60
  • 60 59:05
    Future

Powerbar SSK Future B - T.B.C. Králův Dvůr 6:7
branky: 10. Matyáš Vančura, 18. Vojtěch Trčálek, 27. Kryštof Antůšek, 36. Marek Soukup, 36. Michal Nekovář, 39. Marek Soukup - 24. Adam Holý, 31. Michal Kubert, 32. Patrik Svoboda, 46. Jaroslav Pokorný, 47. Michal Kubert, 51. Michal Kubert, 55. Milan Bachan; rozhodčí: Oskar Novák - Přemysl Škaloud; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Petr Sandu 28 - Tomáš Novák 25; po třetinách: 2:0, 4:3, 0:4
60:00 Střely ve 3 třetině : Future 10, T.B.C. 16
60:00 Střely celkem : Future 31, T.B.C 35.
59:05 Timeout Powerbar SSK Future B
54:20 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 6:7
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #44 Milan Bachan, asistoval #40 Joel Inouye (6:7)
50:48 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 6:6
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #12 Michal Kubert, asistoval #89 Tomáš Pokorný (6:6)
49:35 Přesilovka nevyužita a utkání po dvou brankách hostů opět dramatické.
46:11 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 6:5
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #12 Michal Kubert, asistoval #51 Karel Horký (6:5)
45:00 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 6:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #17 Jaroslav Pokorný, asistoval #89 Tomáš Pokorný (6:4)
40:00 Střely ve druhé třetině : Future 7, T.B.C. 11
38:25 GÓL Powerbar SSK Future B! 6:3
Branku družstva Powerbar SSK Future B vstřelil #12 Marek Soukup, asistoval #5 Ondřej Vaculík (6:3)
35:43 GÓL Powerbar SSK Future B! 5:3
Branku družstva Powerbar SSK Future B vstřelil #42 Michal Nekovář, asistoval #91 Lukáš Kudrlička (5:3)
35:43 Domácí zapnuli na vyšší stupeň a dvoubrankový náskok je zpět.
35:02 GÓL Powerbar SSK Future B! 4:3
Branku družstva Powerbar SSK Future B vstřelil #12 Marek Soukup, asistoval #21 Jaroslav Janoušek (4:3)
31:58 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #93 Patrik Svoboda, asistoval #12 Michal Kubert (3:3)
31:58 Utkání se dramatizuje, je vyrovnáno.
30:05 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #12 Michal Kubert, asistoval #4 Roman Merhout (3:2)
26:16 GÓL Powerbar SSK Future B! 3:1
Branku družstva Powerbar SSK Future B vstřelil #35 Kryštof Antůšek, asistoval #12 Marek Soukup (3:1)
26:16 Domácí svojí první přesilovku využívají.
23:00 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #23 Adam Holý, asistoval #19 Jakub Votava (2:1)
23:00 Hosté snižují
20:00 Střely v první třetině : Future 14 - T.B.C 8
17:18 GÓL Powerbar SSK Future B! 2:0
Branku družstva Powerbar SSK Future B vstřelil #17 Vojtěch Trčálek, asistoval #15 Daniel Rob (2:0)
09:50 GÓL Powerbar SSK Future B! 1:0
Branku družstva Powerbar SSK Future B vstřelil #18 Matyáš Vančura, asistoval #5 Ondřej Vaculík (1:0)
08:03 Do šancíse dostávají i domácí. Zatím se však hraje bez branek.
05:00 Během prvních pěti minut hosté již třikrát trefili horní tyčku domácí branky.
00:00 Dobrý den z X3M Arény na Barrandově.