58
  • 58 57:57
    Pelhřimov

T.B.C. Králův Dvůr - Spartak Pelhřimov 2:0
branky: 21. Tobiáš Uhřík, 50. Tobiáš Uhřík; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 2 + Adam Lešuk OS:2; využití: 1:0; diváků: 210; zásahy brankářů: Jiří Procházka 25 - Libor Domkář 17; po třetinách: 0:0, 1:0, 1:0
60:00 Komentář domácích Kubert Michal (Trenér): Dneska neskutečný morál a výborná defenzíva. Defakto jsme hostům nic nedovolili a proměnili jsme obě přesilovky. Jsme rádi, že jsme sérii zaslouženě srovnali a v pondělí tam jedeme vyhrát. Teďka je to o nás a ne o soupeři. Víme co funguje a s čím má soupeř problém. Děkujeme celé hale, která nám udělala neskutečnou atmosféru. Kéž by si chtěli udělat výlet v ponděli do Pelhřimova. Chtěl bych ještě jednou poděkovat celému týmu, a v pondělí tam ty parkety sežereme a přivezeme výhru pro Vás všechny. TBC KD - jedna rodina - jeden cíl :-)
60:00 Komentář hostů Koten Jan (Trenér): Opět jsme nedali gól ve hře 5 na 5, navíc na rozdíl od soupeře jsme nevyužili ani jednu přesilovku. V celé sérii rozhodují maličkosti a v nich byl dnes soupeř efektivnější. My se musíme soustředit na řadu věci sami a nezaobírat se věcmi, které stejně nezměníme. Je to o nás , ne o soupeři. V pondělí doma vyhrajeme.
60:00 Střely ve 3. části: 7:10
59:09 Pelhřimov míjí branku. T.B.C. rozehrává, brankář Pelhřimova je na svém místě.
58:44 T.B.C. zatím tlaku hostů odolává
58:00 Pelhřimov hraje bez brankáře.
57:57 Timeout Spartak Pelhřimov
57:30 Pelhřimov už zase tlačí králodvorské a zkouší střely na domácího brankáře.
56:20 Rozehrávka v útočném pásmu T.B.C., míček ale Pelhřimov vyhodil až do obranného pásma T.B.C.
55:33 Atmosféra zaplněné haly je skvělá, fandí všichni.
54:58 Nyní již Pelhřimov tlačí T.B.C. v útočném pásmu
54:31 Trestné střílení družstva T.B.C. Králův Dvůr neproměnil #70 Jakub Šíma.
54:31 Jakub Šíma (T.B.C.) měl trestné střílení, neproměnil.
53:55 Pelhřimov začíná v útočném pásmu a zkouší střelu, mimo.
51:50 T.B.C. odolalo tlaku Pelhřimova
50:40 Pelhřimov se drží v útočném pásmu, zkouší střely, Procházka vychytal.
50:10 Pelhřimov hraje nyní přesilovku.
49:53 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:0
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #70 Jakub Šíma (2:0)
49:53 Vyloučen hráč #66 Adam Lešuk družstva T.B.C. Králův Dvůr - osobní trest
49:53 Vyloučen hráč #66 Adam Lešuk družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za nesportovní chování
49:53 Krásná kombinace a gól domácích.
48:09 T.B.C. hraje přesilovou hru, zkouší kombinace a střely, zatím bez branky. Pelhřimov vyhazuje míček.
47:51 Vyloučen hráč #37 Kryštof Smejkal družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za opakované přestupky
47:20 Fanoušci obou družstev jsou velmi aktivní a věřím, že to hráče obou družstev motivuje.
45:21 Krásná akce T.B.C. - Nového a Votavy - míček však končí mimo branku.
44:40 Další střela Pelhřimova na branku, míček brankář vychytal a odhodil za mantinel.
43:19 střela Pelhřimova z půlky hřiště zblokována domácím útočníkem.
43:50 Pěknou střelu Pelhřimova vychytal brankář domácích.
41:30 T.B.C. hrálo delší dobu v útočném pásmu, ale ke střele nedošlo.
40:36 První střela Pelhřimova neprošla přes králodvorské obránce na brankáře.
