2
    Ferdinand TOMÁŠEK
    hákování

Švýcarsko U23 - Česko U19 5:3
branky: 7. Damian Hocevar, 9. Vinz Burren, 38. Vinz Burren, 44. Levi Walser, 53. Vinz Burren - 12. Daniel Večl, 36. Adam Bureš, 46. Adam Bureš; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 215; zásahy brankářů: Eric Kunz 13 - Vítek Šimáček 27; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:1
60:00 Česko si druhou výhru proti Švýcarsku nepřipsalo. Triumf 5:3 korigoval zejména kanonýr Vinz Burren, který zkompletoval hattrick.
60:00 Střely ve 3. části: 12:7
59:35 Duel pomalu končí a Švýcaři si připíšou výhru.
58:23 Závěrečný tlak Česka se konat nebude, neboť následuje další švýcarská přesilovka.
58:22 Vyloučen hráč #13 Ferdinand Tomášek družstva Česko U19 na 2 minuty za hákování
58:00 Další švýcarská šance končí nepřesnou střelou a Češi střádají síly na závěrečný tlak.
56:50 Švýcaři mají po uklidňujícím pátém gólu z přesilové hry klid na florbalkách a pečlivě si hlídají svůj náskok.
52:55 Vyloučen hráč #8 Adam Bureš družstva Česko U19 na 2 minuty za držení
52:07 GÓL Švýcarsko U23! 5:3
Branku družstva Švýcarsko U23 vstřelil #26 Vinz Burren, asistoval #28 Joel Gsponer (5:3)
51:38 Tak tohle je hodně zvláštní situace. Šimáček si chtěl udělat prostor na brankovišti, žduchnul do svého couvajícího soupeře, který upadl a je za to vyloučen na dvě minuty.
51:37 Vyloučen hráč #93 Vítek Šimáček družstva Česko U19 na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:57 Obrovská česká šance končí na pravé tyčce švýcarské brány!
48:02 Zmatek před českou bránou končí pouze odpáleným míčkem.
45:36 Nyní už se ale radují také Češi, za které se znovu prosazuje Bureš! Ten těžil z výborné práce Bergmana a máme tady kontakt.
45:35 GÓL Česko U19! 4:3
Branku družstva Česko U19 vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #9 Filip Bergman (4:3)
43:40 Naopak Švýcaři se ve své šanci nemýlí a po přízemní střele Walsera vedou 4:2.
43:39 GÓL Švýcarsko U23! 4:2
Branku družstva Švýcarsko U23 vstřelil #13 Levi Walser, asistoval #14 Tizian Nikles (4:2)
42:46 Obrovská šance národního týmu. Švýcarský gólman už pouze bezmocně seděl na zemi, Češi ale přestřelují.
41:11 Češi odstartovali třetí třetinu kontrolní střelou na švýcarského gólmana. Ten dává dobrý pozor a neměl s ní tak žádný problém.
40:00 Čechům se ve druhé třetině podařilo srovnat z hole Adama Bureše, Švýcaři si ale své vedení vzali velmi brzy zpět a vedou tak 3:2.
40:00 Střely ve 2. části: 8:5
38:41 Skvělý a velmi důležitý zákrok Šimáčka, který nyní drží české naděje.
37:20 Teď se asi diví všichni, ale tahle pumelice Burrena od půlicí čáry znovu posílá Švýcarsko do vedení. Tahle střela byla tak prudká, že zapadla do brány a okamžitě také ven z ní.
37:19 GÓL Švýcarsko U23! 3:2
Branku družstva Švýcarsko U23 vstřelil #26 Vinz Burren, asistoval #21 Florin Fehr (3:2)
36:59 Šimáček teď čelil velmi nepříjemné střele na tzv. teploměr. K jeho štěstí ale o pár centimetrů minula bránu.
35:41 Na hřišti se nyní srazili dva švýcarští obránci a hra byla na chvíli přerušena. Následného zmatku po rozehrávce ale využívá Adam Bureš, který střelou pod břevno srovnává na 2:2!
