60
  • 60 59:52
    Ústí

Florbal Ústí - TJ Znojmo LAUFEN CZ 6:3
branky: 12. Vojtěch Esterka, 19. Jan Dobosz, 23. Pavel Vítek, 38. Jakub Kolstrunk, 40. Jan Vondruška, 59. Martin Horn - 31. Tomáš Kucharič, 48. David Sedláček, 55. Petr Mašek; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 3:3; využití: 3:0; diváků: 203; zásahy brankářů: Dominik Hrabě 21, Jan Hrstka 0 - Adam Lysák 20; po třetinách: 2:0, 3:1, 1:2
60:00 Střely ve 3. části: 4:12
59:52 Timeout Florbal Ústí
59:52 Střídání brankáře. Nový brankář #92 Jan Hrstka družstva Florbal Ústí
58:49 GÓL Florbal Ústí! 6:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn, asistoval #27 Dan Semerád (6:3)
57:26 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
56:39 Mířená příhrávka na Bajka byla výborně překažena Fuchsigem M.
55:07 Hrabě opravdu těsně zachránil situaci, míček se už jemně málém dotýkal brankové čáry.
54:47 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Petr Mašek, asistoval #23 Jan Novák (5:3)
52:48 Velký pres a tlak ze strany hostí, dnes to tu bude ještě zajímavé.
52:17 Hrabě si na své konto připisuje další skvělý zákrok!
47:39 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #24 David Sedláček, asistoval #23 Jan Novák (5:2)
45:34 Esterka po celou dobu dýchal na záda hráči hostí který si to mířil k Hraběmu, nakonec ho Esterka těsně před Hraběho brankou dokázal přeprat a tím ho zastavil od střelby.
43:15 Fuchsig J. do bloku, střela se od něj odrazila vysoko nad branku Hraběho.
42:12 Květák dostal výbornou přihrávku, ale nakonec těsně míjí branku Lysáka.
40:04 Vyloučen hráč #28 Jakub Krupica družstva Florbal Ústí na 2 minuty za vysoká florbalka
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
39:46 GÓL Florbal Ústí! 5:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #36 Jan Vondruška, asistoval #18 Jakub Fuchsig (5:1)
37:49 GÓL Florbal Ústí! 4:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #8 Jakub Kolstrunk, asistoval #52 Martin Fuchsig (4:1)
37:44 Výbornej Esterka! Udržel se na míčku až k brance Lysáka, kde si ho snažili podmanit hostí ale nepovedlo se.
36:36 Nastala přesilová hra domácích a ti si ihned obklíčili hráče hostí na jejich polovině a snaží se prolomit Lysáka.
36:19 Vyloučen hráč #15 Leoš Faltus družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost
34:53 Kolstrunk vysílá další střelu do brankáře Lysáka, ale střela bohužel neprochází skrz.
32:29 Hrabě předvedl úžásný zákrok!
31:51 Vyloučen hráč #63 Jan Dobosz družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:30 Vítek do bloku před Hraběho brankou!
30:03 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #75 Martin Vavřina (3:1)
29:00 Dobosz také vyrazil sám vstříc Lysákovo bráně, ten si z ní vyjel a Doboszovu střelu zvládl vychytat.
26:35 Fořt běžel sám na branku, na poslední chvíli se k němu seběhli hráči hostí a on trefil přímo Lysáka v bráně.
22:18 GÓL Florbal Ústí! 3:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Pavel Vítek, asistoval #27 Dan Semerád (3:0)
20:48 Sedláček se pokusil prolomit Hraběho, ten byl připraven a míček s poklidem chytá.
20:26 Vyloučen hráč #4 Radek Kužel družstva Florbal Ústí na 2 minuty za držení
20:00 Střely v 1. části: 13:5
18:25 GÓL Florbal Ústí! 2:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Dobosz, asistoval #91 Miroslav Fořt (2:0)
16:55 Kolstrunk má na svém kontě také 2 pěkné střely, bohužel zatím na Lysáka nestačily.
16:35 Vyloučen hráč #81 Tomáš Světlík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za opakované přestupky
14:36 Domácí jsou na koni! Využívají všeho co se jim nastkytne a udržují se na útočné polovině.
13:44 Pavelka rozhodně nenechá do sebe nikoho strkat.
11:12 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #30 Vojtěch Esterka, asistoval #95 Martin Horn (1:0)
10:06 Vyloučen hráč #23 Jan Novák družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za držení
07:54 Semerád z půlky hřiště se trefuje mezi nohy Lysáka.
05:49 Tauber započal souboj u mantinelu o míček a získal ho zpět do moci domácích.
04:15 Hrabě si poprvé dnes sahá na míček a zachraňuje situaci.
03:46 Domácí se svými rychlými přihrávkami dostali skoro až k brance Lysáka, nakonec ale byla jejich poslední střela vyblokována.
02:36 Tentokrát se kroky Esterky inspiroval Fuchsig J. a také těsně míjí branku Lysáka.
01:36 Esterka vystřelil svou první silnou střelu zápasu, ale bohužel o kousek míjí.
00:01 Krupica po dlouhém boji bohužel prohrává úvodní buli a hostí jsou na míčku.
00:00 Vítám všechny čtenáře u dnešního utákní 2. kola play off tentokrát na půdě Slunety.