Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Florbal Primátor Náchod - Torpedo Havířov 5:3
branky: 9. Martin Hanuš, 26. Jan Štach, 35. Filip Knettig, 39. David Špaček, 55. Jakub Vysoký - 8. Vojtěch Mrowiec, 17. Vojtěch Mrowiec, 48. Jan Chmiel; rozhodčí: Filip Ryant - Radek Hrdlička; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: David Fröde 22 - Kryštof Rusz 27; po třetinách: 1:2, 3:0, 1:1
60:00 Komentář domácích Skalický Dominik (Trenér): Dnes jsme předvedli solidní výkon. Konečně jsme zvládli přetrhnout pochmurnou sérii proher, což pro nás bylo klíčové. Utkání mělo velký náboj, plný emocí, které jsme zvládli lépe my. nSvětlé momenty jsou určitě to, kolik šancí si vytvoříme, těch bylo znovu nespočet. Co už tak veselé není je jejich proměňování. Ve finální fáze jsme extrémně nervózní a nekvalitní. V tomto ohledu nás bota tlačí dlouhodobě a musíme na tom stále pracovat. Díky dnešní výhře ještě můžeme pomýšlet na boj o play-off, zbraně určitě neskládáme. n
60:00 Komentář hostů Gaura Matúš (Trenér): Zápas žiaľ nevyšiel. podrobne to hodnotit nebudem. Ďakujeme za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 5:8
59:30 30 sekund do konce, Havířov ani v 6 zatím nestačí na Frodeho.
57:21 Timeout Torpedo Havířov
57:21 Po týmové diskuzi Havířov v 6.
57:15 Náchod udržel oslabení.
55:15 Vyloučen hráč #47 Filip Matějů družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
55:15 Matějů chybuje u mantinelu a posíla svůj tým do 4.
54:45 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #5 Filip Pačes (5:3)
54:45 Vysoký vyslán Pačesem, kličkou na forhand posadil golmana a umisťuje.
53:20 Vysoký po průniku na mantinelu vybojoval úder z rohu.
51:50 Jebavý blokuje střelu z poloviny hřiště.
50:20 Nyní je na hřišti vidět spíše opatrnější hra, nikdo nechce udělat chybu.
47:13 GÓL Torpedo Havířov! 4:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #58 Jan Chmiel, asistoval #15 Jan Kocurek (4:3)
47:13 Po krásné kombinaci máme už jen jedno brankový rozdíl.
46:00 Náchod se raduje z každé povedené sitauce, aby se dostal pod kůži soupeře.
41:32 Opět vidíme podobný průběh začátku třetiny jako v těch předešlých. Hraje se nahoru dolu.
40:01 Úvodní bule třetí třetiny pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 11:7
39:58 Donaj po nahrávce Jakubského ještě mohl skóre vylepšit, ale míří nad.
38:53 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #89 Antonín Donaj (4:2)
38:53 Špaček se v chaosu v brankovišti zorientoval nejlépe a Náchod má dvou golové vedení na konci třetiny.
34:40 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #36 Filip Knettig, asistoval #61 Martin Hanuš (3:2)
34:40 Hanuš našel volného Knettiga, ten střílí z první do odkryté klece.
32:10 I Havířov si zkusí hru proti 4.
32:08 Vyloučen hráč #5 Filip Pačes družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
30:40 Špaček zkouší bombu z poloviny.
29:41 Na hřišti probíhá spousta diskuzí ohledně přestupků.
25:34 Jakubský mohl odpovědět na branku Štacha a mohl poslat Náchod do vedení.
25:25 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #57 Jan Štach, asistoval #17 Jiří Jebavý (2:2)
24:40 Pačes nyní skvěle napadl rozehrávku hostů, míček se dostal k Balkovi, střela opět končí u golmana.
23:15 Havířov dlouho vytvářel tlak, ale střela míří za mantinel.
21:33 Balek zkouší střilet z poloviny hřiště, ale střela končí v rukou golmana.
20:01 Úvodní bule druhé třetiny pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 16:10
19:15 Tichý byl vyslán brankářem do samostatného průniku, ale náchodští se dokázali rychle vrátit a a průnik zneškodnili.
17:38 Vyloučen hráč #58 Jan Chmiel družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nesportovní chování
17:38 První přesilovku si zahrajou domácí po nejspíš slovní přestřelce u mantinelu za bránou hostů
16:19 GÓL Torpedo Havířov! 1:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #55 Vojtěch Mrowiec, asistoval #58 Jan Chmiel (1:2)
16:19 Po menší odmlce Havířov našel skulinku na hranici velkého brankoviště a Mrowiec stříli do prázdné.
15:00 Oba týmy se spíše pouštěji do opatrných kombinací na vlastní polovině a poté do rychlých náhozů na bránu.
13:00 Po dvou rychlých gólech máme poklidnější tempo hry.
08:41 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #61 Martin Hanuš, asistoval #87 Adam Jakubský (1:1)
08:41 Hosté udrželi vedení necelou minutu a půl. Máme srovnáno.
07:25 GÓL Torpedo Havířov! 0:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #55 Vojtěch Mrowiec, asistoval #15 Jan Kocurek (0:1)
07:25 První branka zápasu na straně hostů.
06:04 Náchodský průnik 3 na 2 končí na hrudi hostujícího brankáře.
04:10 Vysoký nyní skvěle vystihl cross na úrovni velkého brankoviště.
03:00 Nyní je spíše na balonku domácí tým.
00:45 Havířov zatím hraje opatrněji na své vlastní polovině.
00:01 Úvodní bule pro domácí.