9:2
    Tereza ZVĚŘINOVÁ
    (Šmídková)

FBC Liberec - IBK Hradec Králové 9:2
branky: 4. Karolína Klubalová, 18. Karolína Klubalová, 20. Petra Škodová, 31. Lucie Cidlinská, 35. Lucie Cidlinská, 36. Anita Paličková , 36. Lucie Cidlinská, 43. Lucie Cidlinská, 53. Tereza Zvěřinová - 25. Valérie Veverková, 26. Valérie Veverková; rozhodčí: Vojtěch Grohol - Petr Dunaj; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Alžběta Pelcová 14 - Petra Sčučková 4, Tereza Fejglová 16; po třetinách: 3:0, 4:2, 2:0
60:01 Komentář domácích Navrátil Ondřej (Trenér): Řekl bych, že jsme dnes potvrdili svou kvalitu a zasloženě postoupili. Sportovně musíme uznat, že soupeř udělal veliký pokrok a dovedl nám připravil horké chvíle. Co se týče dnešního utkání, byli jsme dobře připraveni a v plné sestavě, což bylo rozhodující. Holky plnily pervektně naše pokyny a dokázaly i přidat něco navíc. Chci poděkovat všem - holkám, divákům, ale i všem trenérům a teď už se jdeme připravovat na Chodov.
60:01 Komentář hostů: Težké hodnocení bojovného zápasu, kdy ve druhé třetině jsme mocně dotahovali a bohužel nás vytrestal nedůraz před brankou. Nicméně  chtěl bych pochválit holky za celou sezónu, protože co předváděli první rok v nejvyšší soutěži juniorek a jaký udělali pokrok za ten rok je prostě neskutečné a budu mluvit za všechny trenéry, jsme na všechny neskutečně hrdí! O tomhle týmu ještě uslyšíte, věřte mi. Děkujeme soupeři za skvělou sérii a držíme palce ve druhém kole.
60:01 Střely celkem FBC Liberec 29 a IBK HK 16.
60:01 Nejlepší hráčky dnešního zápasu FBC Liberec Lucie Cidlinská a IBK HK Valerie Veverková.
60:00 Střely ve 3. části: 7:5
58:00 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:20 Klubalová vykryla střelu hostující hráčky vlastním tělem.
55:54 Hradec přestřeluje domácí branku a vznikl z toho protiútok Liberce, ale hostující brankářka byla připravena.
52:41 GÓL FBC Liberec! 9:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #26 Tereza Zvěřinová, asistoval #95 Veronika Šmídková (9:2)
52:41 Po aktivní hře obou celků Zvěřinová po přihrávce od Šmídkové zvyšuje na 9:2.
52:05 Domácí tým nepouští Hradec do vyložené akce.
51:32 Hradec bude rozehrávat u liberecké branky.
50:26 Oba týmy předvádí zajímavou hru, kde zkouší střílet na branku.
47:42 Hradec rozehrává a bude mít šanci vymyslet útok na snížení skóre.
47:09 Domácí tým je v plném počtu.
46:05 Dnešní rozhodující utkání ve sportovní hale Dobiášova sleduje 75 diváků. Děkujeme za podporu obou týmů.
45:09 Vyloučen hráč #42 Lucie Cidlinská družstva FBC Liberec na 2 minuty za hra na zemi
45:09 Hradecký tým si zahraje přesilovku.
45:00 Hradec nebezpečně krouží u domácí branky.
43:32 Paličková střílí z poloviny na hradeckou brankářku, ta střelu chytá.
42:03 GÓL FBC Liberec! 8:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #42 Lucie Cidlinská, asistoval #95 Veronika Šmídková (8:2)
42:03 Po při hrávce Šmídkové dává Cidlinská gól. Dnes svůj již čtvrtý.
41:31 Liberec nepouští Hradec do vyložené akce.
40:01 Úvodní buly poslední třetiny pro tým Hradce.
40:00 Jdeme do poslední třetiny. Dokáže Hradec snížit, aby zápas zdramatizoval nebo Liberec skóre uhlídá?
40:00 Střely ve 2. části: 15:9
39:59 Od hráček obou týmu jsme viděli aktivní hru.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:25 Hradec vyvíjí tlak a zkouší střílet na libereckou branku.
36:55 Klubalová vybojovala míček a může začít liberecká akce.
35:24 GÓL FBC Liberec! 7:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #42 Lucie Cidlinská bez asistence (7:2)
35:24 Během minuty dává Liberec celkem 3 branky a navyšuje skóre na 7:2.
