• 60 59:51
    5:8
    ()

Švédsko WU19 - Česko WU19 5:8
branky: 3. Ellen Lundin, 45. Ebba Johansson, 49. Nathalie Gustafsson, 57. Livia Svartvadet, 60. Thea Ernberg - 1. Lucie Baldreichová, 8. Barbora Fáčková, 14. Karolína Klubalová, 17. Nela Sikorová, 20. Anna Brucháčková, 43. Anna Brucháčková, 60. Karolína Klubalová, 60. Lucie Baldreichová; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Louranna Jakobsson 18 - Eliška Svrčková 30; po třetinách: 1:5, 0:0, 4:3
60:00 Švédky může mrzet, že nezačaly hrát hned na začátku tohoto zápasu, protože si tak pro první místo dokráčela Česká republika!
60:00 Střely ve 3. části: 17:7
59:51 GÓL Česko WU19! 5:8
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #25 Lucie Baldreichová bez asistence (5:8)
59:46 GÓL Švédsko WU19! 5:7
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil #21 Thea Ernberg, asistoval #17 Livia Svartvadet (5:7)
59:25 Klubalová utla švédské přesilovkové snažení hned v zárodku a rozhoduje toto finále!
59:22 GÓL Česko WU19! 4:7
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #11 Karolína Klubalová, asistoval #7 Anna Brucháčková (4:7)
59:02 Vyloučen hráč #18 Tereza Matýsková družstva Česko WU19 na 2 minuty za vysoká florbalka
56:28 GÓL Švédsko WU19! 4:6
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil #17 Livia Svartvadet, asistoval #11 Nathalie Gustafsson (4:6)
55:41 České florbalistky se zatím skvěle brání a jejich soupeřky nemají ze hry v šesti vůbec nic. Brucháčková teď navíc málem trefila prázdnou bránu.
54:18 Hra se pro změnu zase trochu uklidnila a Švédky to nyní zkoušejí s odkrytými zády.
51:24 Švédsko se v posledních minutách této periody probudilo a konečně začalo aktivně hrát. Je ale otázka, zda bude tento pozdní budíček na srovnání finále stačit.
49:54 Timeout Švédsko WU19
48:49 Tahle trefa už by mohla pro Švédky být trefou naděje. Do konce třetí třetiny zbývá ještě jedenáct minut a skóre je 6:3 pro Česko.
48:47 GÓL Švédsko WU19! 3:6
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil #11 Nathalie Gustafsson, asistoval #20 Elin Dominicus (3:6)
48:06 Švédky nyní opravdu trestuhodně zahodily situaci dvou na nikoho!
46:10 Obrovskou českou šanci hatí skvělý zákrok švédské brankářky.
44:45 Nyní se ale Švédsko konečně prosazuje a střelou mezi ruku a tělo snižuje na 2:6.
44:41 GÓL Švédsko WU19! 2:6
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil #9 Ebba Johansson, asistoval #21 Thea Ernberg (2:6)
43:51 Další velká česká šance a Švédkám pomalu mizí naděje na srovnání tohoto zápasu.
42:28 Češky se po dlouhé době znovu prosazují a vedou již 6:1! To je proti švédskému výběru docela nečekaný, o to víc potěšující skóre.
42:27 GÓL Česko WU19! 1:6
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #7 Anna Brucháčková, asistoval #10 Valentýna Zerzánová (1:6)
40:31 Úvodní buly třetí třetiny vyhrály Švédky a už se ženou do útoku.
40:00 Druhá třetina se nesla ve znamení vyrovnanosti a bezbrankovosti. Češky jsou tedy za stavu 5:1 velmi blízko k zisku prvního místa na turnaji.
40:00 Střely ve 2. části: 7:5
39:26 Sikorová ještě prozkoušela švédskou brankářku a perioda končí.
37:41 Druhá třetina se blíží ke konci a na hřišti stále nedošlo k žádné další brance. Češky tak vedou o čtyři trefy.
