4:2
    Lucie ŽELÍZKOVÁ
    ()

PSN Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:2
branky: 5. Bára Matějková, 43. Lucie Krýslová, 50. Karolína Stůjová, 54. Karolína Stůjová - 59. Mirva Naava, 60. Lucie Želízková; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 135; zásahy brankářů: Monika Šolleová 25 - Jana Christianová 9; po třetinách: 1:0, 0:0, 3:2
60:00 Střely ve 3. části: 5:12
59:51 Vyloučen hráč #55 Lucie Krýslová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
59:51 Poslední vteřiny zápasu proběhnou v početní převaze 6 na 4 pro Chodov.
59:15 Timeout PSN Tatran Střešovice
59:15 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:2
Vlastní branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková (4:2)
59:14 Želizková ve snaze odrazit míček pryč z nebezpečného prostoru omylem trefuje balonek do brány.
58:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Mirva Naava, asistoval #9 Eliška Chudá (4:1)
58:43 Naava od levého mantinelu a prostřeluje Šolleovou.
58:23 Chudá to zkouší nebezpečněod poloviny těsně nad zemí.
58:06 Frantíková a její střela.
57:50 Standardka Chodova z rohu - ovšem bez zakončení.
56:59 Chodov zkouší hru bez gólmanky. Panešová zastavuje přihrávku a vyhazuje míček na druhou stranu, domácí mají prostor vystřídat.
56:20 Šolleová si připisuje výborný zákrok.
55:42 Chodov opět v 6.
53:38 Vyloučen hráč #11 Marie Havlíčková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání
53:23 Chodov v 6.
53:15 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #11 Karolína Stůjová, asistoval #29 Lucie Želízková (4:0)
53:11 Standardka domácích v rohu, Želízková přihrává na Stůjovou, která od poloviny posílá střelu.
51:56 Chodov teď kontroluje hru a zatlačil domácí hráčky hluboko na obrannou polovinu.
50:13 Frantíková od poloviny, těsně netrefuje, ale míček je stále ve hře.
49:45 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #11 Karolína Stůjová bez asistence (3:0)
49:45 Stůjova zachytává přihrávky Naavy a domácí v sitauci 2 na 1. Stůjová volí střelu a vyplácí se!
47:02 Další velká šance domácích. Želizková sťukává na Seemannovou, která z první těsně míjí branku.
46:00 Chodov teď zamyká tatranské hráčky na vlastní polovině.
44:02 Menší závar i na druhé straně. Baldreichová trefuje odražený míček ze vzduchu, Šolleová chytá.
42:20 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #55 Lucie Krýslová, asistoval #29 Lucie Želízková (2:0)
42:19 Situace 2 na 1. Želízková střílí, Christianová se vyjíždí a míček vyráží. K situaci dobíhá Krýslová a odražený balonek doťukává do brány.
40:35 Hosté se nenechávají zahanbit a o chvíli později jde do šance Chudá, Hermannová blokuje.
40:30 O první střelu třetiny se postarala Želízková pořádnou bombou ze středu hříště.
40:00 Střely ve 2. části: 3:9
39:50 Poslední vteřiny se sice odehrávají na čepelích domácích, ale za polovinu už se nedostávají.
38:27 Domácí na balonku v klidu dostřídávají a hrišti je první lajna.
37:16 Panešová zastavuje střelu Frantíkové a přechází do brejku a od mantinelu střílí.
36:31 Belicová na hřišti a ihned zkouší pozornost Šolleové.
35:20 Chodovské obránkyně na balonku a na chvíli uklidnili tempo hry.
34:09 Brejk Chodova zastavuje Matějková se Soukupovou, ale bohužel se jim nedaří proniknout na útočnou polovinu.
30:50 Naava to zkouší backhandem.
29:29 Další velká šance na kontě Chodova.
28:26 Po chvíli se k šanci dostávají domácí - bohužel Krýslová přestřeluje.
28:00 Štolbová od poloviny. Střelu zastavuje Gocová.
26:59 Balreichová od levého mantinelu. Šolleová tečuje a míček nebezpečně proskakuje malým brakovištěm.
26:37 Mezerová v šanci.
25:43 Šance Chodova. Šolleová však šanci Janatkové zlikvidovala.
25:05 Fuksová na Vernerovou, bohužel přihrávka jí končí na patách. Škoda, tohle mohla být gólová střela.
24:00 Domácí se přesouvají do protiútoku.Želízková na Seemannovou a ta jen těsně míjí.
23:09 Prontekerová prohazuje Bláhovou a nahrává na střed. Tam už ale číká Panešová a Tatran jde do protiútoku.
20:36 Vernerová na balonku. Hledá prostor a nakonec střílí - Christianová vyráží.
20:15 Druhá třetina byla rozehrána a Chudá se ocitá v obrovské šanci.
20:00 Střely v 1. části: 5:6
19:34 Chodov v situaci 3 na 2. Balreichová volí střelu, gól z toho tentokrát nebude.
18:54 Obrovská šance domácích. Želízková krosem na Seemannovou, ta z první na Krýslovou, ta bohužel promachuje.
18:02 Chodov opět zavírá domácí na obranné polovině.
17:43 Panešová od mantinelu na Vernerovou, ta netrefuje.
17:05 Vernerová sama na Christianovou, volí střelu, ael bohužel přestřeluje.
14:55 Míček proklouzává na střed a Soukupová k němu nabíhá a střílí, ale na Christianovou nevyzrála.
14:30 Hra teď pod taktovkou Chodova.
12:40 Panešová nevinně od poloviny, Christianová se natahuje a chytá.
11:32 Brejk domácích, Gocová na Soukupovou a míček jen tak tak nekoční v bráně.
11:25 Břeská v obrovské šanci. Nevychází to, Šolleová vyráží. Břeská doráží, ale přestřeluje.
10:32 Standardka Chodova na mantinelu. Nakonec končí na balonku Štolbová, ale domácí jí nepouští do střely.
09:40 Menší divočina na útočné polovině domácích, ale nakonec se hosté mohou oddychnout.
09:19 Baldreichová chce přihrávkou přelstít Panešovou, ale tentokrát ji to nevychází.
07:25 První lajna domácích na hřišti a zavírají Chodov na vlastní polovině.
06:20 Gocová profíká po mantinelu, ale bohužel do střely se nedostává.
05:11 Chudá pálí, Šolleová vychytává.
04:01 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #17 Bára Matějková, asistoval #14 Barbora Lovíšková (1:0)
04:00 Lovíšková famózně prokličkovává z obrany a přihrává na Matějkovou, která prostřeluje Christianovou.
02:45 Stůjová blokuje další střelu hostí a domácí se díky tomu ujímají balonku.
01:30 Hra se teď přesunula na druhou stranu a Soukupová v šanci.
01:11 Chodov zavírá Tatran na vlastní polovině a Frantíková střílí a trefuje první blok.
00:40 Chodov na balonku a kontrolují hru.
00:01 Utkání zde v Řepích byla zahájeno a míčku se po úvodním buly ujímají domácí.