5:7
    Vojtěch BLANA
    (Svoboda)

FBC Letka Toman Finance Group - ASK Orka Čelákovice 5:7
branky: 17. Jan Vojáček, 27. Ondřej Čech, 42. David Svoboda, 42. Jan Hranický, 60. Vojtěch Blana - 1. Jakub Doutnáč, 15. Jakub Čáp, 18. Daniel Korych, 37. Jakub Čáp, 50. Sebastian Jakob, 54. Daniel Korych, 58. Daniel Korych; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Tomáš Petr 24 - Vojtěch Žáček 25; po třetinách: 1:3, 1:1, 3:3
60:00 Střely ve 3. části: 12:11
59:26 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 5:7
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #2 Vojtěch Blana, asistoval #97 David Svoboda (5:7)
59:25 Bohužel, Hosté až na malý výpadek byli dneska více koncentrovanější a odváží si z Ostravy cenný bod.
57:25 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:7
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #71 Daniel Korych, asistoval #29 Jan Sedlák (4:7)
56:32 Domácí to zkoušejí v 6 lidech, už není na co čekat .
56:12 Timeout FBC Letka Toman Finance Group
56:00 Tady měli domácí velkou smůlu nejprve ztratil Vojáček míček. Následně z toho vystřelil Něměček a na to byl Petr krátký, takže Korych měl snadnou práci.
53:59 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:6
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #71 Daniel Korych, asistoval #85 Petr Němeček (4:6)
50:52 Ani na dvakrát nedokázali hráči Letky zasunout míček do brány. Nejprve VOjáček do golamana, a pak se pokoušel ještě Blana takovým dloubákem, ovšem to už bylo u úhlo a šlo to mimo bránu.
50:25 Bohužel Letka opět neudržela remízové skore a dostává gol z otočky od Jakoba.
49:21 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:5
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #25 Sebastian Jakob, asistoval #85 Petr Němeček (4:5)
49:12 Dohner krásně zabklokoval ránu od Poledneho.
47:58 Tichý(Čelákovice) vyčkává a počká si na další novou lajnu. Nakonec přihral na Doutnáče, ten šel sám. Vystřetlil, ale rána šla mimo bránu Petra. Na druhé straně pálil Hranický, ale také netrefil.
46:51 Rozhodčí by měli lehce krotit ty emoce, protože to tady začíná celkém dost vřít.
45:00 Hranický běží a pressuje obránce Orky, ti sice byli pod tlakem, ale zvládli situaci.
44:50 Blana vyčkává na správný pohyb svých spoluhráčů.
43:46 Domácí trenér vyžaduje trest pro hráče v brankovišti, ale rozhodčí jsou proti a nic se pískat nebude.
42:59 Ano, takhle by to šlo, takový má být nástup do třetiny a začíná se prakticky od znovu.
41:50 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 4:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #12 Jan Hranický, asistoval #2 Vojtěch Blana (4:4)
41:36 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #97 David Svoboda, asistoval #23 Martin Döhner (3:4)
40:19 Máme před sebou možná poslední třetinu dnešního zápasu.
40:00 Střely ve 2. části: 9:9
39:52 Máme tady poslední minutu druhé třetiny a vypadá to, že Letka půjde do kabin opět se ztrátou dvou golů
36:30 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:4
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #77 Daniel Richtr (2:4)
34:02 Domácí Letka je aktivnější ve druhé třetině a naopak to vypadá, že se hosté lehce zatáhli.
28:02 Blana(letka) měl geniální přihrávku backhandem na volného Hranického, ten z první, ovšem trefil pouze dobře postaveného golmana Čelkovic.
27:46 Letka po chybě jednoho z obránců hostí se opět přibližuje a hlavně se dostává zpátky do zápasu.
26:08 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 2:3
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #15 Ondřej Čech bez asistence (2:3)
24:24 Hodně vyhrocený začátek a hodně mini faulů na obou stránách, rozhodčí nenechají ani chvíli vyhladnout své píšťalky.
24:00 Gryz(Letka) krásně tělem oklamal Bártu, ovšem domácí se nemohou dostat směrem dopředu do nějakého velkého tlaku.
20:43 Blana(Letka) vybojoval míček u vlastní brány, lépe řečeno sebral míček jednomu z útočníku. Domácí stáhli aktuálně lajny pouze na dvě. Hranický v obrovké šanci překonal golmana, ale v cestě mu stála tyčka.
20:01 Za malý okamžik začne druhá třetina. Domácí by měli nastoupit v trošku jiném rozpoložení.
20:00 Střely v 1. části: 9:10
17:59 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #71 Daniel Korych, asistoval #51 Jaroslav Verner (1:3)
17:08 Toto domácí potřebovali, dostat se zpátky do zápasu.
16:15 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:2
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #22 Jan Vojáček, asistoval #2 Vojtěch Blana (1:2)
15:10 Šimík(Letka) střela pouze do prostřed brány, kde samozřejmě stál golman hostí. Takhle Letka gol nevstřelí.
14:03 GÓL ASK Orka Čelákovice! 0:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #8 Jakub Doutnáč (0:2)
13:51 Petr vychytal Němečka, který dostal krásnou přihrávku do běhu.
10:16 Musím uznat, že Čelákovice dojeli v jiném rozpoložení než v posledním zápase. Určitě jsou více nahecování a Letka má zatím problémy se dostat přes dobrou obranu.
06:41 Svoboda(Letka) promáchl před bránou. Škoda, kdyby trefil mohlo by to určitě ohrozit bránu.
05:00 Od začátku se hraje v plném tempu a rozhodně není na co čekat.
04:20 Richtr(Čelákovice) dostal přihrávku do běhu, ale přihrávka byla moc rychlá.
00:30 Než se domácí stačili rozkoukat už prohrávají, špatně odražený míček, který se uvolnil u pravé tyče a nikdo nestačil zareagovat z domácích.
00:22 GÓL ASK Orka Čelákovice! 0:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #77 Daniel Richtr (0:1)
00:01 První buly utkání vyhrál tým domácích.