57
  • 57 56:25
    Draci

FBC Draci Říčany - Orel Rtyně v Podkrkonoší 6:2
branky: 3. Jakub Tabášek, 7. Jakub Tabášek, 34. Matěj Tabášek, 34. Marek Honzák, 47. Vítězslav Špok, 52. Jan Dušek - 12. Šimon Vacek, 25. Aleš Bednář; rozhodčí: Michal Havelka - Jan Frýdek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 285; zásahy brankářů: František Lerch 17 - Jan Beneš 24; po třetinách: 2:1, 2:1, 2:0
60:00 Komentář domácích Čechovič Adam (Trenér): Velmi těžký zápas, možná ještě těžší než včera. Hra měla neskutečné tempo a já jsem strašně rád, jak skvěle to náš mladý tým zvládl. Dnes mám pro kluky opravdu jen slova chvály. Výborně nás dnes podržel i brankář a vedení 2:0 vezeme ven zaslouženě, ale víme, že tam musíme opět hrát skvěle, vyhráno rozhodně není. Děkujeme našim divákům za úžasnou atmosféru a soupeři za krásný match a bezpečnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Havlíček Karel (Trenér): Dneska jsme odehráli lepší utkání než včera. Myslím si i, že i první třetina byla v naší režii. Pak už se to začalo honit nahoru a dolu, což vlastně soupeř chtěl. Je tristní, co prostě netrefíme. Nicméně se klukům nedá upřít jejich přímočařejší hra. Omlouváme se i rozhodčím a fanouškům, zejména těm našim, za mentání breakdown ve druhé třetině. Myslel jsem si, že už jsme z toho vyrostli, bohužel. No nic, není ještě konec, těšíme se na domácí palubovku a naše fanoušky, kterých zas dnes přijelo hojné množství. Díky moc! A se soupeřem se vidíme příští týden u nás v podhorském prostředí, ahoj!
60:00 Střely ve 3. části: 5:6
59:59 je hotovo, Draci urvali další bod a jedou do Rtyně při vedení 2:0 na zápasy, musíme poděkovat, ale i hostujícím fanouškům, kteří pomáhali vytvořit v hale neuvěřitelnou atmosféru, během obou utkání
59:30 Domácí fanoušci skandují ve stoje a ženou své oblíbence k dalšímu vítězství
58:25 Draci už střídají kus za kus a bojují na každý metr na hrišti
57:09 Pros zkoušel udržet míček za hostující brankou, Beneš jej ve vhodné chvíli sebral a dává hostům šanci na další útok
56:25 Timeout FBC Draci Říčany
56:25 hostující Rusín v dobré pozici netrefuje domácí branku
55:00 domácí ubránili přesilovku a divácí začínají fandit ve stoje
54:16 volný úder těsně před brankoviště končí střelou hostů mimo
54:00 Nochta vyhazuje, míček končí těsně vedle
52:59 hosté mají také přesilovku a to dokonce 6:4, jelikož hrají bez brankáře
52:51 Vyloučen hráč #49 David Tománek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za hrubost
51:50 GÓL FBC Draci Říčany! 6:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #4 Jan Dušek, asistoval #13 František Lerch (6:2)
51:20 Po oddechovém čase hosté bez brankáře
51:09 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
50:45 Lerch hrudí vyráží před sebe a následně uklizí míček do svých dlaní
49:40 Lerch vykopl balonek a hostující Martinec nemohl zakončit a končí na zádech v rohu
48:41 přesilová hra zatím v plné režii domácích, Tománek dokonce trefuje tyčku hostující branky
47:57 Vyloučen hráč #77 Vojtěch Rusin družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
46:19 GÓL FBC Draci Říčany! 5:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #23 Matyáš Pros (5:2)
46:19 Pros dal milimetrovou žabičku na Špoka a ten dostává míček do branky a hala expluduje radostí
45:35 Lerch si jde pro volný míček, který poskakuje kousek od velkého brankoviště a uklidňuje situaci, aby si Draci mohli vystřídat
43:53 dobrá střela "dvacet nad led" od Smetánky, Beneš chytá
43:12 Pros v samostatném úniku nevyzrál na Beneše v Orlí brance
41:44 Začátek třetí třetiny v režíi Draků
40:00 Střely ve 2. části: 13:5
39:28 Smetánka se nebál o hlavu většího soupeře a krásně ustál osobní souboj
