10:5
    Jan JARMAR
    (Pírek)

Asper Šumperk - Horní Počernice Orka 10:5
branky: 4. Adam Jan Pírek, 15. Matěj Ivo Pírek, 18. Adam Jan Pírek, 41. Matěj Ivo Pírek, 41. Robin Večeřa, 48. Vojtěch Vaníček, 52. Vojtěch Vaníček, 52. Matěj Šíma, 55. Matyáš Valenta, 59. Jan Jarmar - 8. Martin Višňovský, 12. Jan Durda, 19. Lukáš Holada, 27. Šimon Mestek, 49. Šimon Mestek; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Vojtěch Kubíček 3, Vít Fleischmann 11 - Adam Woller 36; po třetinách: 3:3, 0:1, 7:1
60:00 Komentář domácích Mrázek Ondřej (Trenér): I když jsme si řekli jak k tomu chceme dnes přistoupit, tak jsme tak udělali až ve třetí třetině. Jestli chceme hrát dobré zápasy, tak musíme poctivě a včas přistupovat k hráčům v obraně, jinak dáváme soupeři prostor střašně jednoduše. Díky soupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00 Komentář hostů Hejtík Filip (Vedoucí): Dvě třetiny vyrovnané utkání, bohužel začátek třetí periody nás nezastihl v nejlepším rozmaru. Když vezmeme v potaz, že vetšinu týmu tvořil dorost A/B, tak si myslím, že se za předvedený výkon nemusíme stydět
60:00 Střely ve 3. části: 18:8
58:52 GÓL Asper Šumperk! 10:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #44 Jan Jarmar, asistoval #5 Matěj Ivo Pírek (10:5)
57:56 Vyloučen hráč #69 Václav Třešňák družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za hrubost
57:56 Vyloučen hráč #75 Robin Večeřa družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost
57:08 Vyloučen hráč #87 Štěpán Nesvadba družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
54:44 Timeout Horní Počernice Orka
54:44 GÓL Asper Šumperk! 9:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #38 Matyáš Valenta, asistoval #99 Matěj Šíma (9:5)
51:57 GÓL Asper Šumperk! 8:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #99 Matěj Šíma, asistoval #5 Matěj Ivo Pírek (8:5)
51:05 GÓL Asper Šumperk! 7:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #80 Vojtěch Vaníček, asistoval #44 Jan Jarmar (7:5)
48:49 GÓL Horní Počernice Orka! 6:5
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #81 Šimon Mestek bez asistence (6:5)
47:35 GÓL Asper Šumperk! 6:4
46:02 Hra zatím poklidná
42:56 Orka faulovala a Valenta se podíval na jejich střídačku
40:34 GÓL Asper Šumperk! 5:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #75 Robin Večeřa, asistoval #15 Tobiáš Doubrava (5:4)
40:34 Šumperk zvýšil tempo a vyplácí se jim to dvoumi rychlými góly
40:13 GÓL Asper Šumperk! 4:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #99 Matěj Šíma (4:4)
40:00 Střely ve 2. části: 10:5
39:01 Míček se spíše drží na polovině hostů ale šumperský celek nedokáže dostat míček do brány Wollera
31:25 Asper opět nevyužil přesilovou hru
29:35 Orka nevyužila přesilovou hru
29:25 Vyloučen hráč #81 Šimon Mestek družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za sekání
27:35 Vyloučen hráč #99 Matěj Šíma družstva Asper Šumperk na 2 minuty za špatné střídání
26:29 GÓL Horní Počernice Orka! 3:4
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #81 Šimon Mestek, asistoval #69 Václav Třešňák (3:4)
26:29 Střídání brankáře. Nový brankář #37 Vít Fleischmann družstva Asper Šumperk
26:16 Asper nevyužil přesilovou hru
25:23 Trestné střílení družstva Horní Počernice Orka neproměnil #59 Lukáš Holada.
25:23 Vojtěch Kubíček podržel asper
24:16 Vyloučen hráč #69 Václav Třešňák družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za sekání
22:52 Šumperk zvýšil tempo hry
20:52 Orka se zatím nedotkla míčku
20:00 Střely v 1. části: 18:6
18:09 GÓL Horní Počernice Orka! 3:3
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #59 Lukáš Holada, asistoval #20 Jaroslav Psota (3:3)
17:39 GÓL Asper Šumperk! 3:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #23 Adam Jan Pírek, asistoval #99 Matěj Šíma (3:2)
17:39 Šíma se proběhl přes celé hřiště a při situaci 2 na 1 přihrává A.Pírkovi a ten dává do odkryté brány
14:52 GÓL Asper Šumperk! 2:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #38 Matyáš Valenta (2:2)
14:52 Valenta našel volného M.Pírka a ten dává přesně
11:55 GÓL Horní Počernice Orka! 1:2
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #93 Jan Durda, asistoval #10 Matyáš Míka (1:2)
11:55 Počernice využívá přesilovou hru
11:13 Vyloučen hráč #5 Matěj Ivo Pírek družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
10:27 Aspe na míčku a kombinuje u své brány
07:59 GÓL Horní Počernice Orka! 1:1
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #45 Martin Višňovský, asistoval #93 Jan Durda (1:1)
06:54 Večeřa mijí prázdnou bránu
03:38 GÓL Asper Šumperk! 1:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #23 Adam Jan Pírek, asistoval #44 Jan Jarmar (1:0)
03:38 Jarmar našel volného A.Pírka a ten dává gól do odkryté brány
02:49 Ším vyprodukoval nádhernou střelu ale gólman připraven
01:05 Asper jde do útoku
00:01 Úvodní buly pro domácí