• 59 58:41
    5:4
    ()

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - ACEMA Sparta Praha UNYP 5:4
branky: 23. Zuzana Glacová, 52. Adéla Červenková, 55. Anna Včelná, 58. Anna Kytlicová, 59. Anna Kytlicová - 34. Karolína Stošková, 38. Kristýna Mandíková, 38. Sofie Pevná, 49. Karolína Stošková; rozhodčí: Filip Górny - Adam Langer; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Magdaléna Hrišková 8 - Nicol Jakešová 39; po třetinách: 0:0, 1:3, 4:1
60:00 Komentář hostů Staněk Lukáš (Trenér): V dnešním utkání jsme směřovali za zázrakem. Pokud ve třetí třetině vedete 4:1, tak nevyhrát je zklamání. Soupeř byl však lepší a vyhrál florbal. V osmi lidech však předvést takový zákas - klobouk dolů holky. Ani bych neřekl, že se hra soupeře v prvních dvou třetinách nějak lišila. My poctivě bránili a měli obrovské štěstí, skvélou golmanku. Ve třetí třetině se soupeř dostával do většího tlaku, což vzhledem ke skóre se dalo očekávat. Litovat toho, že jsme na konci zápasu neměli štěstí - neměli - ale během zápasů jsme ho měli dostatek a díky tomu jsme si mohli užít tenhle perfektní okamžik. Díky všem zúčastněným. Zítra nový den.
60:00 Komentář domácích Pasecký Luděk (Trenér): Dvě třetiny to byla z naší strany trochu ostuda, s ohledem na naše možnosti. Bez energie, bez pohybu, všechno pozdě. Jako kdybychom vedli 10:0. A přišel zcela zasloužený trest. Možná, že jsme pro další rozvoj a další zápasy takovou zkušenost a facku potřebovali. Nakonec se nám povelo zápas otočit a vyhrát, za to si holky zaslouží velkou pochvalu. Hra ve 3. třetině už snesla přísnější měřítko a tlak byl velký. I tak bychom ale zápas měli zvládnout o několik úrovní lépe, i když to pro část týmu byla premiéra v play-off.
60:00 Střely ve 3. části: 19:2
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:41 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová bez asistence (5:4)
58:01 Žižková pálila z poloviny, Jakešová vyráží.
57:12 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
57:12 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #38 Zuzana Glacová (4:4)
55:27 Ostrava začala makat a dostávat se do mnoha šancí.
54:06 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Anna Včelná bez asistence (3:4)
53:40 Kytlicová zvolila pozemní střelu, ale zapomněla namířit a tak balónek míjí bránu.
52:26 Hosté parádně brání a blokují střely ostravských holek.
51:16 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Adéla Červenková, asistoval #7 Rozálie Janošová (2:4)
49:44 Sparta uzamkla domácí hráčky na útočné polovině.
48:55 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #32 Karolína Stošková, asistoval #5 Žaneta Davidová (1:4)
47:45 Kostková trefuje Jakešovou přímo do hrudníku.
46:09 Hra se přelévá ze strany na stranu.
44:51 Holky z Ostravy dělají zbytečné chyby a přicházejí o míčky.
42:57 Červenková se dostala před Jakešovou a snažila se zakončit, gólmanka ale předvedla hezký zákrok.
41:34 Domácí jsou na míčku a kombinují na polovině Sparty.
40:01 Buly pro Ostravu.
40:00 Střely ve 2. části: 15:7
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:46 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #82 Sofie Pevná, asistoval #32 Karolína Stošková (1:3)
37:46 Stačilo dvacet sekund a Sparta si bere vedení.
37:28 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #7 Kristýna Mandíková, asistoval #41 Agáta Dávidíková (1:2)
35:58 Najmonová pálila ze středu, Hrišková bez větších potíží chytá míček do svých dlaní.
34:15 Stošková opět v samostatném úniku, Hrišková se nenechala překonat.
33:44 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:1
31:56 Feiková byla ve velké šanci, ale trefuje pouze blok.
30:57 Ostrava uzamkla hosty na útočné polovině.
29:33 Sparta se snaží profitovat z brejků, několikrát se jim to už skoro povedlo, ale zradilo je zakončení.
28:04 Včelná prozkoušela pozornost Jakešové, ta zkouškou prošla.
26:41 Glacová dostala parádní přihrávku a pálila z první, míček nakonec míjí bránu.
24:54 Stošková se snažila zakončovat zpoza brány, Hrišková ji ale nedala prostor.
23:21 Ostrava kombinuje na polovině hostí.
22:17 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #38 Zuzana Glacová, asistoval #21 Kristýna Gajdečková (1:0)
21:08 Davidová to zkusila ze středu, ale trefuje pouze blok protihráčky.
20:01 Buly pro Spartu.
20:00 Střely v 1. části: 10:3
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:01 Domácí jsou na koni, Spartu přehrávají, avšak finální zakončení není ideální.
16:32 Stošková si šikovně projela celé hřiště, zakončuje ale mimo.
14:58 Stošková nebezpečně vystřelila, domácí brankářka vyráží.
13:21 FBC sice obstřeluje Jakešovou ze všech stran, ale ta svůj tým perfektně drží nad vodou.
11:44 Hraje se nahoru dolů.
09:24 I holky ze Sparty se již několikrát dostaly do šance, Hrišková je zatím stoprocentní.
07:43 Ostrava má balónek na svých holích a snaží se přehrát obranu hostů.
06:11 Na druhé straně Gajdečková prozkoušela Jakešovou.
05:03 Stošková se s míčkem dostala před Hriškovou a dostala se i k zakončení, Hrišková parádně zasáhla.
04:01 Ani jeden tým zatím nevystřelil na bránu, většinou se bojuje o míček na polovině hřiště.
02:26 Ostrava kombinuje v útočném pásmu.
00:51 Hosté zatím drží míček pouze na své polovině.
00:01 Úvodní buly pro Spartu.