• 54 53:33
    13:5
    (Jeřáb)

SOKOLI Pardubice - Florbal Primátor Náchod 13:5
branky: 3. Sebastian Ševeček, 3. Ota Černohorský, 5. Jakub Šimák, 10. Tomáš Macháček, 11. Daniel Pravec, 16. Matyáš Vašíček, 17. Matěj Švadlenka, 20. Sebastian Ševeček, 26. Jan Vosáhlo, 39. Matyáš Vašíček, 45. Matěj Tlučhoř, 54. Matěj Švadlenka, 54. Ota Černohorský - 20. Martin Hanuš, 38. Martin Hanuš, 49. Nikolas Osifčin, 51. Jan Štach, 53. Antonín Donaj; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Marek Pohunek; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 82; zásahy brankářů: Vojtěch Ujec 7, Jan Matějka 2 - Patrik Mitterwald 10; po třetinách: 8:1, 2:1, 3:3
60:00 Komentář hostů Skalický Dominik (Trenér): Dnes jsme přijeli do Parubic pro výhru. Bohužel se nám to nepodařilo, kvůli ustrašené první třetině, kde jsem byli zřejmě ještě na cestě. Nicméně play-off jsme si určitě neproháli dnes, ani včera. Tím, že jsme nepostoupili do vyřazovacích bojů hodnotíme sezonu jako nezdařenou. Nicméně bereme si sebou cené zkušenosti, které věřím dokážeme zúročit v budoucnu. Celému týmu moc děkuji za celou sezonu.
60:00 Komentář domácích Třískala Jan (Trenér): První třetina ok, další dvě už se nepovedli. nDíky za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 6:5
58:30 Náchodští odvolávají brankáře.
54:59 Čapek trefuje náchodskou tyčku!
53:33 GÓL SOKOLI Pardubice! 13:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Ota Černohorský, asistoval #60 Michal Jeřáb (13:5)
53:19 GÓL SOKOLI Pardubice! 12:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #19 Matěj Švadlenka, asistoval #68 Sebastian Ševeček (12:5)
52:05 GÓL Florbal Primátor Náchod! 11:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #89 Antonín Donaj, asistoval #37 Nikolas Osifčin (11:5)
50:30 Gól Sokolů byl uznán jako neplatný.
50:01 GÓL Florbal Primátor Náchod! 11:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #57 Jan Štach, asistoval #85 Adam Balek (11:4)
48:42 GÓL Florbal Primátor Náchod! 11:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #17 Jiří Jebavý (11:3)
47:16 Na míčku jsou většinu času Sokoli, kteří drží nátlak na Náchod.
44:54 GÓL SOKOLI Pardubice! 11:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #49 Matěj Tlučhoř, asistoval #73 Max Malátek (11:2)
41:27 První zákrok Matějky se vydařil.
40:01 Finální buly vyhrávají domácí.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #10 Jan Matějka družstva SOKOLI Pardubice
40:00 Střely ve 2. části: 6:4
38:33 GÓL SOKOLI Pardubice! 10:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #88 Matyáš Vašíček, asistoval #37 Vojtěch Král (10:2)
38:33 Sokoli využívají přešilovky a skórují.
37:38 GÓL Florbal Primátor Náchod! 9:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #61 Martin Hanuš bez asistence (9:2)
36:53 Vyloučen hráč #57 Jan Štach družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
33:56 Ujec předvedl skvělý zákrok.
33:17 Náchod míjí střelu z půlky.
29:48 Brankář hostů nátklaku nepodléhá.
25:10 GÓL SOKOLI Pardubice! 9:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #39 Jan Vosáhlo, asistoval #19 Matěj Švadlenka (9:1)
24:48 Sokoli v přesilovce neproměnili.
22:48 Vyloučen hráč #88 Adam Kašpar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
20:01 Ve vhazování opět zvítězili Sokoli.
20:00 Střely v 1. části: 11:5
19:59 GÓL SOKOLI Pardubice! 8:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #68 Sebastian Ševeček, asistoval #19 Matěj Švadlenka (8:1)
19:11 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #61 Martin Hanuš, asistoval #37 Nikolas Osifčin (7:1)
19:11 Náchod prolamuje domácí obranu v přesilovce.
17:33 Vyloučen hráč #37 Vojtěch Král družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:16 GÓL SOKOLI Pardubice! 7:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #19 Matěj Švadlenka, asistoval #37 Vojtěch Král (7:0)
15:42 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #88 Matyáš Vašíček, asistoval #27 Daniel Pravec (6:0)
14:30 Ujec chytá střelu z poloviny hriště
13:09 Obranná linie Sokolů neselhává.
11:07 Mitterwald svůj tým podržel proti nepřetržitému útoku domácích.
10:12 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #27 Daniel Pravec, asistoval #37 Vojtěch Král (5:0)
09:16 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček, asistoval #60 Michal Jeřáb (4:0)
06:50 Pardubičtí si udržují tempo hry
05:01 Osifčin střílí na bránu domácích, ale gól nepadl.
04:27 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #5 Jakub Šimák, asistoval #60 Michal Jeřáb (3:0)
03:50 Sokoli vytrvale brání nabýté vedení.
02:45 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Ota Černohorský bez asistence (2:0)
02:15 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #68 Sebastian Ševeček, asistoval #73 Max Malátek (1:0)
00:54 Sokoli rychle přecházejí do útoku, ale Černohorský netrefuje střelu.
00:01 Úvodní buly pro domácí