57
  • 57 56:00
    Kutná Hora

FBC Kutná Hora - FAT PIPE Tigers Start98 2:3
branky: 19. Natálie Trpišovská, 49. Dominika Němcová - 31. Monika Škorpová, 36. Karolína Mezerová, 49. Kristýna Jirásková; rozhodčí: Tomáš Grigar - Karel Kotyza; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 267; zásahy brankářů: Lucie Melicharová 16 - Eliška Držíková 25; po třetinách: 1:0, 0:2, 1:1
60:00 Komentář hostů Koníček Miroslav (Trenér): Zlepšený a ubojovaný zápas od nás. My jsme dnes měli jasný cíl, vrátit sérii do Prahy a to se nakonec povedlo. Máme teď týden doléčit veškeré zranění a připravit se na rozhodující utkání. Díky rozhočím, soupeřům a skvělým divákům, kteří se postarali o krásnou atmosféru. My se prostě nevzdáme!!!
60:00 Komentář domácích Štursa David (Trenér): Dneska přišel z naší strany na hřiště jiný tým než včera. Bohužel první dvě třetiny jsme neplnily ani jeden ze dvou základních pokynů, které jsme si před zápasem dali. I tak to byl hezký zápas, který jsme do poslední minuty nevzdali. Nic nekončí, v sobotu mají matchball oba týmy. Děkuji fanouškům za podporu, těšíme se na podporu v Praze. Soupeři blahopřejeme k vítězství. Jedeme dál!
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
59:33 Ašenbrennerová zkouší střelu která ale těsně končí mimo.
59:00 Poslední minutka třetí třetiny a domácí stále tlačí na soupeřky.
58:33 Domácí zatím skvěle kombinují ale ke střele se nedostali.
57:43 Domácí to zkouší v šesti.
56:50 Melicharová opět čape nepříjemnou střelu z akce 2 na 1. V obraně jí zůstala Knížová.
56:01 Domácí si berou oddechový čas a my jsme zvědaví s čím nás překvapí.
56:00 Timeout FBC Kutná Hora
54:30 Čas se pro domácí ale krátí a hosté stále tak nějak kontrolují hru. Nepříjemné střely a rychlé akce. Domácí ale tlačí a nedají hostům nic zadarmo.
53:50 Dnešní utkání na Klimešce sleduje úžasných 267 diváků. Atmosféra je tu opravdu skvělá a my moc děkujeme.
52:59 Hosté opět drží přesilovou hru a domácím tak přesilová hra opět nevychází.
52:24 Němcová teď zkouší střelu ale Držíková chytá.
52:04 Hosté jsou ale velmi aktivní a nedávají domácím moc prostoru.
50:54 Třetí vyloučení na straně hostů. Spěváčková si chtěla proběhnout kolem mantinelu ale Jirásková jí nepříjemně nabrala a hodila přes mantinel.
50:53 Vyloučen hráč #22 Kristýna Jirásková družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za bránění ve hře
48:56 Domácí ale nečekají dlouho a střílí přibližujcíí branku. Němcová vyslala svou střelu na bližší tyč a snižuje tak náskok hostů.
48:54 GÓL FBC Kutná Hora! 2:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Dominika Němcová, asistoval #32 Barbora Forštová (2:3)
48:19 Hostující hráčky vedou o dvě branky. Střela ze středu překonala Melicharovou.
48:18 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #22 Kristýna Jirásková, asistoval #36 Karolína Mezerová (1:3)
46:19 Němcová D. dostala rukou do obličeje a tak nám domácí představí přesilovou hru 5 na 3.
45:56 Vyloučen hráč #55 Emilie Skalíková družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za hrubost
45:38 Ašenbrennerová vyslala střelu na Držíkovou. Ta je ale pozorná a drží svůj tým.
44:53 Hosté zatím hezky brání a nepušt domácí k nějaké větší akci.
44:15 První přesilová hra na straně domácích. Uvidíme co si pro nás holky přirpaví.
44:14 Vyloučen hráč #36 Karolína Mezerová družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za sekání
42:08 Vysoká hokejka před Melicharovou a domácí tak rozehrávají.
41:23 Forštová zkouší střelu která ale končí mimo.
40:47 Šrumec před brankou hostí končí míčkem mimo hřiště.
40:00 Střely ve 2. části: 10:8
38:56 Forštová zkouší střelu backhandem. Na to že se pro míček musela dost natáhnout tak to byla střela pěkná.
38:30 Moravcová zkouší střelu z úhlu od mantinelu. Ta ale končí mimo branku.
37:31 Domácí hráčky jsou lehce zabržděné tuto třetinu. Hosté na ně dost tlačí a opravdu až na pár úniků domácích je hra spíše v rukou hráček Tigers.
35:52 A hosté se dostávají do vedení. Mezerová překonala Melicharovou nepříjemnou kličkou a střelou nad pravou ruku.
