6:1
    Adam ŠMÍD
    (Matejčík)

1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians 6:1
branky: 25. Marek Matejčík, 30. Ondřej Sidunov, 32. Rostislav Gattnar, 37. Jakub Hubálek, 52. Matyáš Šindler, 56. Adam Šmíd - 19. Jaroslav Petrák; rozhodčí: Kamil Sojka - Petr Rogowski; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 281; zásahy brankářů: Lukáš Souček 13 - Daniel Műck 23; po třetinách: 0:1, 4:0, 2:0
60:00 ROZHOVORY PO ZÁPASE
60:00 Střely ve 3. části: 11:4
59:54 Tak Mück ještě vytasil parádní zákrok jeden na jednoho proti Matejčíkovi.
59:28 Vítkovice ale opět získavají a budou kombinovat.
59:02 Bohemians opět v šesti.
58:36 Vítkovice na míčku, Bohemka se snaží napadat ve dvou, ale zatím marně.
57:53 Hubálek zlomil hůl, to je dnes už druhá na straně Vítkovic.
56:58 Vítkovice vyhazují a stihnou vystřídat.
56:08 Mück opět opouští svou svatyni a Bohemians znovu v šesti.
55:45 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 6:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #21 Adam Šmíd, asistoval #86 Marek Matejčík (6:1)
55:45 Šmíd naznačil střelu, míček si ale ještě kousek potáhl a uklidil míček do horní poloviny branky.
55:08 Mück chytá střelu R. Gattnara.
54:00 Mück si teď určitě chvíli v brance posedí a bude mít asi i dost práce.
53:54 Vyloučen hráč #8 Jan Dobisík družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za držení
53:21 Petrák míjí a Vítkovice si také zahrají po delší době na míčku.
52:25 Bohemians opět v šesti.
51:49 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Matyáš Šindler bez asistence (5:1)
51:49 Šindler vybojoval míček a trefuje přes půlku odkrytou bránu a přináší na stranu Vítkovic ještě více klidu.
51:38 Bohemians v šesti.
50:23 Šebestova střela mířila na zadní tyčku, ale jeden z hráčů Bohemians ji stačil zastavit čepelí.
48:39 Šindler zkusil v přečíslení vystřelit, měl na to prostor, ale Mück chytá.
48:11 M. Gattnar se sklouzl po zemi a trefil ho míček. Bohemians si žádají minimálně dvojku za hru na zemi.
47:28 Souček si lehce poradil se střelou Šebka ze středu.
45:56 Hubálek si položil Mücka, ale trefuje pouze tyč.
45:55 Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #55 Jakub Hubálek.
45:55 Nájez pro Vítkovice za hru na zemi v předbrankovém prostoru při finální přihrávce Vítkovic. Hubálek zkusí štěstí.
44:46 Mück teď vychytal Fukalovu jedovatou ránu z úhlu.
44:22 Buršík pálí mimo.
43:24 Hatala zkusil schovat svou střelu za protihráče, ale ta mířila pouze doprostřed brány, kde si to Mück hlídá.
42:07 Gajdoš přestřelil ve velké příležitosti těsně před golmanem.
41:10 Hubálek zadovkou namazal Buršíkovi, následný útok ale skončil pouze v rohu za brankou.
40:01 Vítkovičtí jasně ovládli druhou třetinu a tohle by měli zvládnout udržet. Uvidíme s čím do třetiny vstoupí Bohemians. Úvodní buly tentokráte právě pro Bohemians.
40:00 Střely ve 2. části: 12:6
39:44 Tak ještě poslední možnost pro Bohemians něco vymyslet, po faulu rozehrávají ze své poloviny.
38:56 Šebesta vybojoval míček a našel na středu Matejčíka, ten trefil pouze do bloku.
37:42 Vítkovice opět v útoku a motají se kolem branky Mücka.
36:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #14 Lukáš Fukala (4:1)
36:04 Fukala našel Hubálka před brankou a ten se nemýlil!
35:23 Tak se nám kluci rozstříleli a na druhé straně míří těsně vedle z otočky Šindler.
34:48 Dobisík získal míček, ale jeho střela v přečíslení tři na dva míjí branku.
34:27 Souček teď drží domácí tým.
34:01 Matejčík si v situaci dva na jednoho vybral střelu, ale míří vysoko nad.
32:50 Souček si pohlídal Maličovu dorážku po střele Krebnera.
31:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #55 Jakub Hubálek (3:1)
31:21 R. Gattnar dokázal umístit míček na zadní tyčku a využívá darovanou přesilovku a posílá Vítkovice do dvoubrankového vedení!
30:52 Šmídovi sjela střela a na branku tak poslal hodně slabou přihrávku.
29:27 Gól platí a Sidunov tedy otáčí stav zápasu! Bohemians si navíc za zdržování hry zahrají oslabení.
