Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

DDQ Florbal Chomutov - Bulldogs Brno 8:9p
branky: 15. Jakub Holovej, 16. Filip Samuel Dušek, 21. Adam Martin, 23. Filip Samuel Dušek, 25. Ondřej Halej, 37. Erich Kellermann, 38. Petr Linc, 56. Martin Šulaj - 3. Radim Švábík, 10. Petr Koláčný, 13. Martin Svatoň, 27. Lukáš Mráz, 50. Lukáš Gregr, 55. Lukáš Gregr, 57. Lukáš Gregr, 59. Lukáš Kučera, 64. Michal Valachovič; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2 + Jan Fator OS:0 + Michal Pešák 4 + Petr Koláčný 4; využití: 1:0; diváků: 338; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 20 - Martin Koudelka 19, Matěj Faltus 4; po třetinách: 2:3, 5:1, 1:4, 0:1
70:00 Střely v prodloužení: 0:2
70:00 Ukončení prodloužení
63:16 GÓL Bulldogs Brno! 8:9
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michal Valachovič bez asistence (8:9)
63:06 Adam Martin získal míček a šel rovnou do útoku, ale míček po dvou sekundách ztratil.
62:50 Hosté mezi sebou na své polovině kombinují několik přihrávek.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 5:11
59:42 Hosté mají míček a domácí se k němu nezvládají dobojovat.
59:01 Začala poslední minuta třetí třetiny.
58:47 Chomutov uvězněn v obraně.
58:30 Stav je vyrovnaný a hosté už na dále nepokračují v power-play.
58:11 GÓL Bulldogs Brno! 8:8
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #25 Petr Koláčný (8:8)
57:59 Domácí se nemůžou dostat k míčku.
57:17 Hosté šikovně pokračují v power-play a u domácí branky to smrdí gólem.
56:44 GÓL Bulldogs Brno! 8:7
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #87 Lukáš Gregr, asistoval #25 Petr Koláčný (8:7)
56:26 Hosté na míčku.
56:01 Tohle utkání bude napínavé až do konce.
55:37 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 8:6
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #52 Martin Šulaj, asistoval #86 Ondřej Halej (8:6)
54:59 GÓL Bulldogs Brno! 7:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #87 Lukáš Gregr, asistoval #77 Richard Kalousek (7:6)
53:56 Rovnou po oddychovém čase se hosté vrhají do hry v šesti.
53:55 Timeout Bulldogs Brno
53:54 Linc opakovaně postrkován do zad a domácí mají standardku.
53:20 Domácí rozehrávají ze středu a Halej vzápětí přichází o míček.
53:01 Šarša má míček a pokouší se uklidnit hru, ale to mu atmosféra v hale nedovoluje.
52:40 Oba týmy jsou v plném počtu.
52:05 O dvě branky stále Chomutov ve vedení, ale hosté se míčku nevzdají.
50:19 Vyloučen hráč #34 Jan Ibl družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání
49:19 Hosté snížili o branku a pokračují na míčku.
49:11 GÓL Bulldogs Brno! 7:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #87 Lukáš Gregr, asistoval #61 Martin Svatoň (7:5)
48:37 Trestné střílení družstva Bulldogs Brno neproměnil #25 Petr Koláčný.
48:37 Vyloučen hráč #36 Jan Fator družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování
48:37 Vyloučen hráč #36 Jan Fator družstva DDQ Florbal Chomutov - osobní trest
48:37 Vyloučen hráč #25 Petr Koláčný družstva Bulldogs Brno na 2+2 minuty za hrubost
48:37 Tento rozhovor byl skutečně dlouhý a nakonec se trestná lavice zahřeje na obou stranách.
48:37 Fruhbauer nájezd vychytal a Koláčný se po neúspěšném nájezdu pustil potyčkou do hráče domácího týmu a jeho cesta nyní pokračuje na trestnou lavici a rozhodčí diskutují o trestu s kapitány.
48:37 Daniel Kellermann zahrál na zemi a bude z toho trestné střílení.
48:02 Linc po rozehrávce hostů nečeká a vydává se rychle napadat.
47:47 Skutečně kvalitní a vyrovnané utkání.
46:54 Hais skvěle získal míček, ale také fauloval a tak se míček vrací na čepele Brna.
46:25 Nachtmann přes celé hřiště přihrává na Duška a ten se už snaží dostat míček do brány.