35:51 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:2
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #36 Karolína Mezerová, asistoval #9 Alžběta Řeháková (1:2)
34:15 Domácí mají také malou domů a hosté tak rozehrávají po pravici Melicharové z rohu.
33:25 Melicharová teď se štěstím ale chytá. Soupeřce střela sjela z hokejky a poslala šmudlu po zemi. Melicharová ve skoku stihla zareagovat a míček chytá.
31:50 Beranová opět v šanci ale jedna z hostujících obránkyň jí zblokovala hokejku.
30:32 A máme na Klimešce vyrovnáno. Nepříjemná střela Škorpové která byla podle mého pohledu lehce tečovaná protože Melicharová spíše máchla rukou. No nepříjemný padáček. Zápas je opět vyrovnaný.
30:27 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #32 Monika Škorpová bez asistence (1:1)
29:15 Druhá třetina je zatím velice vyrovnaná. Zatím to ale vypadá že hostům tato třetina prospívá více.
27:34 Domácí hráčky dvakrát za sebou ztrácí míček po přechodu přes polovinu hřiště. Hosté z toho těží a jednou z toho byla střela na přesouvající se Melicharovou. Ta měla ale štěstí a střela končí mimo.
26:37 Melánie Dubská si prošla dvě hráčky a ještě zvládla zakončit. Bohužel pro domácí ale mimo branku.
24:41 Skvělá rozebíračka hostů a domácí neměli moc šancí se rozkoukat. Melicharová vyráží maskou.
23:26 Nepříjemná střela hostů která ale minula branku.
22:58 Na straně hostů je pískána malá domů a domácí hráčky.
22:24 Melicharová nám předvádí své kvality skvělým zákrokem.
21:30 Beranová v samostatném úniku. Míček jí ale utekl a Spěváčková minula brnaku z těžké pozice. Beranová ale zavadila o Držíkovou a hra je tak přerušená.
20:10 Úvodní buly druhé třetiny patří hostům.
20:00 Střely v 1. části: 9:5
18:33 První branka dnešního utkání a to pro domácí. Nahození před branku host. Tam Venclová prodlužuje na Trpišovskou a ta jen zakončuje.
18:32 GÓL FBC Kutná Hora! 1:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská, asistoval #36 Kristýna Venclová (1:0)
16:20 Melicharovou teď zachraňuje horní tyčka. Opět střela ze stejného místa po pěkné kombinaci hostů.
15:51 Střela hostů končí za brankou domácích. Domácí rozehrávají po pravici Melicharové a vydávají se do útoku.
14:05 Beranová získala míček a vydala se na branku. Držíková si ale poradila a stav je tak stále bez branek.
13:05 A přeci jen jedna nepříjemná akce hostů přichází. Výborná netrefila míček nohou a jedna z hostujcích hráček trefuje backhand mezi nohama. Melicharová střelu zřejmě viděla špatně a nebo nečekala.
12:44 Hosté na míčku tak uvidíme jestli vymyslí nějakou hezkou akcičku.
11:54 Moravcová na Spěváčkovou která ale neměla zrovna nejlepší pozici a minula branku.
10:05 Dubská M. zkouší střelu na bližší tyč do šibenice. Držíková ale pozorná.
09:25 Beranová v šanci. Chtěla nahrát Venclové která ale míček přeběhla.
08:33 Němcová teď zblokovala střelu mimo hřiště a Melicharová je tak bez práce.
07:00 Domácí teď drželi hosty na jejich polovině. Hosté nemohli rozehrát. Nakonec ale Dubská M. míček soupeřkám sebrala a jde do útoku.
05:50 Oba celky hrají přeci jen trochu opatrněji.
05:18 Moc pěkná akce od hostů. Jedna hráčka měla hezkou střeleckou pozici ale minula branku.
04:19 Zatím se nám to tu pěkně střídá a na míčku je každou chvíli jiný tým.
03:05 Teď jsou na míčku hosté a Melicharová také zasahuje.
01:40 Domácí se usazují na útočné polovině ale žádná napříjemná akce nepřichází. Beranová ale dobře bojuje.
00:35 První střela utkání patří domácím. Držíková ale pozorná i nepříjemnou střelu po zemi si pohlídala.
00:20 Hosté se okamžitě dostávají na útočnou polovinu. Tam ale míček ztrácí a běží si pro něj Klepalová.
00:05 My máme rozehráno a úvodní buly patří hostům.
00:00 Vítáme Vás na online přenosu zápasu z Klimešky v Kutné Hoře. Dnes se utkají ve 2. kole semifinále domácí FBC Kutná Hora a hostující FAT PIPE Tigers Start98. Včerejší zápas patřil Kutné Hoře a to výsledkem 6:3. Oba celky se nám již připravují na hřišti a my se těšíme na dnešní zápas. Doufáme že bude plný skvělých akcí a nádherných gólů.