4:9
    Karolína LÍSKOVCOVÁ
    (Galušková)

FBC Liberec - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:9
branky: 4. Anita Paličková , 20. Tereza Zvěřinová, 42. Karolína Klubalová, 58. Karolína Klubalová - 5. Eva Křtěnová, 32. Nikola Štekerová, 46. Nikola Štekerová, 49. Klára Jiříková, 49. Barbora Vávrová, 54. Nikola Skoková, 55. Klára Jiříková, 59. Nikola Skoková, 59. Karolína Lískovcová; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 64; zásahy brankářů: Alžběta Pelcová 27 - Michaela Galušková 11; po třetinách: 2:1, 0:1, 2:7
60:00 Komentář domácích Nesměrák Lukáš (Asistent trenéra): Musím pochválit naše holky za to, jakým způsobem se během 5 zápasů v playoff zlepšily. Holky byly jste super!!! Narazili jsme na soupeře který má kvalitnější a početnější kádr. To se projevilo až v polovině poslední třetiny, což je pochvala pro nás. Ligu juniorek jsem nesledoval a pomáhal jsem jen na konci sezony. Proto jsem čekal od Chodova trošku víc, když ovládl základní část. Nemyslím to vůbec zle, jen jako "nezávislý" pozorovatel. Z pohledu taktiky mne ničím nepřekvapil a zápasy se lámaly opravdu v detailech. Určitě se ale holky do dalších zápasů playoff zlepší. Přeji jim hodně štěstí, pokud budou hrát jako 10 minut v poslední třetině, mají šanci na úspěch.
60:00 Komentář hostů Netrefa Lukáš (Trenér): 40 minut jsme se nemohli do zápasu dostat, vidím to hlvaně v tom, týmy hrály na rozdílný počet lajn a my měli na tři lajny o to těžší se do tempa dostat. 3. třetina už absolutně nebyla o taktice, tu vyhrál ten, kdo chtěl o velký kus více a já jsem strašně rád za to, že jsme oproti prvnímu utkání hráli Play-off úplně se vším, co potřebujeme. Důraz v soubojích, rvaní se u mantinelu, bloky, chtíč dávat góly, střílet, vše ve třetí třetině bylo. Liberec byl skvělým soupeřem do čtvrtfinále a dva zápasy s tímto týmem za to opravdu stály! Děkujeme soupeři a rozhodčím za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 8:18
60:00 Střely celkem: FBC Liberec - 15, FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 34.
60:00 Hráčkami utkání za FBC Liberec Alžběta Pelcová a FAT PIPE FLORBAL CHODOV Michaela Galušková
59:01 Liberecké hráčky se snaží, ale chodovské hráčky nedovolí zvrat utkání.
58:55 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #38 Michaela Galušková (4:9)
58:32 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková bez asistence (4:8)
57:23 GÓL FBC Liberec! 4:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #75 Kateřina Jirsová (4:7)
55:51 Domácí se snaží co to jde, aby zvrátily výsledek.
54:23 Po standartní situaci domácích, kterou rozehrávala Jirsová a Klubalová dává gól.
54:16 Timeout FBC Liberec
54:16 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Klára Jiříková, asistoval #36 Nikola Štekerová (3:7)
53:13 Chodovské hráčky utíkájí libereckým hráčkách o 3 góly.
53:07 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková, asistoval #6 Kristina Venerová (3:6)
51:09 Liberecké hráčky se nevzdávají a snaží se o snížení skóre.
48:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #56 Barbora Vávrová, asistoval #98 Eva Křtěnová (3:5)
48:39 Pražský tým během minuty odskakuje domácím o dvě branky.
48:19 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Klára Jiříková bez asistence (3:4)
48:19 Chodovské svůj tlak využívají a zvyšují skóre na 3:4.
47:45 Chodovské momentálně drží domácí hráčky ve svém obranném pásmu.
45:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #36 Nikola Štekerová, asistoval #83 Klára Jiříková (3:3)
45:48 Chodov vyrovnává a dramatizuje tento zápas.
44:44 Cidlinská blokuje chodovskou střelu.
42:44 Chodov přestřeluje.
42:42 Standartní situace pro hostující tým u domácí brankářky.
41:47 Domácí hráčky povzbuzují domácí fanoušci.
41:04 GÓL FBC Liberec! 3:2
41:04 Klubalová po přihrávce od Jirsové zvyšuje skóre na 3:2.
40:01 Úvodní buly poslední třetiny je pro hostující tým.
40:00 Jdeme do třetí třetiny, která rozhodne o dalším průběhu této série. Zápas je vyrovnaný.
40:00 Střely ve 2. části: 3:9
39:50 V poslední minutě jsme viděli golové šance na obou stranách týmů.
38:35 Domácí jsou v plném počtu.
36:35 Vyloučen hráč #31 Anita Paličková družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
36:35 Chodov si zahraje první přesilovku.
35:50 Pelcová chytá vyloženou šanci chodovských.
34:58 Jirsová střílí na branku,hostující hráčka střelu blokuje.
33:26 Chodovské hráčky vyrovnávají na 2:2.
31:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #36 Nikola Štekerová, asistoval #28 Karolína Lískovcová (2:2)
30:42 Chodovské hráčky v protiútoku, ale trefují tyčku domácí branky.
30:00 Škodová střílí z půlky, ale netrefuje.
29:02 Domácí brankářka ukázala své kvality, střelu chytá.
27:55 Liberecké hráčky si vynutily faul a budou rozhrávat.
26:43 Hosté jsou v plném počtu.
25:50 Domácí si vytvořily akci, Škodová přestřeluje.
24:42 Vyloučen hráč #18 Magdaléna Netrefová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
24:14 Liberec si zahraje přesilovku a zkouší hru v 6ti.
23:50 Cidlinská přihrává Mlčochové, ale ta v otočce miček ztrácí.
22:50 Pelcová chytá střelu z půlky hřiště.
22:12 Domácí hráčky budou rozehrávat ze svého obranného pásma..
20:22 Chodovské začaly aktivně, ale gól nedaly, domácí brankářka chytá.
20:01 Úvodní buly pro chodovské hráčky.
20:00 Do druhé třetiny jde domácí tým s jednobrankovým náskokem.
20:00 Střely v 1. části: 4:7
19:10 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #26 Tereza Zvěřinová, asistoval #95 Veronika Šmídková (2:1)
19:10 Zvěřinová dává gól a do šaten jdou s jednobrankovým náskokem
17:12 Šmídková se pokusila přihrát míček Cidlinské, chodovská hráčka míček zachytila.
16:18 Jirsová vypíchla kotouč, ale chodovské si jej zas vzaly.
15:42 Domácí hráčky rozehrávají a prověřují hostující brankářku.
12:19 Šmídková střílí, ale mimo branku.
10:44 Chodovské hráčky prověřují připravenost domácí brankářku.
08:07 Klubalová si běžela pro šanci, ale zastavila ji chodovská hráčka.
07:30 Vidíme florbal, který se hraje ze strany na stranu
04:20 Klubalová střílí horní tyčku chodovské branky.
04:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová, asistoval #58 Nikola Skoková (1:1)
04:03 Vzápětí chodovský tým vyrovnává.
03:24 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #31 Anita Paličková , asistoval #75 Kateřina Jirsová (1:0)
03:24 Paličková otvírá skóre a domácí se radují z gólu.
02:45 Chodovské hráčky vyzkoušely pozornost domácí brankářky Pelcové.
02:12 Šmídková střílí nad branku hostí.
01:14 Zápas nám začal v rychlém tempu.
00:01 Úvodní buly pro Chodov.
00:00 Krásný podvečer, vítáme Vás u druhého zápasu čtvrtfinále 1. ligy juniorek.