5:2
    Jan ULMAN
    ()

BILLY BOY Mladá Boleslav B - TJ JM Chodov B 5:2
branky: 14. Petr Jaroš, 21. Tomáš Voborník, 26. Lukáš Mohelský, 39. Lukáš Studený, 53. Jan Ulman - 3. Jiří Šimek, 19. Václav Buček; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Pavel Krézek 26 - Zdeněk Rídl 34; po třetinách: 1:2, 3:0, 1:0
60:00 Trenér hostů Paskal k utkání: 'Soupeři jsme vzdorovali dobře v první třetině, později náš výkon nestačil.' Trenér domácích Hanzlík k utkání: 'Z naší strany pomalejší začátek, až od druhé třetiny jsme se dostali do tempa a začali jsme soupeře přehrávat.'
60:00 Nejlepší hráči utkání: Voborník (MB B) a Šimek (CHODOV B).
60:00 10-11 na střely ve třetí třetině. 39-28 na střely celkem.
52:25 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav B! 5:2
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav B vstřelil #91 Jan Ulman bez asistence (5:2)
40:00 13-4 na střely ve druhé třetině.
38:05 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav B! 4:2
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav B vstřelil #44 Lukáš Studený, asistoval #14 Tomáš Voborník (4:2)
25:12 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav B! 3:2
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav B vstřelil #9 Lukáš Mohelský, asistoval #7 Ivo Veselý (3:2)
20:14 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav B! 2:2
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav B vstřelil #14 Tomáš Voborník, asistoval #30 Petr Pánek (2:2)
20:00 16-13 na střely v první třetině.
18:41 GÓL TJ JM Chodov B! 1:2
Branku družstva TJ JM Chodov B vstřelil #19 Václav Buček, asistoval #22 Marek Libra (1:2)
13:14 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav B! 1:1
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav B vstřelil #5 Petr Jaroš, asistoval #17 Jan Volf (1:1)
02:43 GÓL TJ JM Chodov B! 0:1
Branku družstva TJ JM Chodov B vstřelil #20 Jiří Šimek, asistoval #8 Daniel Jonáš (0:1)
00:00 Zahajovací sestavy: BILLY BOY MB B: Krézek - Mohelský, Haspeklo - Volf, Veselý I., Jaroš CHODOV B: Rídl - Libra, Buček - Petruška, Šimek, Jonáš