40:00 úvodní buly 3. třetiny vyhrálo T.B.C.
40:00 Střely ve 2. části: 6:11
38:49 Pelhřimov zkouší rozehrát a útočit, ale T.B.C. odolává a šance maří, hráč T.B.C. se dostal k míčku a vystřelil pěknou střelu na brankáře hostů.
37:36 Akce na obou stranách, Pelhřimov vystřelil, ale minul.
36:10 Střela Pelhřimova končí v rukou brankáře domácích.
34:34 Srážka protiháčů a králodovrský útočník končí mimo hřiště. Naštěstí je v pořádku. Hra pokračuje
33:10 Pelhřimov zkoušel střelu na branku, avšak mimo.
32:15 Nyní se již hraje v útočném pásmu domácích, střela neprošla přes brankáře.
32:04 Chyba v obraně domácích a Pelhřimovští se mohli radovat. Brankář střelu krásně vychytal.
30:39 Akce na obou stranách. Nyní Pelhřimov vystřelil na bránu, ale brankář domácích střelu vychytal.
28:05 Fanoušci obou týmů bubnují a povzbuzují své hráče.
27:28 Pelhřimov vystřelil na brankáře T.B.C, ten střelu vychytal rozklekem. Hráči T.B.C. vzali hned míček a útočili na branku Pelhřimova.
26:30 rozehrávka v útočném pásmu Pelhřimova, střela nedošla na brankáře.
26:10 Pelhřimovští hráči se teprve dostali k míčku a budou rozhrávat u branky hostů.
25:09 T.B.C. se připravuje na útok, jsou aktivní na míčku.
24:14 Velká šance na straně T.B.C., brankář hostů střelu vychytal.
23:23 Pelhřimov zkouší také útočit, T.B.C. odolalo a střídá.
22:10 Pelhřimov zkoušel také vystřelit, ale obránci T.B.C. je nenechali.
21:15 T.B.C. zakládá útok a stříli na bránu. Brankář ji vychytal.
20:20 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:0
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #13 Michal Mašek (1:0)
20:20 T.B.C. využilo přesilovku a střílí krásný gól
20:00 Střely v 1. části: 6:4
19:59 krásná akce domácích, branka padla až po konci třetiny.
18:58 Vyloučen hráč #9 Marek Švrkala družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře
18:58 Nyní hraje přesilovku T.B.C. a hned zkouší střelu na bránu hostů.
18:12 Akce na obou stranách, i když T.B.C. je aktivnější.
16:40 Hra pokračuje střelami v útečném pásmu domácích.
15:49 Domácí jsou v plném počtu.
14:50 Hraje se obranném pásmu domácích. Hosté se snaží najít skulinu mezi králodvořskými hráči. Zkusili dvě střely.
13:40 Vyloučen hráč #50 Tadeáš Melíšek družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře
13:40 Hosté hrají po faulu přesilovku. Domácí po rozehrávce stihli vyhodit balónek
12:34 Střela z půlky hřiště na branku hostů neprošla.
11:30 Hra se přesunula do obranného pásma domácích, ale velmi rychle králodvorští míček vyhodili.
10:38 Hraje se čistě, bez faulů. Hosté začínají v útočném pásmu, zkouší střelu na branku.
09:30 T.B.C. hrálo v útočném pásmu, hosté se dostali k míčku a pokusili se vystřelit na branku. Střela však šla mimo branku.
09:00 Atmosféra na hale je pro obě mužstva povzbuzující. Bubnuje se na obou stranách.
07:33 Pěkná akce domácích v útočném pásmu, gól zatím nepadl.
07:05 Střela hostů mimo branku domácích.
06:22 Další hezká střela na hosty.
05:20 T.B.C. je momentálně více na balonku, branka zatím nepadla.
04:00 Střela Pelhřimova neprošla přes králodovrskou obranu
03:25 Králův dvůr měl první střelu na branku
02:00 Hra je zatím opatrnější, na balonku se střídají obě družstva.
00:00 Úvodní buly vyhrál Králův Dvůr
00:00 Zdravíme fanoušky z králodvorské sportovní haly při dnešním utkání.