46:01 Chomutov má vrácenou výhodu u své střídačky a pokračují tak na míčku.
44:44 Hosté vytváří útok, ale domácí je na svou stranu hřiště nepouští.
43:43 Oba týmy si zatím míček navzájem berou.
42:23 Správně načasovaný pohyb Fruhbauera ubránil domácí branku před kulatou návštěvou.
42:20 Fruhbauer ubránil útok hostů zpoza brány.
41:54 Erich Kellermann přihrává na Lince a ten už střílí, ale bránu to míjí.
41:30 Utkání pokračuje velmi vyrovnaně.
41:26 Domácí mají standardku z před brankového prostoru u hostujících.
41:20 Šarša vybojoval míček a Chomutov zakládá okamžitý protiútok.
41:08 Chomutov je v nepřetržité obranné sestavě.
40:44 Míček po faulu dostávají hosté a Fator se z osobního trestu vrací zpět na hřiště.
40:30 Chomutov od začátku prodloužení pokračuje na míčku.
40:01 Úvodní buly v prodloužení vyhrál tým DDQ Florbal Chomutov.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým DDQ Florbal Chomutov.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #74 Matěj Faltus družstva Bulldogs Brno
40:00 Po první třetině o gól vedl hostující tým Bulldogs Brno, avšak nyní po konci druhé třetiny se domácímu týmu povedlo dostat do vedení a to rovnou o tři přímé branky. Před námi je teď už třetí třetina, ve které si buďto domácí zvládnou své vedení udržet, nebo nás může překvapit rivalita hostujících hráčů a ti to můžou vyrovnat nebo rovnou otočit. Všem fanouškům přeji krásnou podívanou do závěrečné třetiny a společně s vámi se těším na to co nám chlapci ještě přinesou.
40:00 Střely ve 2. části: 14:7
39:47 Šulaj pokusil ještě útok v posledních sekundách, ale bez vstřelené branky.
39:01 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:55 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 7:4
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #10 Erich Kellermann (7:4)
36:36 Úspěšně využitá přesilová hra a skóre u domácích se navyšuje.
36:35 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 6:4
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #10 Erich Kellermann, asistoval #28 Petr Linc (6:4)
35:54 Dvě minuty trestu jsou pryč a dvě minuty stále zbývají.
35:00 Domácí se dostávají do útoku a zkouší přesilovou hru.
34:22 Přesilová hra pro domácí zatím nechává více na útočné straně hostující tým.
33:54 Po skutečně otřesném a bolestivém zákroku na Bernase se rozhodčí rozhodli potrestat Pešáka na vyšší trest.
33:53 Vyloučen hráč #21 Michal Pešák družstva Bulldogs Brno na 2+2 minuty za hrubost
33:24 Naprosto nepřehledná situace u Koudelky, která mu přinesla dva úspěšné zákroky.
32:45 Svatoň dostal dobrou přihrávku k domácí brance, ale vystřelit už ho nenechal Fator.
31:45 Hosté i přes veškerou snahu nezvládají proniknout na útočnou polovinu.
30:10 Holovej svou jedovatou střelou trefuje loket Koudelky.
29:02 Hostující Kalousek se dostal do střely, ale Nachtmann mu ji zblokoval tělem.
28:24 Chomutov v útoku.
26:22 Hned po buly se hostům povedlo vstřelit další branku, ale ta není uznána z důvodu sekery do Ondřeje Šarši.
26:17 GÓL Bulldogs Brno! 5:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #6 Lukáš Mráz, asistoval #87 Lukáš Gregr (5:4)
25:50 Linc míček podržel a domácí tak zakládají další rychlý útok.
24:55 Brno se pokouší dostat na útočnou polovinu, ale nemají šanci se dostat ani k míčku.
24:43 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 5:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #51 Adam Martin (5:3)
23:34 Dušek kombinoval v obraně přihrávky a v tuhle chvíli už proniká do útoku.
23:12 Od začátku druhé třetiny začalo být utkání skutečně vyhrocené na obou stranách.
22:50 Stav brankového skóre je otočený a domácí v utkání favorizují.
22:07 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 4:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #22 Filip Samuel Dušek, asistoval #41 Marek Pleskač (4:3)
21:44 Bratři Kellermannové a s nimi i společně Jakub Holovej nyní dokonale ubránili domácí stranu.
20:50 Hned na začátek se Chomutov nenechává a drží se jen a pouze v útoku.
