60
  • 60 59:37
    2

FBŠ ATT Gorily Plzeň - Wizards DDM SO Praha 10 7:10
branky: 13. Ondřej Budek, 23. Ondřej Budek, 23. Jiří Kratina, 27. Ondřej Budek, 44. Michal Strnad, 46. Ondřej Sihelský, 55. Michal Strnad - 3. Martin Lazárek, 5. Tomáš Branžovský, 13. Karel Smutný, 14. Karel Smutný, 34. Daniel Maxa, 38. Martin Lazárek, 42. Tomáš Branžovský, 53. Matyáš Kronovetr, 57. Martin Lazárek, 59. Martin Lazárek; rozhodčí: Jaroslav Verner - Marek Jeřábek; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 167; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 18 - Jan Hartman 24; po třetinách: 1:4, 3:2, 3:4
60:00 Komentář hostů Voltr Vít (Trenér): 1/2Myslím, že jsme si nejlepší zápas sezony nechali na konec, jestli je tohle Divize, tak už se těším, co nás čeká v Národní lize, Gorily hrály skvěle, dneska jsme měli i trochu štěstí, ale k tomu jsme přidali skvělé individuální výkony i ten týmový. Všichni nám říkali, že Gorily jsou nejtěžší soupeř, byl. Když Kralupy před sérií s nimi napsali, že je čeká nejlepší tým Divize, namotivovalo nás to, chtěli jsme dokázat, že se mýlili. Dokázali jsme to. Zvládli jsme celý rok makat na trénincích, zvládli jsme vyhrávat v celé sezoně, zvládli jsme to ustát minulý týden i dnes na hřišti. Myslím, že v téhle sérii jsme dokázali, že zpátky do Národky patříme a pokud budeme hrát jako v téhle sérii, věřím, že tam budeme hrát důstojnou roli. Děkuju všem 20 lidem, kteří to dnes odehráli, těm, co byli na hřišti i těm, co byli na lavičce.
60:00 Komentář domácích Altman Karel (Vedoucí): Kryštof Lehečka: Dneska se jsme si zápas prohráli svými zbytečnými chybami. Teď máme týden se připravit na reparát z předchozí sezóny. JE-DE-ME!!
60:00 Střely ve 3. části: 13:11
60:00 Komentář trenéra hostů 2/2: Ten postup je vás všech, je i těch co s námi trénovali, juniorů, kteří nám v celé sezoně pomáhali a kteří jsou skvělí i jejich trenérů. Je i našich fanoušků, kteří nás podporovali doma a dnes za námi přijeli v neskutečném počtu. Věřím, že nás teď čekají hezké časy, našlápnuto k tomu máme dobře...Teď už je ale čas na oslavy, zveme všechny tak za dvě hoďky do Petrovic do Klece, dneska to bude dlouhé a náš kapitán Kája má pro vás i jedno speciální překvapení, tak všichni dorazte, ať se máme o tu radost s kým podělit...
59:37 Vyloučen hráč #11 Ondřej Budek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
58:02 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:10
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek bez asistence (7:10)
56:15 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:9
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek z trestného střílení (7:9)
54:22 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 7:8
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #34 Michal Strnad, asistoval #3 Jiří Kratina (7:8)
54:22 Michal strnad snižuje bekhendem, celá hala žije a žene domácí Gorily ke srovnání.
52:48 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:8
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #74 Matyáš Kronovetr, asistoval #25 Karel Smutný (6:8)
52:48 Smutný zklepl přihrávku vzduchem a našel před prázdnou bránou Kronovetra, Wizards zvyšují náskok.
52:04 Branžovský dvakrát po sobě pálí pouze do břevna.
50:00 Dnešní utkání sleduje 167 diváků.
46:08 Gorily se nevzdávají a chtějí prodloužit sérii.
45:36 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:7
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #86 Ondřej Sihelský, asistoval #46 Filip Tábořík (6:7)
45:36 Ondřej Sihelský od mantinelu žabkou přehazuje brankáře a přidává další gól pro Gorily.
43:39 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:7
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #34 Michal Strnad z trestného střílení (5:7)
43:29 Hostům se ve třetí třetině daří blokovat všechny gorilí střely, na brejk Ondřeje Budka to již nestačilo. Při trestném střílení se nemýlil Michal Strnad, který snižuje na 5:7.
41:39 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:7
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #39 Sebastian Maxa (4:7)
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
37:21 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #10 Jakub Sedliský (4:6)
35:34 Šobotník z volného úderu trefuje pouze boční tyč.
33:41 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #4 Daniel Maxa, asistoval #25 Karel Smutný (4:5)
33:41 Smutný za bránou našel Maxu a Wizards si tak opět berou gólový náskok na svou stranu.
33:04 Vyloučen hráč #11 Ondřej Budek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
32:04 Gorily se snaží využívat standartních situací na útočné polovině, branku hostů však po několikáté přestřelují.
26:04 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (4:4)
26:04 Vojtěch Šimůnek rychlým výhozem poslal Hlinovského do brejku, ten sice netrefil, Ondřej Budek však střelu dorazil a vyrovnává stav utkání na 4:4.
24:27 Jiří Kratina obětavým blokem chytá střelu do prázdné brány.
24:24 Vyloučen hráč #46 Filip Tábořík družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
22:28 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #3 Jiří Kratina, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (3:4)
22:28 Hned na to přidává třetí gól domácích Jiří Kratina a Gorily jsou zpět v zápase.
22:09 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #17 Matěj Surák (2:4)
22:09 Matěj Surák našel Ondřeje Budka který z první snižuje na 2:4
20:00 Střely v 1. části: 8:7
19:58 Vyloučen hráč #18 Jan Pojar družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za zvedání florbalky
19:57 V posledních vteřinách se hosté ještě dostali ke střele, té bohužel pro domácí nebylo zabráněno dle pravidel a hosté do druhé třetiny vstoupí v početní převaze.
18:42 Na hřišti je k vidění stále více a více osobních soubojů.
17:34 Hlinovský vybojoval balon na své polovině a uklidňuje hru.
13:49 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný bez asistence (1:4)
13:49 Karel Smutný trestá další gorilí ztrátu a vrací svému týmu tříbrankové vedení.
12:25 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #94 Lukáš Fischer (1:3)
12:25 Rychlá odpověď Ondry Budka, který snižuje na 1:3.
12:17 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:3
12:17 Karel Smutný přesnou trefou nad nohu zvyšuje na 0:3
10:01 Šobotník pálí od poloviny hřiště, golman Hartman však stihl míček vykopnout nohou.
04:36 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #4 Daniel Maxa (0:2)
04:36 Branžovský střelou z první zvyšuje na 0:2.
02:05 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:1
02:05 Již po dvou minutách posílá Lazárek Wizards do vedení po střele z výběhu.
00:01 Úvodní vhazování pro domácí, první střely se však ujímají hosté.