL Tatran Střešovice! 3:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #21 Daniela Křížová bez asistence (3:2)
55:09 Křížová zaseková a střílí a je to gól.
52:21 GÓL Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #25 Markéta Seidlerová, asistoval #16 Monika Bláhová (2:2)
52:20 Bláhová posouvá míček na střed a Seidlerová se přesně trefuje do volného místa v bráně.
51:58 Vyloučen hráč #48 Lucie Majerová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za špatné střídání
50:16 Domácí mají v této přesilovce rozhodně navrch, ale zatím se ani jednu šanci nedokázaly proměnit.
49:38 Ježdíková střílí, Hodulíková chytá.
49:12 Domácí budou mít další šanci využít přesilovou hru.
48:46 Vyloučen hráč #81 Lada Hana Logrová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
48:41 Olomouc úspěšně zvládla oslabení a ihned tlačí.
47:12 Domácí na míčku, ale zatím si žádnou větší šanci vypracovaly. Olomouc zatím spíše staticky brání, ale stačí to.
46:17 Vyloučen hráč #72 Nikola Krupičková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
45:51 Odložené vyloučení a domácí v 6.
45:11 Bláhová v obrovské šanci. Střílí na zadní tyč. ale gól z toho bohužel není.
44:23 Novotná si připisuje další důležitý zákrok na svůj účet.
42:42 Krupičková chce rozehrát. Machulková její přirhávkku zastavuje.
40:33 Machulková se prokličkovává středem a přidává střelu lehce nad zemí. Hodulikové míček trefuje nohu a Olomouv je na míčku.
40:00 Střely ve 2. části: 11:11
39:46 Chyba v rozehrávce domácích a hosté v přečíslední 2 na 1. Hořčičková střílí, ale Novotná chytá.
38:09 Jonášová to zkouší od mantinelu.
37:50 Nebezpečná akce Olomouce. Beránková na poslední chvíli zastavuje přihrávku před bránou.
36:23 Haaszová se prosmýkává mezi dvěmi hráčkami, ale bohužel nakonec ji obírá Hlaviznová a Olomouc jde do brejku.
33:54 Velká šance domácích. Horáková bohužel promachuje.
33:36 Standardka domácích. Bláhová ve výběhu. Nakonec zakončuje až Machulková.
31:59 GÓL FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #76 Kateřina Stoklásková, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (1:2)
31:58 Zezránová ze souboje na mantinelu posílá míček na střed, kde jej Stoklásková přesně umísťuje k pravé tyči.
30:40 Beránkková vybíhá po mantinelu a střlí. Její střela je bohužel zablokovaná.
28:49 Hra se zastavuje poté co je Blaško zasažena do obličeje. Nevypadá to moc dobře, ale budeme držet palce.
26:50 Hra se teď zasekla ve středním pásmu a míček se chvílí neořeheje ani u jednoho z týmů.
24:58 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková bez asistence (1:1)
24:57 Hořčičková střílí, Novotná vyjíždí a střelu kryje. Míček se odráží nahoru a pohotová Hořčičková jej doráží mezi tři tyče.
23:50 Zerzánová od poloviny, Novotná se přesouvá a kryje.
23:19 Vaculová zkouší další střelu, Budinová svou čepelí střelu tečuje a míček končí za mantinelem.
22:29 Vaculová od mantinelu střílí, gól to není a dokonce se domácí dostávají do protiútoku.
22:04 Vyloučen hráč #8 Eva Jonášová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání
21:25 Olomouc teď tlačí, Zerzánová se ujímá odražené míčku a střílí - trefuje blok.
20:01 Druhá třetina byla zahájena a na úvod se míčku ujímají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 10:8
19:45 Obrovská šance Olomouce, Vaculová netrefuje.
19:06 Další standardka domácích, která nevychází dle představ. Hořčičková sama na Novotnou a Novotná si i s touto šancí poradila.
19:00 Soukupová vypichuje míček Hlaviznové a domácí jsou teď v přesile na útočné polovině.
17:56 Standardka domácích, Horáková jde do výběhu, ale bohužel je vytlačena z nebezpečné situace.
17:00 Domácí teď kontrolují hru, konečná střela moc nevychází a Hodulíková s klidem chytá.
15:27 Zerzánová sice obehrává dvě hráčky Tatranu, ale konečnou střelou přestřeluje.
14:04 Vaculová to zkouší od poloviny , lehce nad zemí. Novotná chytá.
12:57 Ježdíková od mantinelu pálí a je to tyčka!
10:13 Dlouhý míček z obrany, Juráňová trefuje ze vzduchu - Novotná s klidem chytá.
08:53 GÓL Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #27 Kamila Prokůpková, asistoval #25 Markéta Seidlerová (1:0)
08:52 Standardka domácích na první pohled vychází úplně ideálně. Seidlerová nahazuje na branku a míček se přes clonící Prokůpkovou odráží až do branky.
07:58 Vaculová vypressovává míček a zkouší pokoupat Novotnou, ta se natahuje a šanci likviduje.
06:48 Krupičková pálí od poloviny, střela se nakonec odráží od čepele Křížové.
05:34 Křížová proniká na útočnou polovinu, nakonec nahazuje před branku. Hodulíková zastavuje šanci.
04:34 Olomouc opět na míčku a tlačí domácí. Drobná nepřesnost a Machulková získává míček pro svůj tým.
03:57 Zerzánová v brejku, Křížová s klidem blokuje střelu a domácí zpět na míčku.
03:40 Hodulíková si připisuje další zákrok, nicméně s tímto neměla moc práce.
02:50 Olomoucké obránkyně jsou sice na míčku, ale díky vystoupeným hráčkám domácím se jim nedaří najít prostor pro nebezpečný průnik.
01:50 Přihraj a běž mezi Bláhovou a Soukupovou.
00:55 Olomouc teď kontroluje hru, která se nakonec zastavuje po malém faulu v rohu.
00:01 Úvodní hvizd prvního seminifinálového utkání zazněl zde v hale v Řepích a míčku se na začátku utkání ujímají domácí.