Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Tatran Střešovice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 6:1
branky: 7. Kateřina Horáková, 18. Michaela Stránská, 35. Beáta Blaško, 39. Daniela Křížová, 49. Barbora Beránková, 52. Šárka Ježdíková - 59. Anna Kytlicová; rozhodčí: Alexander McIntosh - Jan Brejcha; vyloučení: 1 + Daniela Křížová 4:3; využití: 0:0; diváků: 101; zásahy brankářů: Veronika Novotná 23 - Magdaléna Hrišková 20; po třetinách: 2:0, 2:0, 2:1
60:00 Komentář hostů Pasecký Luděk (Trenér): Byli jsme na dnešek dobře připravení a hráli dostatečně kvalitně, abychom se drželi v boji o postup déle. Bohužel jsme netrefili momenta, v první třetině jsme vždy brzy po našich neproměněných velkých šancích inkasovali. Dlouhý úsek druhé části jsme za stavu 2:0 Tatran dokázali zmáčknout, ale nezvládli jsme využít naše šance, kterých bylo víc než dost. Soupeř se pak oklepal a dokázal nám odskočit na nepříjemný rozdíl. I tak jsme rádi, kam jsme s nejmladším týmem v soutěži došli a jak jsme se minulou neděli dokázali vybičovat v nejdůležitější fázi sezóny. Jsme smutní za 05, kterým končí juniorský věk, že se jim mládež ještě o kousek neprotáhla. Ale mladší většina týmu má vrchol sezóny ještě před sebou a teď musíme přepnout na dorostenky. Díky fantastickým rodičům za atmosféru na hale a za podporu po celou sezónu. A hodně štěstí Tatranu v semifinále.
60:00 Komentář domácích Michálek Marek (Trenér): Jsem hrdý na celý náš tým, jak jsme dnešek zvládi. Neskutečné zkušenosti pro hráčky ale i pro realizák, takovéto zápasy si prostě člověk musí prožít. Děkujeme Ostravě za skvělou sérii, které by slušelo klidně i víc zápasů místo některých ze základní části, které holkám o proti dnešku nedají skoro nic, ale to je taková stejná pohádka 1.ligy juniorek posledních let.(a to se letos kvalita výrazně zlepšila). Dnes musím vyzdvihnout naší koncentraci, kterou jsme udrželi skoro celé utkání a vyhráli jsme jako tým. Smekám i před tábory fanoušků obou týmů, taková atmosféra holky opravdu vybičuje ke stoprocentním výkonům. Přejeme Ostravě hodně štestí v dorostenkách a my se jdeme chystat na příští víkend. #LKT
60:00 Střely ve 3. části: 8:15
59:08 Vyloučen hráč #12 Anna Kytlicová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
59:07 Po faulu hostující hráčky si ještě Tatran zahrje přesilovou hru.
58:32 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová bez asistence (6:1)
58:31 Chybu Tatranu v rozehrávce trestá z velkého brankoviště Kytlicová.
57:23 Tečovanou střelu Janošové chytá Novotná.
56:12 Lysková se natlačila do brnkoviště a trefuje tyč.
55:36 Kytlicová netrefuje bránu. Bude rozehrávat Tatran.
55:34 FBC v plném počtu hráček.
55:28 Tatran kombinuje na útočné polovině.
55:07 Dobrý zákrok Novotné.
53:54 Tatran hraje v plném počtu hráček a má nyní k dispzici přesilovou hru.
53:33 Vyloučen hráč #11 Eliška Kostková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
53:32 Po zákroku Kostkové uvidím hru 4 na 4.
53:28 Ostrava opět bez brankáře.
52:56 Nahození Žižkové končí na Bláhové, která potom netrefuje bránu Ostravy.
51:45 GÓL Tatran Střešovice! 6:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #13 Šárka Ježdíková bez asistence (6:0)
51:44 Ostrava strácí blonek a Ježdíkovíá uklízí balonek do prázdné brány Ostravy.
51:30 Ostrava to zkouší v šesti.
51:04 Žižková netrefuje bránu, míček v držení Tatranu.
49:55 Ostrava na útočné polovině.
49:54 Vyloučen hráč #21 Daniela Křížová družstva Tatran Střešovice na 2+2 minuty za sekání
49:33 Tatran na balonku, Ostrava napadá.
49:03 Dobrou střelu Žižkové chytá Novotná.
48:23 FBC v šesti hráčkách.
48:16 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
48:16 GÓL Tatran Střešovice! 5:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #54 Barbora Beránková, asistoval #18 Pavlína Soukupová (5:0)
48:15 Soukupová trefuje blok. Balonek si bere Beránková a trefuje pravý horní roh brány.
