4:5
    Petr KITTEL
    (Burýšek)

1.FBK Sršni Rožnov p/R - S.K. P.E.M.A. OPAVA 4:5
branky: 9. Pavel Barabáš, 17. Petr Kittel, 29. Dominik Eichner, 60. Petr Kittel - 3. Daniel Gebauer, 21. Jáchym Kuběna, 27. Jiří Šebesta, 40. Marek Klečka, 51. Petr Stejskal; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 5:2; využití: 0:1; diváků: 206; zásahy brankářů: Jiří Škrobák 20 - Kryštof Bezděk 32; po třetinách: 2:1, 1:3, 1:1
60:00 Komentář domácích: Zhodnocení utkání hrajícím asistentem trenéra Rožnova, Pavlem Barabášem n nHráčský dojem z utkání nejlepším hráčem Rožnova, Dominikem Eichnerem
60:00 Komentář hostů Kružel Daniel (Trenér): Zhodnocení utkání hrajícím asistentem trenéra Opavy, Markem Klečkou n nHráčský dojem z utkání nejlepším hráčem Opavy, Kryštofem Bezděkem
60:00 Střely ve 3. části: 13:10
59:21 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 4:5
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel, asistoval #77 Petr Burýšek (4:5)
58:41 Vyloučen hráč #49 Jakub Hronek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost
57:39 Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
57:39 Vyloučen hráč #97 Martin Najvar družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za špatné střídání
52:38 :DDDD
52:37 Vyloučen hráč #77 Petr Burýšek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:08 Vážení diváci, neváhejte a staňte se i vy rozhodčími florbalu!♥
52:07 Vyloučen hráč #78 Marek Lípový družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost
50:46 Tvrdá hra, kdy po každém souboji někdo končí na zemi
50:10 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:5
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #38 Petr Stejskal bez asistence (3:5)
49:04 Barabáš z první do Bezděka
48:52 Rožnov zkouší vše, co se dá
47:57 Po pár neproměněných šancích Rožnova je Opava v plném počtu
46:16 P. Burýšek do tyčky
45:56 Vyloučen hráč #72 Petr Pavelek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za opakované přestupky
45:31 Z téhle akce Sršňů nic nebylo
44:33 Domácí zbytečně vymýšlí a dělají věci, kterými si škodí
43:36 Hra přerušena z důvodu drobnějšího zranění Škrobáka, který se vrací ze střídačky a vypadá, že je dobrý
39:59 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka, asistoval #64 Jiří Šebesta (3:4)
39:53 Vyloučen hráč #44 Lukáš Kratochvíl družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za držení
39:53 Opava opět volí taktiku ,,chytnu ti hokejku pod paží a písknou na tebe faul"
38:47 Pěknou akci tak tak Bezděk chytá
37:27 Utkání sleduje přes 200 diváků, děkujeme za podporu a příjemnou atmosféru :)
37:17 Viktořík do bloku
35:37 Často se hraje na hranici pravidel, ale tak je metr nastavený
33:41 Domácí blokují vše, co se dá
32:24 Barabášova tutovka do prázdné v bráně neskončila a nikdo to tady nechápe
30:32 Luxusní backcheck Slováka
28:08 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 3:3
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #18 Dominik Eichner, asistoval #73 Pavel Barabáš (3:3)
28:08 Po tom množství střel si i sám Eichner musel oddechnout, že to tam konečně spadlo
27:19 Kittel vedle
26:50 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #64 Jiří Šebesta, asistoval #44 Jáchym Kuběna (2:3)
20:29 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #44 Jáchym Kuběna, asistoval #36 Marek Klečka (2:2)
20:29 A je srovnáno
20:01 Úvodní buly pro hosty
20:00 Střely v 1. části: 12:5
19:38 Rožnov se dnes prezentuje jako ten lepší tým, tak uvidíme, jak to dopadne
18:20 Opava na rožnovskou rozehrávku netlačí a Sršni tak s klidem vymýšlí způsob na skórování branky
17:29 Spousta střel od domácího celku, nicméně ne za Bezděka
16:08 Oslabení nebylo pro Sršně problém a jako třešnička na dortu navyšují na 2:1
16:06 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 2:1
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel, asistoval #73 Pavel Barabáš (2:1)
15:16 Teď si domácí s hosty pěkně zahráli přehazovanou
14:05 Vyloučen hráč #86 Daniel Prašivka družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost
14:05 Hosté si zahrají přesilovku
12:46 Tvrdá hra na obou stranách
11:50 Stejskal vyhrocenou situaci řeší žduchanou s Kratochvílem, bylo to vyostřené, ale rozhodčí zatím netrestají
11:00 Domácí kombinují na útočné polovině
09:40 Prašivkovu střelu z výběhu bez větších problémů Bezděk blokuje
08:57 Slovák zkusil z otočky a jeho akci završuje Barabáš
08:42 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 1:1
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #73 Pavel Barabáš, asistoval #11 Daniel Slovák (1:1)
08:06 Po pěknén individuální akci nahrává Barabáš Kratochvílovi, který je nepřesný
02:50 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 0:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #18 Daniel Gebauer, asistoval #62 Filip Kocur (0:1)
01:51 S. Barabáš uklidňuje situaci
01:12 Viktořík do Bezděka
00:20 Sršni se velmi rychle zmocnili míčku a první nebezpečnou střelou pohrozil Eichner
00:01 Úvodní buly pro hosty
00:00 Vážení diváci, zdravíme vás z rožnovské vakuovky, kde zanedlouho odstartuje utkání 4. kola Play-down Národní ligy - východ