34:58 Po dlouhé době se na útočnou polovinu dostávají také Češky, žádné velké zakončení z toho ale není.
32:36 Česko si dál poklidně kontroluje svůj vybojovaný náskok a Švédsku začínají ubíhat cenné minuty. Zatím se ale nemůže k ničemu pořádnému dostat.
30:30 Druhá třetina se překlenula do své druhé poloviny a stále jsme neviděli žádnou další branku.
28:45 Švédky jsou s ubíhajícím časem stále více nervózní a projevuje se to v tvrdosti jejich hry.
27:58 Švédky se snaží, všechny jejich pokusy ale končí na připravené Svrčkové. Z následkých protiútoků navíc hrozí české hráčky.
25:22 Českou hru nyní naruší nepříjemné oslabení, které následuje po technickém přestupku.
25:19 Vyloučen hráč #29 Anna Sigmundová družstva Česko WU19 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
24:36 Švédsko docela přitvrdilo v osobních soubojích a Češky mají nyní větší problém přejít přes jeho obranu.
20:55 Od začátku druhé třetiny jsou na míčku Češky, Švédky ale hodně vysunuly hru a napadají ve třech.
20:00 Úvod finále byl velmi divoký a na úvodní českou trefu Švédsko hbitě odpovědělo. Pak ale národní tým odskočil do čtyřbrankového vedení a kontroluje hru.
20:00 Střely v 1. části: 11:12
19:32 GÓL Česko WU19! 1:5
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #7 Anna Brucháčková, asistoval #16 Linda Fuchsová (1:5)
19:20 Svrčková ještě přidává jeden fantastický a velmi důležitý zákrok.
18:09 Švédkám se tahle třetina úplně vymkla zpod kontroly a Češky naprosto kontrolují hru.
16:30 A je tady další česká trefa! Do stejného místa jako Klubalová se nyní trefila také Nela Sikorová a je to 4:1 pro Česko.
16:29 GÓL Česko WU19! 1:4
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #28 Karolína Lískovcová (1:4)
15:21 Švédky se cítí pod tlakem a hodně tlačí, zatím ale vše kryje Svrčková a česká obrana.
13:18 Výborný výhoz Svrčkové si našla Klubalová a zakončuje přesně na vzdálenější tyč! Česko ve finále vede o dvě branky.
13:17 GÓL Česko WU19! 1:3
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #11 Karolína Klubalová, asistoval #74 Eliška Svrčková (1:3)
12:31 Chyba v české rozehrávce vedla k dobré příležitosti soupeře. Švédská střela ale skončila pouze na hrudi české brankářky Svrčkové.
10:23 K více šancím se v posledních minutách dostávají české hráčky, Švédky ale zase po delší dobu drží míček a kombinují.
07:56 Češky se znovu dostávají do vedení, tentokrát trefou Barbory Fáčkové!
07:55 GÓL Česko WU19! 1:2
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #9 Barbora Fáčková, asistoval #25 Lucie Baldreichová (1:2)
06:11 Velká šance Česka skončila míčkem, který se prokutálel pár centimetrů od tyčky švédské brány.
04:56 Od začátku finále se hraje v obrovském tempu a jedna šance střídá druhou. Hra je tak velice vyrovnaná.
02:43 Švédky záhy srovnávají. Střelu Karestahlové doklepla do brány Lundinová.
02:42 GÓL Švédsko WU19! 1:1
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil #22 Ellen Lundin, asistoval #10 Moa Kareståhl (1:1)
00:57 Teď už se ale Česko prosazuje a máme tady bleskové vedení!
00:56 GÓL Česko WU19! 0:1
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #23 Andrea Břeská (0:1)
00:33 Duel začal a do první útočné akce se dostaly Švédky. Vzápětí promarnily obrovskou šanci české hráčky, které promáchly v dobré příležitosti.
00:00 Vítám všechny diváky u tohoto ranního finále Polish Cupu, v němž se představí celky České republiky a Švédska. Příjemnou zábavu.