• 60 59:45
    10:6
    (Pírek)

Asper Šumperk - FbC Respect Hradec Králové 10:6
branky: 7. Jan Jarmar, 8. Matěj Ivo Pírek, 16. Matyáš Valenta, 18. Matěj Šíma, 26. Matěj Šíma, 27. Matyáš Valenta, 32. Jan Jarmar, 37. Tobiáš Doubrava, 55. Matěj Ivo Pírek, 60. Jan Zindulka - 2. Jan Lebeda, 13. Andrej Janda, 19. Matěj Nosek, 29. Prokop Hanzlík, 32. Ondřej Binar, 45. Andrej Janda; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Vít Fleischmann 14 - Erik Zoubek 11, Michal Malý 7; po třetinách: 4:3, 4:2, 2:1
60:00 Komentář hostů Drahoňovský Petr (Trenér): Dnešní zápas se nám vůbec nepovedl. Soupeř byl rychlejší, důraznější a proměnil své šance. My jsme naopak vyrobili příliš mnoho individuálních chyb. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Mrázek Ondřej (Trenér): Dnes sem s výkonem týmu spokojen hlavně proto, že sme hráli to co jsme si řekli. Vyhrávali jsme důležité osobní souboje, byli jsme disciplinovaní směrem do obrany a chtěli jsme hrát týmově, což je pro mě to nejdůležitější. Díky soupeři, rozhodčím a divákům za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
59:45 GÓL Asper Šumperk! 10:6
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #17 Jan Zindulka, asistoval #5 Matěj Ivo Pírek (10:6)
58:08 Timeout Asper Šumperk
58:08 Vyloučen hráč #72 Matěj Nosek družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za sekání
58:08 Asper si zahraje první přesilovku
57:00 Tempo hry nabírá vyšší obrátky
56:59 Timeout FbC Respect Hradec Králové
54:26 GÓL Asper Šumperk! 9:6
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #99 Matěj Šíma (9:6)
54:26 Šíma s Pírkem šli sami na golmana a padl gól po pár nahrávkách
52:04 Asper přečkal oslabení
50:04 Vyloučen hráč #17 Jan Zindulka družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
50:04 Po faulu Zindulky uvidíme další přesilovku Hradce
47:16 Skvělý zákrok Fleischmanna
44:28 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 8:6
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #5 Andrej Janda, asistoval #95 Matěj Kremeník (8:6)
44:28 Po propadnutí Asperu Hosté trestají gólem
42:00 3. třetina začala ve vysokém tempu
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Michal Malý družstva FbC Respect Hradec Králové
40:00 Střely ve 2. části: 7:6
36:44 GÓL Asper Šumperk! 8:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #15 Tobiáš Doubrava, asistoval #80 Vojtěch Vaníček (8:5)
36:44 Vníček našel Doubravu před brankou hostí a padl z toho gól
31:52 GÓL Asper Šumperk! 7:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #44 Jan Jarmar bez asistence (7:5)
31:52 Hra teď nabídla během chilky dva góly na straně obou týmů
31:03 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 6:5
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #99 Ondřej Binar, asistoval #29 Petr Szturc (6:5)
29:55 Krásný zákrok brankáře hostí
28:50 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 6:4
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #98 Prokop Hanzlík, asistoval #97 Přemek Hanzlík (6:4)
28:50 Hanzlík zatáhl a krásnou střelou k tyči prostřeli golmana Šumperka
28:10 Hosté kombinují, ale nedaří se jim dostat ke střele
27:35 Zindulka pod tlakem dvou hostujících hráčů vybojoval výhodu u mantynelu
26:38 Po státě Hradec inkasuje gól po střele Valenty
26:33 GÓL Asper Šumperk! 6:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #38 Matyáš Valenta, asistoval #21 Tomáš Macák (6:3)
25:38 Valenta našel Šímu a ten vyslal nechytatelnou sřelu
25:36 GÓL Asper Šumperk! 5:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #99 Matěj Šíma, asistoval #38 Matyáš Valenta (5:3)
22:30 Krásný blok Macáka
21:44 2. třetina je zatí nahoru dolů
20:00 Střely v 1. části: 12:6
19:57 Jarmar našel Pírka, který ale netrefil branku
18:30 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 4:3
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #72 Matěj Nosek, asistoval #89 Jakub Wolf (4:3)
18:30 Krásná akce Hostí přinesla ovoce a máme zde snížení skóre
17:56 Hradec rozehrává z rohu, ale míček netrefil branku Asperu
17:19 GÓL Asper Šumperk! 4:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #99 Matěj Šíma, asistoval #5 Matěj Ivo Pírek (4:2)
15:46 GÓL Asper Šumperk! 3:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #38 Matyáš Valenta, asistoval #99 Matěj Šíma (3:2)
15:46 Asper využil standartku a ujíma se vedení
12:49 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:2
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #5 Andrej Janda, asistoval #98 Prokop Hanzlík (2:2)
12:18 Vyloučen hráč #38 Matyáš Valenta družstva Asper Šumperk na 2 minuty za bránění ve hře
06:19 GÓL Asper Šumperk! 1:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #44 Jan Jarmar, asistoval #15 Tobiáš Doubrava (1:1)
06:19 Doubrava na ose před brankou hostí našel na křídle Jarmara, který nekompromisně vyrovnává
05:19 Asper kombinuje u hostů, ale zatím žadná velká šance
03:14 Hradec v šanci 2 na 1, ale branku se trefit nepodařilo
02:00 Hra je zatím vyrovnaná
01:56 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 0:1
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #21 Jan Lebeda, asistoval #89 Jakub Wolf (0:1)