59
  • 59 58:50
    Pardubice

FbC Respect Hradec Králové - SOKOLI Pardubice 5:4
branky: 5. Ondřej Binar, 22. Filip Brejcha, 39. Ondřej Binar, 46. Jakub Nerad, 52. Jakub Nerad - 27. Ondřej Machatý, 49. Ota Černohorský, 51. Vojtěch Král, 53. Ota Černohorský; rozhodčí: Vladimír Lešák - Martin Korunka; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 77; zásahy brankářů: Erik Zoubek 23 - Vojtěch Ujec 22; po třetinách: 1:0, 2:1, 2:3
60:00 Komentář hostů Třískala Jan (Trenér): Dnes jsme bohužel, dvě třetiny byli horším týmem. Nedokázali jsme vyhrávat osobní souboje a kvalitně zakončit. nTřetí třetina nestačí a nastačila. nMrzí mě chování diváků, kdy pořvávat na mládežnické družstvo do florbalu nepatří, a nepatří to ani do našeho sportu.
60:00 Komentář domácích Drahoňovský Petr (Trenér): Středeční a dnešní výkon byl jako noc a den. Dnes kluci ukázali co v nich opravdu je. Nejvíce mě dnes potěšila týmovost a dodržování taktických pokynů. Po třech prohrách jsme už výhru potřebovali. Díky všem klukům za výkon a soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 10:10
59:57 Rozehra Hradce a už to vypadá, že toto utkání dopadne lépe pro domácí tým.
58:59 Pardubice v šesti bez brankáře.
58:50 Timeout SOKOLI Pardubice
58:50 Po timeoutu budou rozehrávat Pardubice v rohu domácích.
58:28 Hanzlík teď předvedl pár krásných sólových akcí.
57:41 Pardubice v plném počtu.
56:25 Dobrá souhra v přesilové hře, bohužel bez gólu.
55:40 Vyloučen hráč #8 Tomáš Macháček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:44 Zoubek předvedl už několikátý fantastický zákrok.
53:55 Atmosféra v hale houstne.
52:13 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Ota Černohorský bez asistence (5:4)
52:13 Černohorský běžel sám na domácí branku a backhandovou kličkou dokázal překonat Zoubka.
51:03 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 5:3
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #27 Jakub Nerad, asistoval #89 Jakub Wolf (5:3)
51:03 Rychlá odpověď Hradce. Nerad z otočky překvapil hostujícího brankáře střelou k zadní tyči.
50:45 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #37 Vojtěch Král, asistoval #40 Vojta Čapek (4:3)
50:34 Vyloučen hráč #8 Miroslav Nepraš družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:38 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Ota Černohorský, asistoval #8 Tomáš Macháček (4:2)
48:38 Situaci 2 na 1 dokázali hosté proměnit v gól a snižují tak svou ztrátu.
47:11 Binar byl faulován a ze země se težko zvedal, snad bude v pořádku.
45:55 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 4:1
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #27 Jakub Nerad, asistoval #97 Přemek Hanzlík (4:1)
45:55 Po crosové přihrávce se dobře trefuje Nerad a Hradec vede už o tři branky.
45:31 Pardubice začínají napadat Hradec výš a výš.
44:59 Zoubek zastavil střelu Černohorského.
43:33 Pardubicím se naskytly dvě šance na gól, ani jednu ale nevyužili.
42:12 Hra na začátku třetí třetiny je z obou stran opatrná, nikdo nechce udělat chybu.
40:01 I v podlední třetině vyhrávají buly hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 9:11
39:33 Vašata dobře zasáhl do přihrávky hostů a překazil tak jejich útok.
38:33 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 3:1
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #99 Ondřej Binar, asistoval #5 Andrej Janda (3:1)
38:33 Dobrá ťukačka na jeden dotyk v podání Jandy a Binara.
37:00 Situaci 3 na 1 Pardubice nesehráli moc dobře.
35:45 První lajna Hradce teď dobře kombinuje na pardubické polovině a dostala se k hodně šancím, bohužel ani jedna neskončila gólově.
33:27 Hradec v plném počtu.
33:18 Zoubek drží svůj tým!!!
32:32 Janda se dostal ke střele ve vlastním oslabením, hostující brankář vyráží střelu svou maskou.
