59
  • 59 58:26
    Náchod

Panthers Praha - Florbal Primátor Náchod 5:4
branky: 22. Tomáš Kačer, 24. Josef Nový, 41. Jan Kšír, 42. Josef Nový, 48. Dominik Hudec - 15. Adam Jakubský, 31. Ondřej Macháček, 35. Lukáš Rázl, 37. Tomáš Matoulek; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 150; zásahy brankářů: Jan Buzík 12 - Vlastimil Skalický 10; po třetinách: 0:1, 2:3, 3:0
60:00 Komentář domácích Míka Patrik (Trenér): Vyhrál tým, který byl trpělivější a využil výhodu nestandardního počtu hráčů na hřišti. Rád bych vyzdvihnul nástup do třetí třetiny. V krátké periodě jsme dokázali zvrátit dvougólové manko a zlomit Náchod. nNakonec bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří si našli cestu na dnešní utkání. A speciální dík patří naší omladině. Vytvořili nám opravdu domácí atmosféru plnou panterských chorálů.  nDĚKUJEME!!! AIFW!
60:00 Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér): Dnes jsme do toho dali vše, vyrované utkání rozhodly drobnosti, ve kterých byl favorit serie lepší. Nám se lepí smůla na paty, jeden hráč se dá dohromady a hned na začátku zápasu odpadne další. Lepíme sestavu co to jde, hráči hrají na hraně zdraví a bojují za Náchod. Každopádně na to, že spousta hráčů hraje se sebezapřením nebo pod prášky jsme podali skvělý výkon. Do zítra vyléčíme co půjde a budeme dál bojovat. Díky našim fanouškům za podporu a za vytvoření domácí atmosféry!
60:00 Střely ve 3. části: 6:3
58:26 Timeout Florbal Primátor Náchod
49:44 Hudec blokuje.
47:18 GÓL Panthers Praha! 5:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #73 Dominik Hudec, asistoval #60 Marco Lombino (5:4)
47:18 Využitá přesilová hra pro Panthers znamená vedení v tomto utkání.
46:54 Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
46:54 Další přesilová hra pro domácí Panthers.
41:35 GÓL Panthers Praha! 4:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #23 Josef Nový, asistoval #25 Petr Škoda (4:4)
41:35 Nový do třetice prostřelil Skalického a stav je opět vyrovaný.
40:26 GÓL Panthers Praha! 3:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #46 Jan Kšír, asistoval #91 Matouš Hrubý (3:4)
40:26 Začátek třetiny podle snů, Kšír parádní střelou pod víko snižuje náskok hostujícího Náchodu.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
39:03 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:41 Vyloučen hráč #24 Lukáš Rázl družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra na zemi
36:20 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #8 Tomáš Matoulek, asistoval #50 Lukáš Prause (2:4)
36:20 Nedůraz na brankovišti a hosté přidávají další gól.
34:55 Náchod v rámci fair-play odevzdává míček.
34:33 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #21 Dalibor Vlášek (2:3)
34:33 Velmi povedená standartka hostí.
34:21 Parádní zákrok Buzíka.
33:48 Dobrý obranný zákrok Prokůpka.
30:21 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #13 David Špaček (2:2)
30:21 Po chybě domácích je stav opět vyrovaný.
29:47 Mikšovský z dlouhého výběhu trefuje pouze dobře postavený blok.
29:25 Domácí úspěšně odbránili přesilovku.
27:24 Míček trefil Nového do ramene, ale rozhodčí to posudil jako hru ruku. Domácí čeká další oslabení v tomto utkání.
27:14 Vyloučen hráč #23 Josef Nový družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra rukou
26:18 Prokůpek šel troufale mezi dva hráče, naštěstí Buzík v pozoru.
23:09 GÓL Panthers Praha! 2:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #23 Josef Nový, asistoval #73 Dominik Hudec (2:1)
23:07 Úspěšná standartka domácích zařizuje vedení.
21:23 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #62 Tomáš Kačer, asistoval #25 Petr Škoda (1:1)
21:23 Krásný čas 1:23 ve druhé části a domácí po parádní kombinaci srovnávají stav utkání.
20:00 Střely v 1. části: 3:5
19:57 Ani domácí nedokázali využít přesilovou hru.
18:50 Parádní zákrok Skalického.
17:57 Vyloučen hráč #8 Tomáš Matoulek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
17:57 A nyní je čas na přesilovou hru domácích, Škoda byl v úniku seknut.
14:36 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #26 Daniel Kříž (0:1)
14:36 V hloučku hráčů jsem nic neviděl, ale Náchod otevírá stav dnešního utkání.
14:17 Domácí dokázali ubránit přesilovku Náchoda.
13:17 Hrubý dokázal získat míček a mířil s Vavrouškem do útoku, druhému jmenovanému se míček zamotal mezi nohy.
12:17 Vyloučen hráč #67 David Zelinka družstva Panthers Praha na 2 minuty za opakované přestupky
12:17 Hosté si zahrají první přesilovou hru v tomto utkání.
10:01 Dokážu si představit trenérské pokyny, něco jako "kluci, hlavně bez hovadin..."
10:00 Úvodní desetiminutovka je za námi, hra je zatím velmi opatrná z obou stran.
08:11 Štrobachovi střela vůbec nesedla. Hosté na balónku.
07:13 Standartka Náchoda na pomezí velkého brankoviště - domácí úspěšně ubránili.
06:44 V hale je parádní atmosféra - oba týmy zde mají své kotle fanoušků.
04:03 Rázl střelou trefuje vlastního hráče.
03:29 Kšír dělovkou pálí vysoko nad.
02:31 Hudec našel dobrou skulinku mezi hokejkama hostů, brankář Skalický vyráží.
02:06 Ani jeden z týmu se zatím nedostal ke střele.
00:33 Prokůpek zastavuje útok Náchodu a Panthers poprvé na míčku.
00:03 Úvodní buly vyhrávají hosté a rozhodčí píská faul, Náchod rozehrává na půlce.
00:00 Dámy a pánové, vítám Vás u 1. zápasu semifinále Národní ligy. Oba dnešní účastnící hráli své čtvrtfinálové zápasy do 4 utkání. Věřím, že dnešní zápas bude velmi zajímavý ale hlavně v rámci fair-play. Začínáme již za moment.