35:39 GÓL Česko U19! 2:2
Branku družstva Česko U19 vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #11 Šimon Ruber (2:2)
33:36 Obrovská švýcarská šance skončila zákrokem Šimáčka. Následného zmatku před bránou už Švýcaři nevyužili a skóre se tak nemění.
32:16 Švýcaři využívají svou zkrácenou přesilovku naplno a vysílají na českou bránu jednu střelu za druhou. Národní tým se ale ubránil.
29:52 Česká přesilovka netrvala moc dlouho, neboť se síly na hřišti srovnávají. Za nedovolené vrážení byl vyloučen Adam Kos a čeká nás tak hra čtyři na čtyři.
29:48 Vyloučen hráč #17 Adam Kos družstva Česko U19 na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:45 Češi rozehrávají svou první přesilovou hru v tomto zápase a budou muset překonat zformovanou obranu soupeře.
28:36 Vyloučen hráč #23 Cedric Buri družstva Švýcarsko U23 na 2 minuty za špatné střídání
28:01 Standartní situaci si teď zkusili také florbalisté Švýcarska a byla velice nebezepčná. Střela jednoho z nich totiž skončila na brankové konstrukci.
25:55 Dobré švýcarské napadání brání Česku v rozjetí nějaké útočné akce. Musí se tedy spokojit se střelami z dálky.
24:59 Češi měli rozehrávku z útočného rohu, která skončila v bloku švýcarských obránců.
22:13 Hra se na chvilku přerušila, neboť pořadatelé odstranovali ze hřiště jednu z reklamních fólií. Už se ale znovu hraje a Švýcarsko mělo dobrou šanci.
21:40 Švýcaři jsou na začátku druhé třetiny na míčku a hledají nějakou skulinku v české obraně.
20:00 První třetina skončila a vedení 2:1 si do šaten odnášejí florbalisté Švýcarska, kteří využili nařízené trestné střílení.
20:00 Střely v 1. části: 12:4
17:45 Dvě dobré české šance a ještě lepší zákroky švýcarského gólmana.
15:59 Pokus o freestylové zakončení českému útočníkovi nevyšel a míček mají Švýcaři. Nikam se ale neženou.
15:02 Po dalším z českých propadů měli Švýcaři rozehrávku z rohu. Skončila ale jen nepřesnou střelou.
12:42 Další slibná česká šance, která ale končí v zámezí.
11:52 A to se konečně daří! Češi snižují zásluhou Večla, který propálil dva hráče i brankáře.
11:51 GÓL Česko U19! 2:1
Branku družstva Česko U19 vstřelil #7 Daniel Večl, asistoval #28 Daniel Grézl (2:1)
08:40 Po jednoduchém zakončení nájezdu Češi prohrávají už o dvě branky a budou se muset dostat zpátky do zápasu.
08:38 GÓL Švýcarsko U23! 2:0
Branku družstva Švýcarsko U23 vstřelil #26 Vinz Burren z trestného střílení (2:0)
08:36 Po faulu jednoho z českých obránců následuje vyloučení, které se ale vzápětí mění na nařízené trestné střílení.
07:48 Češi teď trestuhodně propadli a Švýcarsko šlo do přečíslení dvou na jednoho. Šimáček dobře zasahuje.
06:06 Máme tady první branku zápasu, kterou si připisuje Švýcarsko. Hocevar se dostal do pozice, kdy před ním stál už pouze český brankář a v poklidu zakončil.
06:05 GÓL Švýcarsko U23! 1:0
Branku družstva Švýcarsko U23 vstřelil #8 Damian Hocevar, asistoval #20 Jamie Martinjas (1:0)
04:59 Hra se po úvodních útočných vlnách obou celků nyní trochu zpomalila a oba celky čekají na chybu svého soupeře.
03:21 Švýcarsko se hnalo do přečíslení, česká obrana ale zasahuje ještě před Šimáčkem a ten tak nemusel zasahovat.
01:06 Češi byli po dobrou minutu na míčku, jejich hru jim ale překazil faul a poprvé kombinují také Švýcaři.
00:10 Oba celky už jsou na hrací ploše a zápas odstartoval. Švýcarsko dnes hraje v bílých dresech, Česko v červených.