31:26 Vyloučen hráč #95 Matěj Kremeník družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za sekání
31:26 Domácí fanoušci se teď hodně bouří po několika sporných situacích.
31:01 Nepraš po krásné sólové akci nahrál na Kulhánka a ten krásně vstřelil gól, bohužel to viděli všichni v hale, jen ne rozhodčí...
29:39 Standardka pro Hradec před hostující brankou, končí střelou Hanzlíka, kterou hostující brankář s přehledem chytil.
28:30 Krásná kličkovaná v podání Binara.
28:01 Jandík zastavuje protiútok Pardubic.
26:41 Zoubek předvedl hezký zákrok.
26:17 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #57 Ondřej Machatý, asistoval #40 Vojta Čapek (2:1)
26:17 Čapek našel na středu Machatého a ten střelou z první po zemi prostřeluje Zoubka.
25:25 Vošický dobře vybojoval míček na vlastní polovině a společně s Lebedou se dostali do dobré šance.
24:44 Standardka pro Pardubice ve velmi dobré pozici, Nepraš jejich střelu zablokoval.
24:32 Pardubice v plném počtu.
24:04 Hradec dobře kombinuje, ale moc střel v přasilovce zatím neměl.
23:01 Dobrá střela Vašaty v přesilové hře, hostující brankář byl připraven.
22:31 Vyloučen hráč #68 Sebastian Ševeček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hra na zemi
22:02 Nerad si obehrál dva hráče Pardubic a dostal se i ke střele.
21:05 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:0
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #32 Filip Brejcha, asistoval #5 Andrej Janda (2:0)
21:05 Janda od mantinelu přihrál na střed Brejchovi, ten se lehce trefil do víka a Hradec odskakuje do vedení o dvě branky.
20:41 Binar v dobré šanci, ale bez gólu.
20:01 Buly pro Pardubice.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
19:15 Zoubek v poklidu zasahuje a drží si tak zatím čisté konto.
17:56 Souboj Lebedy a Černohorského končí nerozhodně a bude se rozehrát buly v domácím rohu.
16:26 Wolf zkusil překonat hostujícího brankáře zorem, to mu ale nevyšlo.
15:45 Brejcha dobře našel Kulhánka před brankou, ten nedokázal trefit míček.
14:50 Hostující Strnádek nebezpečně vystřelil z dálky, Zoubek měl vše pod kontrolou.
12:22 Kremeník ve velké šanci nedokázal trefit míček tak, jak by si představoval. Skóre se tedy zatím nemění.
11:59 Brejcha dobře zblokoval střelu a Hradec tak může do útoku.
11:44 Vašata zkusil překvapit hostujícího brankáře střelou z otočky, ten byl ale připravený.
10:38 Dobrý blok Veselého zastavil akci hostů.
10:01 První větší šance Pardubic, ale Černohorský se ke střele nedostal.
09:01 Janda nejprve zaváhal před svou vlastní brankou, ale vzápětí to odpracoval dobrým blokem.
08:10 Nepraš po sólo akci na Vošického, ten trefuje hostující blok.
07:31 Szturc si poradil s hostujícími obráncemi a Hradec tak může pokračovat v držení míčku.
06:22 Vošický zastavil útok hostů.
04:11 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:0
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #99 Ondřej Binar, asistoval #32 Filip Brejcha (1:0)
04:11 Vybojovaný míček na vlastní polovině a rychlý protiútok domácích přinesl ovoce v podobě prvního gólu.
04:04 Rychlá standarka Hradce a prudká střela Jandy.
03:13 Zoubek si dnes poprvé v utkání sáhl na míček.
02:33 Hanzlík dobře vybojoval míček ve vlastním obranném rohu, projel celé hřiště a dostal se i ke střele.
01:31 Třetí lajna domácích teď byla pod tlakem, Nepraš uklidnil situaci a na hřiště se opět dostává první hradecký útok.
01:04 Wolf dobře blokuje.
00:52 Nosek se dostal do dobré šance, ale byl faulován... standarka pro Hradec před hostující brankou.
00:01 Úvodní buly pro hosty, ale Hradec míček hned vybojoval a tak na míčku začínají domácí.