1:2
    Kateřina VACHUDOVÁ
    (Bláhová)

FBS Olomouc - PSN Tatran Střešovice 1:2p
branky: 60. Gabriela Vaculová - 35. Lucie Vernerová, 68. Kateřina Vachudová; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 111; zásahy brankářů: Klára Hodulíková 16 - Monika Šolleová 18; po třetinách: 0:0, 0:1, 1:0, 0:1
70:00 Střely v prodloužení: 3:4
70:00 Ukončení prodloužení
67:15 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #24 Kateřina Vachudová, asistoval #37 Karolína Bláhová (1:2)
67:15 A je konec. Vaníčková přihrává Bláhové, která doráží do odkryté brány.
66:55 Vernerová posílá nebezpečnou střelu, tyčka pomáhá Hodulíkové.
66:18 Tatran se drží na útočné polovině.
65:44 Šablaturová zabraňuje Seemanové v dalším střeleckém pokusu.
64:11 Želízková pokouší střelu, ale bez úspěchu.
62:45 Skákavý míček přeskočil branků hostů.
62:38 Vernerová pálí, Hodulíková zůstává v pozoru.
62:18 Skrytou střelu Řehákové odráží Šolleová nohou.
61:32 Střela Cholinské Bláhová blokuje.
61:03 Jestliže již během třetí třetiny panovala napjatá atmosféra, nebylo to nic ve srovnání s průběhem tohoto prodloužení. Domácí mají v zádech energii z vyrovnávací branky.
60:01 Toto prodloužení zahajuje na míčku Tatran.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 5:4
59:17 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (1:1)
59:17 Vaculová posílá míček ke vzdálenější tyči a tento zápas míří do prodloužení.
58:09 Domácí zkouší hru bez brankáře.
58:03 Timeout FBS Olomouc
56:50 Osa Vaculová-Hořčičková málem přinesla vyrovnání, ale zakončení nemířilo do brankové konstrukce.
55:06 Řeháková blokuje pokus Hermannové.
54:24 Zerzánová pálí, ale Šolleová nepřipouští změnu brankového stavu.
53:05 Krýslová míjí odkrytou bránu.
52:16 Hosté nenechávají Olomouc vyjet s míčkem ze své poloviny.
51:09 Stůjová posílá svůj tým do útočné akce.
50:11 Levá noha Hodulíkové překazila Krýslové nadšení z dobře mířené střely, rozdíl zůstává na jedné brance.
48:38 Lovíšková nenechává Zerzánovou přihrát na střelu do prázdné.
47:03 Hodulíková se orientuje ve zmatené situaci a míček si raději bere k sobě.
45:59 Baumgartner ujíždí míček od hole, v zakončení jí zabránil zašlápnutý míček.
44:30 Domácí rozehrávají z velkého branoviště Šolleové. Ve zdi hostů však Řeháková mezírku nenašla.
43:08 Míček mění neustále svého majitele, hra si udržuje dynamiku a nepředvídatelnost.
42:07 Zerzánová uhájila míček před dvěma nájezdnicemi z Tatranu a domácí v klidu rozehrávají.
41:26 Baumgartner posílá střelu z dálky, kterou se ještě Cholinská snaží dorazit.
40:01 A první buly poslední třetiny tohoto utkání záskává na svou stranu Vernerová.
40:00 Střely ve 2. části: 5:5
39:18 Vaculová drží míček ve svém pásmu a zabraňuje tak hostům v případném využití početní převahy.
38:47 Vyloučen hráč #14 Karolína Šablaturová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
37:31 Baumgartner zastavuje Krýslovou v samostatném úniku.
36:55 Rozehrávka domácích z rohu nekončí úspěchem, domácím se nepovedlo akci zakončit.
35:56 Střela Zerzánové je zblokována.
34:38 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Lucie Vernerová, asistoval #37 Karolína Bláhová (0:1)
34:38 Vernerová využívá špatného střídání olomouckých hráček a její nahozený míček putuje mezi nohy Hodulíkové přímo za brankovou čáru.
34:05 Hostům se nedaří trefit míček mezi tři tyče, ale míček stále zůstává na hřišti.
33:07 Zmrzlá posílá Hořčičkovou do útoku.
31:41 Vaculová opět míří své dělo na svatostánek Tatranu. Akorát radost ji překazila Vernerová, která kurz výsledné střely upravila.
30:22 Břevno pomáhá domácím.
29:49 Signály u rozehry hostů Zerzánová přečetla a Tatranu se nepovedlo vystřelit.
28:34 Cholinská se snaží Šolleovou překvapit skrytou střelou od půlící čáry.
27:37 Seemanová doklepává míček, ale její naději skórování Hodulíková uhasíná.
25:45 Matějková má namířeno před Hodulíkovou, ale Hlaviznová ji ta daleko nepouští.
25:11 Domácí rozehrávají ze "standartní situace" z útočného rohu.
23:51 Hra se přelévá ze strany na stranu.
22:58 Šolleová vyráží míček po střele Zerzánové.
22:09 Bláhová blokuje další střelecký pokus.
21:34 Tyčka zachránila Hodulíkovou u střely z hole Fuchsové.
21:03 Vaculová pálí, ale bránu míjí.
20:01 Úvodní vhazování druhé třetiny míří tentokrát na stranu domácích.
20:00 Střely v 1. části: 6:5
19:46 Hostům se daří odolávat střeleckým pokusům domácích.
19:33 Vyloučen hráč #11 Karolína Stůjová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
18:40 Nához Vaculové se ještě pokouší dorazit Reimerová.
17:57 Hostům se nedaří udržet v útočném pásmu.
16:31 Hodulíková zastavuje nejen poslaný míček Vachudové ale i následnou dorážku Seemannové.
15:53 I po konci početní výhody se Olomouci daří držet na polovině hostů.
14:44 Vaculová netrefuje bránu, avšak míček zůstává ve hře.
13:48 Bláhová a Vachudová blokují střelecké pokusy Řehákové a Vaculové.
13:05 Vyloučen hráč #17 Bára Matějková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání
11:39 Akci z úniku Vaculové a Cholinské zákrokem rukou zaráží Šolleová.
10:59 Řeháková posílá výhozem svůj tým do útoku.
10:32 Hlaviznová nepouští Lovíškovou projít přes mantinel blíže k Hodulíkové.
09:50 Tatran rozehrává z vlastní poloviny.
08:23 Hermannová dvakrát pokoušela pozornost Hodulíkové, míček se však pouze odrážel a a zůstává ve hře.
06:47 Hořčičková poslala Zerzánovou do výborné šance přímo před Šolleovou, ale obrana hostů zůstává v pozoru a zakončení nehodlá připustit.
06:15 Stůjová míjí olomouckou svatyni střelou za mantinel, domácí rozehrávají.
05:14 Hosté rozehrávají z rohu domácích.
04:24 Vaculová blokuje střelecký pokus Krýslové.
03:33 Vaculová pálí, Šolleová však zůstává připravena.
02:52 Domácí se udržují v útočném pásmu.
01:35 Výpad tatranského útoku v rohu zastavuje Šablaturová, která tak získává míček pro domácí.
00:53 Seemannová blokuje střelu Kuchařové od půlící čáry.
00:01 Lovíšková získává úvodní buly utkání pro Tatran.