35:14 GÓL FBC Liberec! 6:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #31 Anita Paličková , asistoval #75 Kateřina Jirsová (6:2)
34:01 Timeout IBK Hradec Králové
34:01 GÓL FBC Liberec! 5:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #42 Lucie Cidlinská, asistoval #26 Tereza Zvěřinová (5:2)
34:01 Cidlinská zvyšuje na 5:2.
32:30 Škodová střílí na branku, netrefuje.
31:44 Klubalová rozehrávala od domácí branky, ale Hradec v proti útoku. Akce nebyla gólová.
30:49 GÓL FBC Liberec! 4:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #42 Lucie Cidlinská, asistoval #17 Petra Škodová (4:2)
30:49 Po neskutečné hře od obou týmu dává liberecká hráčka Cidlinská gól na 4:2. Duo Cidlinská - Škodová vystrkuje růžky.
30:28 Jde vidět, že oba týmy chtějí vyhrát.
29:49 Hradec ve vyložené akci, gól nedává, domácí brankářka si zaslouží pochvalu.
29:01 Hra se přelává ze strany na stranu. Vidíme krásný bojovný florbal z obou stran.
27:01 Škodová střílí z poloviny, ale přestřeluje.
26:17 Liberec rozehrává ze své poloviny. Akce byla bez navýšení skóre a ukldnění situace.
25:31 Hradecké hráčky jako by vypily živou vodu.
25:20 GÓL IBK Hradec Králové! 3:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #10 Valérie Veverková, asistoval #2 Kateřina Tobišková (3:2)
24:36 GÓL IBK Hradec Králové! 3:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #10 Valérie Veverková, asistoval #99 Veronika Dubcová (3:1)
24:36 Hradecké hráčky snižují na 3:1.
23:16 Hradecké hráčky nebezpečně vystřelily na libereckou branku, ale trefují boční síť branky.
22:22 Liberec se snaží dostat před hradeckou golmanku, ale Hradec dobře brání.
20:01 Úvodní buly pro hradecké hráčky.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Tereza Fejglová družstva IBK Hradec Králové
20:00 Hradec střídá brankářky.
20:00 Půjdeme do druhé třetiny, uvidíme co nám představí, jeslti bude bohatá na góly
20:00 Střely v 1. části: 7:2
19:38 GÓL FBC Liberec! 3:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Petra Škodová, asistoval #18 Karolína Klubalová (3:0)
19:38 Liberec využívá přesilovku a zvyšují skóre na 3:0.
19:03 Vyloučen hráč #15 Ema Freiburgová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
19:03 Liberec rozehrává svoji první přesilovku.
18:00 Zbvývají nám poslední dvě minuty zápasu.
17:08 Šmídková vybojovala míček a přihrává Klubalové, ta trefuje branku hostí.
17:03 GÓL FBC Liberec! 2:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #95 Veronika Šmídková (2:0)
15:21 Hradec rozehrává od své branky.
14:26 Hradecké hráčky nebezpečně vystřelily na libereckou bránkářku, střílí vedle branky.
12:41 V šanci před brankářkou Paličková, které přihrávala Šmídková, hostující brankářka byla připravena.
10:40 Klubalová nám opět ukázala, jak se proplouvá mezi soupeřkami.
10:11 Cidlinská byla v šanci, přestřeluje.
09:30 Liberec bude rozehrávat z obranného pásma Hradce.
08:21 Libereci se nedaří dostat ze svého obranného pásma.
07:10 Škodová přestřeluje branku.
05:30 Hradecká hráčka střílala do poloodkryté liberecké branky, vyrovnávací gól nebyl vstřelen.
04:13 Hradec rozehrával z půlky, ale Vodhánělová sebrala míček hradecké hráčce, ale střela nevyšla, jak měla.
03:22 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová bez asistence (1:0)
03:22 Klubalová vyletěla ze střídačky a dává první gól zápasu.
03:00 Hra začala ve vysokém tempu.
02:02 Hradec teď nebezpečně vypálil na libereckou branku, brankářka rukou vyráží.
01:06 První standartní situace pro Hradec, ale k větší šanci se nedostaly.
00:33 Liberecké hráčky se drží u míčku a zkouší ohrozit hradeckou branku.
00:01 Úvodní buly pro hradecký tým.
00:00 Krásný úterní večer z Liberce, vítáme Vás na rozhodujícím zápase mezi FBC Liberec a IBK Hradec Králové.Kdo se bude radovat uvidíme na konci tohoto zápasu. Dnes posilily řady libereckých juniorek Klubalová, Škodová, Šmídková, Jirsová. Budeme těšit na kvalitní zápas