20:49 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 3:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #52 Martin Šulaj (3:3)
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým DDQ Florbal Chomutov.
20:00 Střely v 1. části: 12:8
19:52 I v poslední minutě se Chomutov zvládl dostat do tří střel, ale Koudelka si poradil.
19:01 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:45 Fruhbauer si skočil pro míček a domácí tak mají další možnost pro útok.
17:55 Nachtmann si obranu umí pohlídat a hosté na něho nestačí.
17:08 Daniel Kellermann se do souboje v rohu doslova opřel a hostující Kalousek se podíval za mantinel.
16:17 Hostující Kalousek z před brankového prostoru zkusil vystřelit, ale Fruhbauer byl připraven.
15:47 Chomutov se rozhodl přestat snít a chce začít figurovat, hosté teď silně polevili.
15:16 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #22 Filip Samuel Dušek, asistoval #27 Hubert Hais (2:3)
14:34 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #24 Jakub Holovej, asistoval #33 Vojtěch Bernas (1:3)
14:25 Holovej teď zamezil dalšímu rapidnímu útoku a posunul tak Chomutov do útoku.
13:12 Vágner opět zkusil na Fruhbauera, ale přesnost ho nepotkala.
12:13 Vaverčák přihrál na Svatoně, který byl za bránou Chomutova a přesně odsud zvládl míček dostat do brány.
12:12 GÓL Bulldogs Brno! 0:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #69 Petr Vaverčák (0:3)
11:29 Hostující Marek zkusil vystřelit, ale Pleskač byl na správném místě a míček se od něho odrazil mimo hřiště.
10:35 Svatoň se domácích nebojí a úplně volně probíhá přes střed až k rohovému mantinelu, kde už se střetává s Erichem Kellermannem.
09:56 Po nepřehledné situaci u domácí brány si Fruhbauer s dělovkou od Koláčného poradit nedokázal.
09:55 GÓL Bulldogs Brno! 0:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #25 Petr Koláčný, asistoval #8 Michal Valachovič (0:2)
09:29 Chomutov teď po další střele klesá zase až do obrany, protože na míčku jsou hosté.
08:01 Obranná souhra Klementa a Holoveje přináší míček pro domácí tým.
06:40 Svatoň si s míčkem přes střed netroufá a tak stahuje míček přihrávkou do obrany.
05:24 Nachtmann zkusil střelu přes polovinu hřiště a před brankou už na dorážku čekal Hais, který se míčku nedotkl.
04:50 Hosté po dlouhé době získávají míček a zkouší proniknout přes střed, což se jim nedaří.
03:55 Holovej aktivně vybojoval míček na středu hřiště a hostující Kučera byl tak bez šance.
03:27 V útoku se déle a intenzivně nachází Chomutov, ale stále jsou bez jediné střely na brankáře.
03:07 Fator faulován u mantinelu na hostující straně a domácí mají míček.
02:12 První střela ze strany Brna a rovnou otevřené brankové skóre.
02:11 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Radim Švábík, asistoval #41 Jakub Marek (0:1)
01:35 Domácí teď dlouze napadají a hosté jsou bez šance se dostat k míčku.
01:01 Daniel Kellermann neváhal a hned, jak viděl, že Erich přichází o míček tak se přihnal na pomoc a míček ubránil.
00:37 Nemilá ztráta míčku pro Brno, ale Chomutov tak dostává šanci jít do protiútoku.
00:20 Hosté se dostávají na útočnou polovinu a zkouší první útok v utkání.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrál tým Bulldogs Brno.
00:00 Vítám všechny pravidelné i nové čtenáře u dnešního textového přenosu. Dnes před sebou máme 4. kolo čtvrtfinále mezi týmy DDQ Florbal Chomutov a Bulldogs Brno. Druhý den po sobě dnes hrajeme v Chomutově, kde včera domácí tým DDQ Florbal Chomutov otevřel brankové skóre hned ve druhé minutě zápasu, ale následně obdržel sedm branek a prohrál tak 1:7. Hraje se na sérii tří výher, přičemž aktuální stav na body v sérii je 1:2. Pokud dnes Brno zvítězí tak postupuje, avšak pokud zvítězí Chomutov tak bodová série bude vyrovnaná a finální zápas se odehraje v Brně. Utkání začíná v 16 hodin a já přeji všem fanouškům profesionálního florbalu příjemnou podívanou ať už u živého přenosu nebo zde u online zápisu.