• 58 57:43
    2
    Vlaďka MADĚROVÁ

PSN Tatran Střešovice - FBS Olomouc 4:2
branky: 2. Kateřina Seemannová, 3. Kateřina Vachudová, 23. Lucie Krýslová, 26. Linda Fuchsová - 33. Lucie Cholinská, 36. Tereza Reimerová; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; diváků: 121; zásahy brankářů: Monika Šolleová 11 - Klára Hodulíková 8; po třetinách: 2:0, 2:2, 0:0
60:00 Střely ve 3. části: 2:6
59:44 Tatran hraje v plném počtu
58:29 Olomouc vyhazuje a získává 5 vteřin na vystřídání
57:43 Vyloučen hráč #80 Vlaďka Maděrová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
56:30 Nához naTatranskou bránu vyvrcholil odpáleným balonkem a Olomouc hraje opět na balonku
55:23 Olomouc hraje bez brankáře a má standartku na půlce
54:56 Timeout FBS Olomouc
54:50 Bláhová po levé mantinelu,obránkyně ji však nenechali vystřelit
53:14 Hermannová volná na středu,po přihrávce střílí z první po zemi a vedle
50:48 Býčková krouží za Olomouckou bránou a neví kam přihrát, hostující ji  balonek obrali a můžou jít do protiútoku
49:00 Cholinská z výběhu pálí ze středu a Šolleová opět chytá
46:35 Opět Cholinská ze stejného místa ale tentokrát si Šolleová připisuje zákrok
46:10 Cholinská se otočila z pravého mantinelu a míjí bránu
45:25 Stůjová ze standartky posouvá na Želízkovou která zprvní trefuje do bloku
44:35 Olomouc má standartku a může vyhodit balonek
43:43 Vyloučen hráč #5 Eva Řeháková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
42:32 Řeháková se dostala do středu kde poslala rychlou střelu mířící na zadní tyč ale Šolleová si píše zákrok
41:47 Tatran už je v plném počtu ale Olomouc stále vytváří tlak
41:12 V malém brankovištíi Tatranu dochází k faulu a Olomouc je opět na balonku
40:45 Olomouc pokračuje v posouvání balonku
40:01 Buly vyhrává Olomouc ale docházík faulu a Tatran získal standartku
40:00 Střely ve 2. části: 5:4
39:20 Vyloučen hráč #10 Kateřina Seemannová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
38:39 Olomouc se drží na útočné polovině a následuje standartka na půlce
36:52 Stůjová ve výběhu z levého mantinelu, střílí a netrefuje bránu
35:55 GÓL FBS Olomouc! 4:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #24 Tereza Reimerová, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (4:2)
34:55 Vyloučen hráč #2 Nikola Hermannová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za držení
34:55 Olomouc posouvá balonek a hledá pozici pro střelu
34:17 Rozhodčí zvedá ruku a Hodulíková odbíhá na střídačku
32:54 GÓL FBS Olomouc! 4:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #50 Lucie Cholinská, asistoval #68 Gabriela Vaculová (4:1)
32:47 Situace 2 na 1 kdy se Vaculové podařilo posunout balonek na druhou stranu a Cholinská rozvlnila Tatranskou síť střelou pod břevno
32:08 Vyloučen hráč #14 Barbora Lovíšková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
31:48 Lovíšková vybíhá až k golmance Hodulíkové kde se pokusila přehodit si balonek na backhand ale Hodulíková vykopává
30:59 Bláhovou nechali proběhnout si středem ale střelu ji opět zmařila jedna z obránkyň Olomouce
30:03 Sneemanová se vymotala z chumlu na středu ale vystřelit se jí nepodařilo kvůli zásahu do čepele od Olomoucké obránkyně
28:29 Olomouc zesílila v obraně a hravě odráží Tatranské breaky
27:28 Fuchsová se vytočila z rohu Olomouce a posunula na Vernerovou, při přihrávce se balonek zvednul o nějakou čepel a Vernerová přesřeluje bránu backhandem
25:01 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #16 Linda Fuchsová bez asistence (4:0)
25:00 Fuchsová dostává přihrávku na levý mantinel a zkouší střelu ze zátahu,střelu při letu někdo sklepl k zemi a balonek doputoval až za Olomouckou brankovou čáru
23:50 Matějková dostává přirávku do běhu a před bránou přestřeluje
23:11 Fuchsová z výběhu zkouší posunout na volnou Panešovou ke které se balonek nedostal
22:22 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #55 Lucie Krýslová, asistoval #10 Kateřina Seemannová (3:0)
20:50 Olomouc si neudržela balonek a Tatran může útočit
20:01 Buly vyhrává Tatran
20:00 Střely v 1. části: 5:3
19:00 Panešová byla úplně sama na pravém mantinelu a při přihrávce se rozhodla vystřelit z otočky,golmanka Hodulíková měla dostatek času střelu pokrýt
18:00 Fuchsové se podařilo vymotat se z útočného rohu a z výběhu trefuje postranní síťku
16:30 Cholinská v breaku , chvíli to vypadalo že posune na svoji spoluhráčku u levého mantinelu ale rozhodla se pro střelu,trefuje blok
14:50 Řeháková přebírá balonek a nahazuje na bránu Tatranu kde se pochvíli balonku zmocnila Šolleová
13:45 Bláhová nečekaně střílí od levého mantinelu, golmanka Hodulíková vyráží
12:10 Olomouc se prozatím drží na balonku a vymýšlí způsob útoku
11:10 Vaculová se vytáhla po levé mntinelu a vystřelila do golmanky Šolleové
10:06 Lovíšková se dostala přes útočící hostující a posunula na Vachudovou na středu která střelou ze zátahu trefila blok těsně před kasou
09:16 Tatran pokračuje v tlačení soupeře a posouvá balonek jako při přesilovce
08:00 Hned po doplnění Olomouce se trestaná hráčka dostala k balonku a vystřelila do bloku před domácí brankou
07:00 Přesilovku Tatranu mohla zvrátit útočnice Olomouce která se po váhozu svojí golanky dostala až před bránu kde přestřelila backhandem
06:05 Vyloučen hráč #25 Zuzana Kuchařová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
05:46 Tlak Olomouce skončil nebezpečnou střelou Vaculové která se odrazila od bloku těsně před bránou
04:00 Lovíšková zastavila útok Olomouce a dostala se až před brankářku kde se pokusila balonek posunout na spoluhráčku, neúspěšně
02:46 Tatran pokračuje v nepřezržitém tlaku
02:39 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #24 Kateřina Vachudová bez asistence (2:0)
01:35 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #29 Lucie Želízková (1:0)
00:50 Vernerová málem získala balonek před hostující bránou, obránkyně Olomouce však udržela
00:24 Olomouc díky faulu získala balonek a může rozehrávat
00:01 Úvodní buly vyhrává Tatran a útočice Olomuce okamžitě pressují
00:00 Vítáme diváky na 3. kole ČEZ Extraligy žen, v dnešním utkání se proti sobě utká PSN Tatran Střešovice proti FBS Olomouc