47:32 FBC si v přesilové hře nevytvořilo žádnou větší šanci.
46:26 Trestné střílení družstva Tatran Střešovice neproměnil #18 Pavlína Soukupová.
46:26 Soukupová se pokusila o kličku do forhnedu, ale hostující golmanka chytá.
46:25 Horáková v samostatném úniku falouvaná. Uvidíme trestné střílení.
45:13 Vyloučen hráč #25 Markéta Seidlerová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky
45:11 Špatná rozehrávky Tatranu, Ostrava v šanci zastavená faulem.
44:47 Ostarva od mantinelu natrefuje bránu.
43:54 Dobrá standartní situace pro Tatran. Máchová střílý vedle brány.
42:57 Tvrdý souboj v rohu. Včelná končí za maninelem. FBC bude rozehrávat.
42:43 Šance Tatranu končí na golmance hostů.
40:53 Šanci Ostarvy kryje Novotná.
40:01 Míček pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
39:39 Šance domácích míjí bránu.
39:23 Žižková trefuje pouze blok.
38:56 Zákrok hostující golmanky proti střele Máchové.
38:12 GÓL Tatran Střešovice! 4:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #21 Daniela Křížová, asistoval #18 Pavlína Soukupová (4:0)
38:11 Z otočky na hraně velkého brankoviště se prosazuje Křížová.
36:30 Trpělivá rozehrávka FBC.
34:54 GÓL Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 Beáta Blaško, asistoval #13 Šárka Ježdíková (3:0)
34:43 Po krásné kombinaci na útočné plovině se prosazují domácí hráčky, kdy Blaško vymetla pravý růžek branky.
32:59 Chyba Bláhové v rozehrávce, Ostrava neproměňuje šanci.
31:10 Feiková ve velké šanci netrefuje odkrytou bránu Novotné
30:42 Dobrý zákrok hostující golmanky proti střele Horákové.
30:17 Střela Janošové netrefuje bránu.
29:49 Tvrdý souboj u střídačky Ostravy, rozehrávat bude Tatran.
29:21 Tatran tlačí FBC na jejich polovině.
28:09 Křížové ujíží balonek, Ostrava v šanci.
27:34 Tatran drží balonek a střídá.
26:35 Tatran svoji přesilovou hru nevyužívá.
26:06 Machulková ve velké šnaci naproměňuje.
25:42 Soukupová střílý od mantinelu, ale netrefuje bránu.
25:31 Tatran kombinuje na polovině FBC.
24:34 Vyloučen hráč #99 Nela Golombová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
24:30 Soukupová se dobře natlačila do brankoviště, kde byla falouvaná. Uvidíme přesilovku Tatranu.
23:56 Křížová střílý, golmanka hostů střelu chytá.
23:54 Zajímavá standatrní situace pro Tatran.
23:06 Střela Soukupové pouze do připaveného bloku hostující hráčky.
21:25 Nepřesná přihrávka Ježdíkové. Ostrava na balonku.
20:53 Žižková trefuje břevno.
20:01 Buly pro FBC.
20:00 Střely v 1. části: 9:4
19:31 Budinová blokuje střelu Ostravy.
18:31 Velká šance Prokúpkové na malém brankovišti, hostující brankářka chytá.
17:25 GÓL Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #4 Michaela Stránská, asistoval #13 Šárka Ježdíková (2:0)
17:24 Stránská se prosazuje z poloviny hřiště.
16:57 Dobrá střela Ostravy z poloviny hřiště. Novotná chytá.
15:29 Špatně rozehraná standartní situace Tatrnu v jeho útočném rohu. Ostrava se dostala do rychleho protiútoku, ale netrefuje bránu.
15:09 Tatran kontroluje balonek.
11:33 Ostrava v šanci, ale Novotná střelu kryje.
10:31 Velká šance Soukupové, která z velkého brankoviště netrefuje bránu.
09:59 Ostrava kombinuje na vlastní obranné polovině.
08:56 Střela domácích netreila bránu, bude rozehrávat FBC.
06:00 GÓL Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #35 Kateřina Horáková, asistoval #81 Aneta Machulková (1:0)
05:59 Machulková vyslala na hotující golmanku střelu, hostující gomanka vyráží a Tatran se následně prosazuje z dorážky.
05:43 Ostrava rozehrává z rohu, ale míjí branku
05:39 Úspěšný blok Máchové
04:48 Tvrdý souboj na polovině hřiště, po kterém rozehrává domácí tým
02:14 Tatran v šanci, hostující golmanka chytá.
01:19 Ostrava rozehrává dlouhý balon po mantinelu, kde ale míček sbírá Tatran.
00:01 Uvodní buly pro Tatran.