29:26 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Ondřej Sidunov, asistoval #13 Rostislav Gattnar (2:1)
29:26 Vyloučen hráč #74 Filip Brynda družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za zdržování hry
29:26 Cituji: "Bohemka si bere VAR." Rozhodčí budou zkoumat, jestli před vstřelením gólu (Vítkovice) nepřišel faul na hráče Bohemians.
28:52 Grézl teď ve velké šannci minul. Těžko říct, jestli by se Souček stačil přesunout.
27:35 M. Gattnar se kličkou dostal až před golmana, ve finální fázi mu ale míček o kousek utekl.
26:24 R. Gattnar měl zaseknutou florbalku v protihráči a ten mu ji doslova vzal, což se samozřejmě domácím nelíbí.
24:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Marek Matejčík, asistoval #12 Martin Gattnar (1:1)
24:48 Matejčík po zemi prostřelil Mücka a srovnává!
24:01 Virga teď promáchl před brankou, kde se na chvíli ocitl úplně sám.
23:11 Vítkovice se ve druhé třetině zatím snaží být na míčku a trpělivými přihrávkami hledají skulinu v obraně soupeře.
22:21 Souček lape další střelu, tentokrát od Buršíka.
20:44 Šmíd ztratil míček a Souček musel hasit tečovanou střelu Kawuloka.
20:01 Po vyhrocené první části jdeme na druhou a úvodní buly vyhrává pro Vítkovice Šmíd.
20:00 Střely v 1. části: 5:4
19:55 Tak ještě poslední šance Bohemians, ale střela byla zblokovaná.
19:07 Rozhodčí nyní odvolali avizované vyloučení Vítkovic a lavičce Bohemians se to samozřejmě nelíbí.
18:38 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #7 Patrik Šebek (0:1)
18:38 Jaroslav Petrák vymetl krásnou střelou horní růžek Součkovy branky a máme tady první gól!
17:36 Pažák ze sředu míří po zemi těsně vedle.
16:58 Souček uklidňuje zmatek před brankou.
15:11 Videozáznam nebyl schopný jednoznačně prokázat, že šlo o vstřelenou branku, takže jedeme dál bez gólu.
15:10 Rozhodčí se jdou kouknout na video, možná tady máme první gól Vítkovic.
14:45 Hubálkova tečovaná střela míří kousek vedle.
13:50 Palčinský byl těsně před střelou obrán o míček a v zápětí se píská faul, Bohemians rozehrávají ze své půlky.
12:38 Buršík šikovně vypíchl míček Šebestovi a získal další vteřiny.
11:48 Ze hřiště ale odešel po svých, takže by snad mohl být v pořádku pro další průběh zápasu.
11:47 Kaleta leží u své brány po srážce se svým spoluhráčem.
11:30 Bohemians se daří i ve čtyřech držet míček na svých holích a ukrajijí důležité sekundy z oslabení.
10:45 Vyloučen hráč #18 Jan Řehoř družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování florbalky
10:13 Za faul na Šmída si půjde sednout někdo z Bohemians. Vítkovice chtějí nájezd, ale ten nebude.
08:51 Vyloučen hráč #34 Matúš Gajdoš družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost
08:51 Vyloučen hráč #27 Michal Pažák družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
08:51 Zahrajeme si ve čtyřech Pažák s Gajdošem si jdou sednout za vzájemné popostrkování se na hřišti.
08:17 Kaleta se zjevil nikým nehlídaný sám na středu a možná sám trochu překvapen tím, že má tolik času, trefil pouze Mücka, který si připisuje důležitý zákrok.
07:02 Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #71 Adam Palčinský.
07:02 Palčinský se podle sudích vrátil a ještě než stihl zakončit, nájezd nebyl uznán.
07:02 Máme tady nájezd Vítkovic! Palčinský se pokusí dát první gól.
06:38 R. Gattnar zlomil hůl a hráči Bohemians z protiútoku trefují tyč.
05:56 Fukala to zkusil z otočky, ale zblokovaná střela míří vysoko nad.
04:43 Utkání je od prvních minut velmi emotivní a vře to jak na hřišti, tak na lavičce, především na té hostující.
03:20 Šindler se otočil u mantinelu a skoro dovezl míček až do branky. Mück jej ale vytlačil.
02:11 Matejčík promáchl volej, kousek od brány a golman hostí si může oddechnout, protože kdyby to trefil, tak končí i s bránou za mantinelem.
01:35 Bohemians drží míček na svých čepelích a krouží kolem poloviny Vítkovic.
00:40 První nebezpečnou akci obstarali po protiútoku hřáči Bohemians, ale Buršík neprotlačil finální přihrávku před bránu.
00:01 Úvodní buly zápasu pro Vítkovice.
00:00 Krásný středeční podvečer, dnes si posvítíme na druhé čtvrtfinále mezi domácími Vítkovicemi a Bohemians. Vítkovice mají soupeři ze včerejšího zápasu co vracet a budou se snažit zužitkovat domácí prostředí. Za stavu 0:2 do Prahy odjíždet určitě domácí hráči nechtějí. Vše je připraveno a jdeme na to!