38:13 Draci tlačí míček do hostující branky, ale Beneš je dost často proti
36:51 Blažkovi v rozhodující chvíli sjel míček z florbalky a Beneš neměl těžkou práci
35:29 Anýž s pomocí menšího faulu, zabránil vzniku nebezpečnější akce hostů
33:35 Marek Honzák zkusil střelu, ta se odrazila od boty obránce za bezmocného Beneše a navyšuje na 4:2
33:32 GÓL FBC Draci Říčany! 4:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #63 Marek Honzák, asistoval #34 Vojtěch Honzák (4:2)
33:09 GÓL FBC Draci Říčany! 3:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #92 Matěj Tabášek, asistoval #93 Jakub Tabášek (3:2)
33:09 Duo Tabák dává další branku, Kuba našel volného Matěje a ten trefuje volnou část branky
32:08 Tománek nyní brnká na helmu Beneše
31:50 Tománek zkouší střelu z větší vzdálenosti, hosté blokují
30:05 Jakub Tabášek se dokázal proháčkovat před branku a tak máme pořád remízu
29:20 Tománek se s hostujícím obráncem střetl koleno na koleno, oba odcházejí z tohoto souboje úplně v klidu, což nechápu
28:06 druhá třetina je od hostujících Orlů výrazně lepší, doufáme že tento trend nebude pokračovat
27:24 na druhé straně zkouší dostat míček do branky Pros, hostující Beneš v brance je proti
27:06 Weinelt vyslal dobrou bekhandovou střelu, kterou Lerch musel vyrazit maskou
26:03 hosté ohrozili Lerch, ten však těžká zákrok zvládl a skóre se nemění
25:28 diváci bouři, myslí si že domácí měli dostat přesilovku 4 na 3, rozhodčí nesouhlasí a vysvětluje své rozhodnutí střídačce
24:45 Vyloučen hráč #68 David Cejnar družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost
24:23 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #31 Aleš Bednář, asistoval #77 Vojtěch Rusin (2:2)
24:05 dobrý signál z volného úderu nekončí v brance, jelikož Vojta Honzák netrefuje míček přesně
23:40 Jakub Tabášek dostává zle naloženo do hostující obrany
23:14 Geislerovu střelu od půlky Lerch vyráží mimo tři tyče, v hale to jenom zahučelo
21:36 Dušek, i s hostujícím závažím, dokázal vyvézt balonek na půlku a rozehrát útočnou akci
20:12 Maty Pros první střela po dlouhém pasu od Tománka, ale netrefuje zařízení
20:00 Střely v 1. části: 10:8
19:22 po poslední brance si ani jeden tým nedokáže vytvořit větší tlak a tak si připadáme jako na tenise, když sleduje přelevání hry z leva, do prava
16:36 Vojta Honzák se skvěle vrátil a vyhrál důležitý osobní souboj a Draci mají míček na svých holích
15:13 Tabáškovi se nelíbí, že jeho florbalka končí za mantinelem a chtěl by získat vyloučení
13:47 hostující Vejrek protáhl Lerch tvrdou střelou od mantinelu
11:36 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #29 Miroslav Kuře (2:1)
11:36 nenápadná střela zpoza branky, končí v domácí síti, Lerch si jí sráží do vlastní branky
10:07 Lerch trochu nejistý zákrok, ale naštěstí míček končí mimo nebezpečí
09:07 Anýž na poslední chvíli odpálil míček před úplně volným hostujícím útočníkem
06:42 GÓL FBC Draci Říčany! 2:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek, asistoval #24 Ondřej Anýž (2:0)
06:42 Tabášek nejdříve zahrál na housle svému obránci a pak se prosmýkl na střed hřiště, kde před ním zývala prázdná branka a tu neměl problém trefit
05:59 hosté ze Rtyně to na hříšti poměrně brousí, je vidět, že hrajemem play-off
04:53 Smetánkova noha zabraňuje nebezpečné střele z čepele hostujících hráčů
03:58 Maty Pros v úniku po výhozu od Lerch, hostující brankář připraven na svém místě
02:26 GÓL FBC Draci Říčany! 1:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek, asistoval #92 Matěj Tabášek (1:0)
02:26 první střela na branku hostů a hned končí v síti, prosazuje se Jakub Tabášek
00:01 oba týmy jsou již přirapveny na úvodní vhazovaní, oba tábory fanoušků vytváří od začátku žhavou atmosféru