3:5
    Barbora HUSKOVÁ
    (Seevaldová)

Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:5
branky: 16. Michaela Žáková, 19. Marie Jirková, 28. Michaela Žáková - 4. Michaela Kubečková, 12. Simona Grāpēna, 25. Michaela Kubečková, 59. Michaela Šponiarová, 60. Barbora Husková; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 4:4; využití: 2:1; diváků: 223; zásahy brankářů: Martina Franková 41 - Viktorie Karasová 16; po třetinách: 2:2, 1:1, 0:2
60:00 Střely ve 3. části: 5:14
60:00 A máme tu konec napínavého třetího zápasu, vítězství nakonec berou Vítkovice.
59:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #22 Sára Seevaldová (3:5)
59:04 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
59:04 Nyní Bulldogs v šesti rozehrávají z rohu Vítkovic.
58:25 Buldočky v pěti, odvolávají gólmanku.
58:17 Timeout Bulldogs Brno
58:17 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Michaela Šponiarová, asistoval #4 Michaela Kubečková (3:4)
58:17 Hra čtyři na čtyři přináší čtvrtý gól Vítkovic.
56:46 Vyloučen hráč #15 Šárka Staňková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
56:46 Vyloučen hráč #30 Veronika Stuchlíková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
56:26 Nepřehledná situace před domácí bránou
54:42 Zmatek před domácí bránou, Šponiarová střílí nad kasu.
54:07 Seevaldová si dělá prostor před bránou, ale její teč končí za mantinelem.
53:28 Stuchlíková se snaží sama proniknout vítkovickou obranou.
51:20 Ani Brucháčková nepřekonala Karasovou, která vychytala její bekendovou kličku.
49:41 Machálková luxusně zastavuje protiútok hostujících hráček.
49:14 Machálková po přihrávce Stuchlíkové zkouší umístit míček, ale ten jí sjíždí.
48:19 Vyloučen hráč #13 Jessica Kabelková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání
48:19 A Vítkovice špatně střídají.
45:50 Buldočky přestály oslabení a jsou v plném počtu.
45:24 Kubečková pálí od mantinelu, ale neúspěšně.
44:16 Franková zlikvidovala střelu z dálky od Huskové
43:40 Vyloučen hráč #32 Karolína Garguláková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
43:01 Vítkovické hráčky v šesti po faulu Gargulákové.
41:57 Hostující tým na balónku. Domácí musí bránit.
40:15 S prvními sekudami třetí třetiny tu máme akci Buldoček.
40:00 Střely ve 2. části: 3:15
38:40 Spolupráce Žákové a Brucháčkové vypadá nadějně, hostující tým ovšem útok zastavil.
36:38 Střela Húskové tečována za mantinel.
36:07 Vlčková při střele ze středu trefuje pouze svoji spoluhráčku.
35:40 Nyní se hra přelévá z jedné strany hřistě na druhou.
33:24 Standardní situace před domácí bránou vypadá velice nebezpečně. Buldočky kasu ubránily.
33:23 Střetnutí Frankové a Maroszové končí naraženým loktem a otřesenou gólmankou.
32:53 Staňková sama na středu, ale bránu o metr míjí.
31:02 Vyloučen hráč #30 Veronika Stuchlíková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za vysoká florbalka
31:02 Stuchlíková vyloučena za atakování hostující gólmanky vysokou holí.
30:39 Šponiarová posílá pozemní střelu na domácí bránu, ale ta těsně míjí bránu.
28:34 Anička Brucháčková sama proti třem hostujícím hráčkam má situaci pod kontrolou a Bulldogs na míčku.
27:28 GÓL Bulldogs Brno! 3:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #36 Anna Brucháčková (3:3)
27:17 Buldočky v početní přesile.
27:02 Vyloučen hráč #15 Šárka Staňková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
26:11 Sigmundová s Halaštovou úspěšně získavají míček pro domácí tým.
24:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #15 Šárka Staňková (2:3)
24:37 Vítkovice využívají přesilové hry a přesnou střelu umisťuje do sítě domácí gólmanky Michaela Kubečková.
24:06 Vyloučen hráč #8 Michaela Žáková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
23:41 Husková sražena k zemi, ale vypadá to, že bez zranění.
22:26 Buldočky se snaží prorazit vítkovickou obranou, ale Karasová  střelu likviduje.
21:25 Willmannová střílí od mantinelu, ale střela končí vysoko nad bránou.
20:01 A jsme zpět. Vítkovice v držení balónu.
20:00 Střely v 1. části: 11:17
18:12 GÓL Bulldogs Brno! 2:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #19 Marie Jirková bez asistence (2:2)
18:12 Po ztrátě Willmannové získává míček Jirková a úspěšně zakončuje. Je srovnáno.
16:54 Kubečková faulována před domácí bránou. Samostatný nájez neproměňuje.
15:02 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #64 Liliana Bolfová (1:2)
13:07 Vyloučen hráč #55 Denisa Hyršová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
12:37 Stuchlíková střílí, ale Vítkovice opět úspěšně brání
12:34 Buldočky po faulu Hyršové jdou do šesti.
11:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #41 Simona Grāpēna, asistoval #96 Nela Kubalčíková (0:2)
11:08 Dorážka od Grapeny a máme tu druhý gól Vítkovic.
10:09 Bolfová tečuje nához od Brucháčkové, ale Karasová střelu dobře vidí.
09:32 Domácí na míčku, ale Vítkovíci úspěšně napadají.
08:50 Seevaldová sama na středu a střílí, Franková opět úspěšná.
07:19 Sikorová střílí, ale Bulldogs blokují.
06:25 Samostatný únik Bolfové končí bohužel mimo bránu. Vítkovice získávají balónek a útočí.
05:15 I Karasová chytá míček úspěšně po střele domácích.
04:13 Rozehrávka Vítkovic a Buldočky se snaží napadat. Úspěšně. Získávají míček v rohu.
03:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #4 Michaela Kubečková bez asistence (0:1)
02:12 První zásah domácí Frankové.
02:02 Standardní situace na straně hostů končí míčkem v rohu.
00:01 A máme tu úvodní buly. Buldočky drží balón.